Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Hvala Tihi.

Nema mi logike da zbog tih radova ne pocnu ove ostale kao te mostove i kopanje tunela, to barem moze da se pocne i sada.
 
JOs ako bi znao kako napreduje most kod Ostruznice ( zna li se enki rok zavrsetka) ,i ono malo sto su trasirali skoro 3 meseca,bio bih bas zahvalan :D :sesir: :sesir: :sesir:
 
Da Vladice,upravo sam i ja to pomislio.....Oba mosta, pocetak radova na petlji,pa mozda cak i druga cev su vec morali poceti...zaista ne vidim tu povezanost sa kruznim tokom....Jedino ako gospodja Mihajlovic koristi nik TIHI SRB pa sve prica u buducem vremenu ,ako po obicaju..... :D :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :grand:
 
Eto ga na moracu promjenuti nick name u Strumfeta _SRB Niko. :lol: :laugh: :lool: .
 
Most kod Ostruznice {no info}. Do leta 2019 ce ga pustit polako....
 
Izvor: Novosti.rs
"Azvirt" do Bubanj potoka stiže 2020?


- Na mostu su u toku završni radovi na prilaznim betonskim konstrukcijama - kažu iz JP "Putevi Srbije". - Na desnoj obali je kompletirano 20-23 polja, preostala tri polja će se graditi nakon montaže čelične konstrukcije mosta. Izvode se završni radovi na postavljanju hidroizolacije i ograda mosta, ali i na izgradnji dela konstrukcije iznad obrenovačkog puta. Na levoj obali će do kraja meseca biti kompletirana konstrukcija svih 16 polja. Ugovoreni rok za završetak radova bio je 24. april, ali je zbog potencijalnog prisustva neeksplodiranih sredstava u koritu reke Save, rok sada pomeren za 25. maj 2019.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ek ... stize-2020
 

Траса облизанице жутом бојом је са OpenStreetMap - нисам сигуран да ли је тачна...
 
Čini mi se da sam jutros video da su postavili betonske grede na, bar jednom, od tri nedostajuća polja koja se nalaze iznad obrenovačkog puta.
Ako se budem vraćao obilaznicom danas gledaću da potvrdim.
 
Koliko dugo rade i jos nisu ni na pola....A Rusi za 27 meseci skoro 20 km spojili Krim preko mosta.... Ovi nasi su jos imali stubove u vodi ,stvarno smo cirkus drzava.....I jos bez blama produzuju rok za jos godinu dana....
 
Početkom aprila naišao sam na druga koji radi za kineze, tad mi reče da je zapelo oko kredita i da bi se to trebalo ubrzo rešiti.
U svakom slučaju kružni tok na Kružnom putu nema veze sa kašnjenjem početka radova na obilaznici.
 
Ja bih samo da se opsetimo roka za završetak mosta kod Ostružnice, a to je 10.08.2018.
 
Seča drveća na Petlovom brdu je deo izgradnje obilaznice. Koliko vidim na vestima promenili su malo projekat čim su manje stabala oborili.
 
Ваљда ће више да се договоре око кредита и стварно крену да раде, ако оволико зезају како ће тек финални део преко Лештана И Винче где ће бити доста експропријације стамбеног простора
 
Taj deo preko lestana i Vince mislim da ja licno necu doziveti :)
 
peca":9cow1t5b je napisao(la):
http://beobuild.rs/forum/download/file.php?mode=view&id=51386
Evo malo slika sa tužnog toka Resnik

Jeli su počeli izgradnje Kružnog toka ili jeli grade još onaj put gde ima da se voze dok se radi kružni tok?
 
Danas je svečano položen prvi sloj asfalta na bajpas!
U tužni tok još nije zaboden ašov...
Sutra slike!
 
Evo i slika!
Kao pista, malo kriva, doduše, ali su ga podigli u sredini preko metar u odnosu na okolni teren...

P.S. Ovo bilo jutros oko7h30. Popodne mi bio otvoren semafor, pa nisam slikao sa desne strane po dužini...
Biće sutra.
 
Molba ako neko zna i ume da prijavi oštećenje na putu na nizbrdici od hiljadu ruža ka bubanj potoku.Nemože više ni da se izbegne oštećenje,pa samo molim boga da mi na mom smartiću neostanu trapovi na tom mestu.Popravljali su pre neki mesec ali napraviše gore nego što je bilo.
 
Vrh