Šta je novo?

Novogradnja Trošarina

S' obzirom da im fali još čitave 4 etaže u kraku ka Bebelovoj i da fasadu praktično nisu ni krenuli raditi - meni kao laiku deluje jako teško da će uspeti sve da završe do maja. Pre bih rekao tamo negde jesen sledeće godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=892138#p892138:b4t7owin je napisao(la):
Smilla » Čet Okt 21, 2021 6:43 pm[/url]":b4t7owin]Zdravo,

Zanima me Vukša zgrada. Da li neko zna da li ide sve po planu oko gradnje? I da li je cena i dalje ista?
Vidim da su dvoiposobni i dvosobni stanovi uglavnom prodati.
Nama ona druga velika zgrada Vila Residence ne odgovara jer su stanovi dosta veliki, a i cena ce verovatno biti jaca od 2000.
Sto se tice Vukse deluje mi ok, ali se plasim da ne bude nekih iznenadjenja. Mi vise ne znamo sta bi i gde bi :(
Cene su svakako otisle u nebesa, za to reci nemam, ali bar da dobijemo za te pare neki kvalitet.
Malo me brine jer i cena gradjevinskog materijala ide na gore, a znajuci nase ljude plasim se gradjevinskih sklepanja.
Jel neko mozda u toku?

Mi smo pre 2-3 nedelje kontaktirali Vuksu vezano za stanove od po 62,63 m2, na sajtu je stajalo da ih ima, ali kad smo pozvali sve je prodato. Cena je 2200 plus PDV, 20% je kapara. Kazu da ce prvi deo biti april/maj useljaj, drugi deo septembar. Mi smo u Park Vili odabrali stan za manje od 2000, cene se krecu od 1895, ili tako nesto, pa navise. Tako da ima stanova i za ispod 2000. I kapara je uz predugovor 10%. Projektno finansiranje, sto vam je dodatna garancija.
 
Pre neki dan, Vukša. Nisam ni shvatio ranije koliko je ova zgrada velika.
b1c50bce57fca2a45ed08457b622aa20.jpg
ba0921928e65f9b48cb7315800bb08ae.jpg
2b0e65dcc07b5a03c94b102525f90c42.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Između Vukše i Bulevara se gradi autoperionica. Nadam se da će ovaj ćošak na poslednjoj fotki da urede u zelenu površinu.
bfdb8aec8b24ebea0818b6376a29e6e1.jpg
b185a3c65ff68a6a9d1c61a0c94935fa.jpg
d2d3cb96be242ad5aa538525d17863bf.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Josipa,
Iskreno, mislila sam da ce stanovi u Villi biti skuplji jer mi zgrada izgleda luksuznije.
Reci mi molim te koja je najmanja kvadratura sa dve spavace sobe, kupatilom i toaletom u Park Vili?
U Vuksi je bilo bas malih stanova, 55m2-60m2, a da sve to ima.
Prosto mi je neverovatno da ce u Vuksi prvi deo biti useljen u aprilu/maju.
Michael, i ja se nadam nekoj zelenoj povrsini oko zgrade
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=903237#p903237:38f9ko2p je napisao(la):
Smilla » Pon Nov 29, 2021 7:47 am[/url]":38f9ko2p]Josipa,
Iskreno, mislila sam da ce stanovi u Villi biti skuplji jer mi zgrada izgleda luksuznije.
Reci mi molim te koja je najmanja kvadratura sa dve spavace sobe, kupatilom i toaletom u Park Vili?
U Vuksi je bilo bas malih stanova, 55m2-60m2, a da sve to ima.
Prosto mi je neverovatno da ce u Vuksi prvi deo biti useljen u aprilu/maju.
Michael, i ja se nadam nekoj zelenoj povrsini oko zgrade

I ja mislim da ce mozda biti skuplji kako odmice vreme, ali ko zna... Sad je verovatno ova cena, jer tek kopaju rupu, sto bi se reklo. Planiran je useljaj za kraj novembra 2023., za dve godine. Da ima dve spavace sobe mislim da je najmanja kvadratura 60 m2, jedva veca i jedna manja spavaca sob. I to mislim da ih ima na nekoliko pozicija, pa od toga zavisi i cena. Mi smo hteli stan koji gleda ka unutrasnjem dvoristu, ali svi stanovi tog tipa su bili prodati, pa smo na kraju uzeli na strani ka Bulavaru.
 
Mi smo jos davno, pre pocetka prodaje, pronasli nacrt projekta Vile na internetu i ucinilo nam se da 2.5 soban stan nema ispod 73m2, i odmah smo odustali jer nam je to bilo puno… nisam znala da ima manjih stanova.
Juce sam videla Vuksa zgradu, ne svidja mi se fasada, gde izabrase onu braon boju. Sad je zovem Cipiripi zgrada :)
 
Da se ispravim 2.5soban smo trazili, ali da ima i wc pored kupatila.
 
[/quote]

Mi smo pre 2-3 nedelje kontaktirali Vuksu vezano za stanove od po 62,63 m2, na sajtu je stajalo da ih ima, ali kad smo pozvali sve je prodato. Cena je 2200 plus PDV, 20% je kapara. Kazu da ce prvi deo biti april/maj useljaj, drugi deo septembar. Mi smo u Park Vili odabrali stan za manje od 2000, cene se krecu od 1895, ili tako nesto, pa navise. Tako da ima stanova i za ispod 2000. I kapara je uz predugovor 10%. Projektno finansiranje, sto vam je dodatna garancija.
[/quote]

Cekaj, 2200 plus pdv, pa izadje 2420
ili 2000 plus pdv pa izadje 2200?
Zbunjena sam cenama :shock:
 
michael":1potsi1o je napisao(la):
Između Vukše i Bulevara se gradi autoperionica. Nadam se da će ovaj ćošak na poslednjoj fotki da urede u zelenu površinu.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ovo je po tabli trebalo do sad da bude već gotovo, ali već dva meseca nema nijednog radnika.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Taj ćošak ja mislim treba da se iskoristi za ispravljanje ulice jer beranska kad se uredi bi trebala da ide pod 90° u odnosu na Bulevar. Ne znam ni kako je taj dobio dozvolu za autoperionicu jer ta površina je namenjena za javnu garažu.
 
Veliki plac se rasciscava preko puta SD 4.april, zna li neko nešto o projektu ili investitoru?
 
Uzasne zgrade, kao da je nekom ispala maketa na mapu tog dela Beograda, pa odgovorni to usvojili. Rugobe. Ko li ce ove buduce favele posetiti i slikati se ispred njih. Pekam je za ovo Firenca.
 
Vuksa malo kasni sa radovima tj useljenjem lamele A i navodno cekaju trafo stanicu … nego jel zna neko mozda sta se desilo sa ovim projektom Sopping mall na Trosarini, na mestu gde je bio Verano?
Vidim da se pominjalo 2009… 2010 godine i od tada se nista nije desilo.

 
Vrh