Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Motornu pilu policiju i cepaj. Cak mislim da kaci samo deo te sume. Posle im staviti bukobrane i gotova stvar.
 
rasho62":x2l6sgvp je napisao(la):
Мислиш да би било готово без протеста борићана?
Moslim da bi.
3 godine je u pitanju, posao je vec bio dodeljen Strabagu, a finansiranje je koliko se secam bilo iz kredita EIB.
 
@Тихи, петља "Орловача" још није готова, треба још мало, али њен завршетак опет на неки начин зависи од почетка градње петље "Петлово брдо". А као што ти је Лаки72 већ рекао, та петља "кукурику сити :p " ће се радити/градити...........
Из удружења "Зелено насеље - Петлово брдо" су доста, најблаже речено, нереални, али и доста дрчни.

Имаш о томе све на подтеми "Заштитимо шумски појас на Петловом брду" на теми: "Зелени форум"
viewtopic.php?f=24&t=2684&start=375

На њиховом сајту већ дуже време се ништа не објављује, а и немају шта:
http://zelenonaselje-petlovobrdo.blogspot.com/
 
današnje fotke:
fotografija5482.jpg

fotografija5483.jpg

fotografija5484.jpg

fotografija5485.jpg

fotografija5486.jpg

fotografija5487.jpg

fotografija5488.jpg

fotografija5489.jpg

fotografija5490.jpg

fotografija5491.jpg

fotografija5492.jpg

fotografija5493.jpg

fotografija5494.jpg

fotografija5495.jpg
 
Da li neko radi tu deonicu?
Danas je četvrtak, radni dan, a radnika nema koliko vidim na slikama...
Dokle se je stiglo sa radovima na deonici od Surčina do mosta na Savi?
 
Brzina kojom se radi je smesna, a 'crveno slovo' je izgleda vec nekoliko meseci ...

Nije cak ni toliki problem sto se toliko sporo radi, koliko je problematicno to sto zbog toga postojeci pravac ima ogranicenje 60, sto se na putu cesto nadje sljunak, zemlja i sl, sto su ukinuti parkinzi...

Inace, primetno je rapidno propadanje postojece trake na potezu Dobanovci - Ostruznica i bas me cudi da niko do sada nije spomenuo....
 
Zar gradjevinske firme na ovako velikim projektima ne rade kada je crveno slovo u crkvenom kalendaru?
 
milos.tro

Jankauskas je vec postavio video iznad. Ja sam mu dodao youtube kod radi lakseg pregleda
 
Pre banovačke petlje iz smera Novog Sada su i dalje postavljeni putokazi koji sugerišu da se za Zemun ide preko Batajnice iako je petlja u funkciji već mesec dana.
Kome se obratiti da se ovo popravi?
 
Firma TTK je zadužena za postavljanje (uklanjanje) signalizacije, verovatno po nalogu sekretarijata za saobraćaj.
 
Ova TTK nema sajt ili ja ne mogu da ga nađem. Nisam siguran kakve veze ima sekreterijat za saobraćaj sa signalizacijom koja čini mi se nije ni na teritoriji Beograda. Poslao sam mail Putevima Srbije pa ću da sačekam da vidim šta oni kažu.
 
Od Puteva Srbije nema ni traga ni glasa. Ne mogu da odgovore na 1 mail makar da kažu da to nije u njihovoj ingerenciji.
Ako neko bude išao skoro autoputem ka Beogradu neka potvrdi da putokaz za Zemun kod banovačke petlje još uvek usmerava na Batajnicu.
 
dsc05509.jpg

dsc05511.jpg

dsc05513.jpg

dsc05520.jpg

dsc05514.jpg

dsc05515.jpg

dsc05518.jpg

dsc05521.jpg

dsc05526.jpg

dsc05527.jpg

dsc05535.jpg

dsc05538.jpg

dsc05543.jpg

dsc05548.jpg


Posto vidm da nema reportaza ajd malo da popunim prostor Pozdrav od pilota zmaja pipistrela i direktora
 
Ne samo da je čuven vec i kad iz Salzburga krenes koridorom 10 prema Solunu znaš da je prvi semafor kod Resnika tj. Beograda, sad vec neko može i da nas promaši. :)
 
Vrh