Šta je novo?

Novogradnja Trošarina

~3100e/kv su trazili pre godinu dana za veci stan, za to sto nude mi je bilo preskupo, uzeo sam jeftinije na (po meni) boljoj lokaciji u VK.
Da je bilo jeftinije 15%, razmislio bi da li bi uzeo ovde.
Ovo za upotrebnu dozvolu nisam znao da nisu dobili za zgradu pored koju su zavrsili pre 3 godine.
 
~3100e/kv su trazili pre godinu dana za veci stan, za to sto nude mi je bilo preskupo, uzeo sam jeftinije na (po meni) boljoj lokaciji u VK.
Da je bilo jeftinije 15%, razmislio bi da li bi uzeo ovde.
Ovo za upotrebnu dozvolu nisam znao da nisu dobili za zgradu pored koju su zavrsili pre 3 godine.
Je l' živite već u VK ili čekate da se izgradi ova poslednja faza? VK su sada 3800-3850 😅 Upotrebnu dozvolu su po njihovim rečima tek nedavno dobili za Square 1, ali još ništa to nije zavedeno u katastru. Ne znam je li normalno da se tako čeka upotrebna po 3, 4 godine... Ne bi trebalo 🤣 Ali se slažem da ne nude ništa specijalno za te pare koje traže. A i sumnjivo mi je da nigde ništa ne piše o investitoru, a oko 20 godina rade već.
 
Ima nekoliko referenci, mene je odbila lokacija i cena.
Jos se nisam uselio, ali VK su nize 5% bile za veci stan.
 
Ali da li Vuksa ima jos uvek te manje stanove, oko 45m2, meni se cini da ih vise nema slobodnih?
Ono sto Vuksa ima slobodno ima na sajtu, kazu da je sajt tacan sa informacijama. Par stanova u B i V ulazu, kao i poslednji spratovi. Malih stanova nema vise u ponudi, tek od 60 m2. Ono sto ima slbodno od manjih kvadratura mislim samo jedan il mozda dva su poslovni prostori ili kako iz zove apartmani na prvom spratu.
 
Koliko ja vidim dobili su gradjevinsku dozvolu za Elixir Vozdovac pre neki dan, tako da je za ocekivati da krenu sa prodajom.
 
Vrh