Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=741639#p741639:30vh65ds je napisao(la):
Micko157 » Sun May 24, 2020 7:14 am[/url]":30vh65ds]Kojom metodom rade iskop tunela Strazevica?

NATM verovatno, tako je i prva cev rađena, sumnjam da su nešto Kinezi tu menjali, a i po snimcima reklo bi se da je tako.
 
Ako mislis na Sentinel playground, mislim da te trase i nisu toliko tacne. Ja sam konkretno vidjao da ce petlja biti izmedju tunela Beli potok i Bubanj potoka.
Zanimljivo da se nigde ne moze naci tacna mapa petlje Bubanj potok. Ima ih par ali sve variraju. U svakom slucaju iskljucenja za BG i iz Pravca Resnika a i iz pravca Vince kada se to zavrsi su neophodna. Nije valjda da je planirano da se iskljucis sa obilaznice, pa na kruzni put, pa zatim opet ukljucivanje ka BG?!
 
Ja nisam znao da se još ne zna da li će biti isključenje sa petlje Bubanj potok iz pravca Resnika prema Bg. Meni se to nije dovodilo u pitanje a sad čujem da možda i neće biti. Pa kako će teretni saobraćaj da se isključi prvo na petlji Avale, pa posle...
Ako bude tako to će biti kataklizma.
Zna li neko više???
 
Resnik po postojećem planu nema izlaz na obilaznicu. Ili kružnim na petlju Avala tj. Beli Potok (raskrsnica sa Avalskim putem) ili na petlju Orlovača pa od Petlovog brda nekako do Kijeva i dalje ka Resniku. Ovim potonjim (od PB do Kijeva) u životu prošao nisam, pa nemam pojma kako bi to izgledalo u praksi, mada je to neka planirana ruta SMT.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=741648#p741648:23armmm9 je napisao(la):
blagic » Ned Maj 24, 2020 10:17 am[/url]":23armmm9]Ako mislis na Sentinel playground, mislim da te trase i nisu toliko tacne. Ja sam konkretno vidjao da ce petlja biti izmedju tunela Beli potok i Bubanj potoka.
Zanimljivo da se nigde ne moze naci tacna mapa petlje Bubanj potok. Ima ih par ali sve variraju. U svakom slucaju iskljucenja za BG i iz Pravca Resnika a i iz pravca Vince kada se to zavrsi su neophodna. Nije valjda da je planirano da se iskljucis sa obilaznice, pa na kruzni put, pa zatim opet ukljucivanje ka BG?!

Na ove slike sam mislio.
 

Prilozi

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    88,7 KB · Pregleda: 4.672
  • obilaznica-bubanj-potok-03.jpg
    obilaznica-bubanj-potok-03.jpg
    268,4 KB · Pregleda: 4.675
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=741657#p741657:1lqtkezb je napisao(la):
Koridor 11 » Sun May 24, 2020 9:56 am[/url]":1lqtkezb]Ja nisam znao da se još ne zna da li će biti isključenje sa petlje Bubanj potok iz pravca Resnika prema Bg. Meni se to nije dovodilo u pitanje a sad čujem da možda i neće biti. Pa kako će teretni saobraćaj da se isključi prvo na petlji Avale, pa posle...
Ako bude tako to će biti kataklizma.
Zna li neko više???

Pa posle kružnim putem par km do Resnika, onog nadvožnjaka što decenijama visi u vazduhu i dalje ka gradu i starom tunelu Straževica, tako je računao projektant, a računaj i da će kružni put bez međunarodnog tranzita biti višestruko rasterećeniji.
 
Bas tako. Ima par razlicitih varijanti. Meni je prva logicnija. Da li je moguce da jos nije odluceno gde ce biti petlja Beli potok? To bi mozda objasnilo zasto se jos nije pocelo sa tunelom Beli potok. Mozda ce petlja nekako biti uglavljena uz tunel?
 
Ako ne bude isključenje iz pravca Resnika ka Beogradu, to će biti debilizam prve klase, veći od metroa od livade do livade...
 
Ja ne znam ali ovo jednostavno ne mogu da svarim. Na sve sam već odavno oguglao ali da nema isključenja za Beograd na petlji Bubanj potok iz pravca Resnika. Jednostavno neću da vjerujem da će do toga doći.
Koji crni stari tunel Straževica ne pada mi napamet da ću da idem, da li će biti isključenja kod hotela 1000 ruža?
 
Ту хоће сигурно. За Ресник не знам, јер планови нису лепо дигитализовани него су скениран папир и онда се ништа не види
 
Полако разумевам да је " Зона сумрака " настала на основу стварности у Србији!
 
Strašno. Iz Niša ako oćeš za Pančevo moraš dobro da odmsiš čvor Bubanj Potoka :bash:
 
Tihi_SRB":318pg571 je napisao(la):
Strašno. Iz Niša ako oćeš za Pančevo moraš dobro da odmsiš čvor Bubanj Potoka :bash:
Iz Niša ako ideš za Pančevo svakako ćeš preko Smedereva i Kovina, što bi išao okolo?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Nema tu ništa ni strašno, ni komplikovano. Plavom strelicom je obeležen pravac Vrčin - Pančevo
8d838a3edb6fce354106faa978b6d58b.jpg


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742047#p742047:39j9bcoj je napisao(la):
wk_ » Pon Maj 25, 2020 9:39 pm[/url]":39j9bcoj]Šta je ovaj crveni tunel? Pruga?
Da da u pitanju je pruga ka Pančevu.
 
Земљани, потпуно си у праву. Праве петљу из цртаћа!!! То је најлогичније објашњење и зачудо завршиће је, јер раде вредни кинези. :)

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742344#p742344:3qiss7zl je napisao(la):
vlasta » 26 Maj 2020, 21:43[/url]":3qiss7zl]Janko jel može koja fotka iz Batajnice ?
Naravno samo vreme da se poboljša, tj da se zemlja malo osuši. Onomad sam uništio više pari obuće a sada nemam nameru. Isto tako prošli put sam bio 8 godina mlađi i nije mi bio problem da prepesacim po 10km i odradim foto reportažu. Sada sam ušao u godine 50+ i nisam baš najspremniji pogotovo posle skoro dva meseca mirovanja. U svakom slučaju to ti je završeno.
 
Ajd što si uništio obuću nego ako dobro pamtim i 2 fotoaparata ?

:grand:
 
Vrh