Šta je novo?

Novi Minel - New Minel [ Stambeno poslovni kompleks ]

Nadam se da ce se i ta savada pokrenuti, imam utisak da se tu nista ne radi, a ne da slabije napreduje, a izbi oci tamo na ulici.

Na saobracajnici ih svakodnevno vidjam kako rade.

Svakako ce tu trebati jos vremena da citav kompleks dobije konacni izgled, bas me zanima kako ce ispasti i hoce li uspeti da odrade sve do kraja.

Kako li ce se zvati ulica, ne verujem da ce ostati Tosin bunar.
 
Lamela A je Tošin Bunar 270Đ, ne znam za druge lamele da li je neko drugo slovo.
Vec sam pisao na nekoj drugoj temi kako je nelogicno sto se to parce ulice uopste zove Tosin Bunar. Tosin Bunar se prostire cak od Zemuna i, ako ne pre, trebalo bi da se zavrsi na raskrnici sa Nikole Dobrovica/Bul. Heroja sa Kosara. Odatle da se nastavi Zemunska do Vojvodjanske i to bi imalo smisla. Ovo je zaostavstina od vremena pre prosirenja T.Bunara u tom delu, sada, pogledom na kartu, se vidi koliko to ime nema smisla...
 
Da, druga su slova za druge lamele, sto je na prvi mah opet nelogicno da lamela A nije A pa dalje. Ali lamela A je poslednja u nizu gledano od Zemuna, odakle ulica dolazi, a koja je koja lamela posle nigde i ne pise, pa bi izgledalo cudno da ides ulicom i prvo je DJ pa na kraju A. Bilo bi lepo da se tu udene neka ulicica novog naziva.
Tacno, locigno bi bilo da se TB zavrsi na toj raskrsnici.
 
Bio sam nekoliko puta u poslednnih nekoliko dana do minela zbog kredita, ovo su info koje sam dobio.
-pocelo je uredjenje brda, jos uvek ne pokazuju projekat kupcima
- postojace mala ulica pored dva objekta koja se grade sada
- izlaz ce biti moguc samo preko nove raskrsnice, ulaz ce biti moguc na obe raskrsnice
- poceli su postavljanje ograda na stepenicama u B lameli. Rekao bih da ce hodnici bas liciti na projekat iz NSkoji sad uskoro zavrsavaju
- gradice se nastavak na potkovicu kao deo new minel projekta
- gradice novu zgradu izmedju bele reke i airport sitija, ovo nece biti deo new minela.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=858695#p858695:1nplqlbp je napisao(la):
tlazar » Pet Jun 18, 2021 11:40 am[/url]":1nplqlbp]Bio sam nekoliko puta u poslednnih nekoliko dana do minela zbog kredita, ovo su info koje sam dobio.
-pocelo je uredjenje brda, jos uvek ne pokazuju projekat kupcima
- postojace mala ulica pored dva objekta koja se grade sada
- izlaz ce biti moguc samo preko nove raskrsnice, ulaz ce biti moguc na obe raskrsnice
- poceli su postavljanje ograda na stepenicama u B lameli. Rekao bih da ce hodnici bas liciti na projekat iz NSkoji sad uskoro zavrsavaju
- gradice se nastavak na potkovicu kao deo new minel projekta
- gradice novu zgradu izmedju bele reke i airport sitija, ovo nece biti deo new minela.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Da li su postavili parket u B lameli i sobna vrata? Kako napreduje fasada ako si imao priliku da vidis? :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=858695#p858695:hczzcxa7 je napisao(la):
tlazar » Pet Jun 18, 2021 10:40 am[/url]":hczzcxa7]Bio sam nekoliko puta u poslednnih nekoliko dana do minela zbog kredita, ovo su info koje sam dobio.
-pocelo je uredjenje brda, jos uvek ne pokazuju projekat kupcima
- postojace mala ulica pored dva objekta koja se grade sada
- izlaz ce biti moguc samo preko nove raskrsnice, ulaz ce biti moguc na obe raskrsnice
- poceli su postavljanje ograda na stepenicama u B lameli. Rekao bih da ce hodnici bas liciti na projekat iz NSkoji sad uskoro zavrsavaju
- gradice se nastavak na potkovicu kao deo new minel projekta
- gradice novu zgradu izmedju bele reke i airport sitija, ovo nece biti deo new minela.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Znaci bice faza 2 poslovno stambena zgrada pored potkovice?
 
Preko puta Minela ce uskoro Galens graditi 100.000 m2
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=858766#p858766:1w158apf je napisao(la):
Pertla » Pet Jun 18, 2021 4:12 pm[/url]":1w158apf]Preko puta Minela ce uskoro Galens graditi 100.000 m2

Jel ima negde neki zvanican info za to ?
 
Mislim da je u pitanju lokacija nekadašnjeg projekta Skygarden, ali da ne idemo u off o tom potom :sesir:
 
@Coka777 Nisu jos postavili parket ni sobna vrata.

Da, sledece se gradi u nastavku potkovice.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mislim da je lokacija iza restorana Bela Reka ali nisam siguran,jedino znam da je mnogo kvadrata :)
 
Da da to je ta parcela nekadašnjeg projekta Skygarden Ferre apartmana itd.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=858790#p858790:2m6yc1ho je napisao(la):
tlazar » Fri Jun 18, 2021 6:27 pm[/url]":2m6yc1ho]@Coka777 Nisu jos postavili parket ni sobna vrata.

Da, sledece se gradi u nastavku potkovice.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Kako ce izgledati ta zgrada? Da li ima negde projekat?
 
Pa to je njihov stil, ne vidim razliku izdedju njihove luks gradnje sa malo ukrasenim hodnikom, i soc gradnje 2005 koja je izgledala ofucano u svim delovima.
 
Naravno da tu nema luksuza , rekao bi neki prosek , al trziste je tako da im se mozee ne samo Galensu vec i ostalima, sve sto se izgradi jako brzo nadje kupca . Ko je putovao vani moze da poredi projekte koji se tamo gradi a sta se gradi kod nas, realno zaostajemo bar 20 god u gradjevini...
 
Ko je putovao vani zna i koliko je kvadrat tamo. Nije Beograd najgori sto se tice toga, jedino ako gledamo prosek plate i cene nekretnina, tu je mozda problem kod nas. Ali izgleda da prosecan Srbin ne kupuje ovde.
 
Naravno da ne kupuje,ni keramičar u Minhenu ne kupuje penthaus u centru.
 
Komentarišem kao neko ko je ziveo u vise gradova u evropi. A ti nas prosvetli sa googlom.
 
Stvarno ne bih da polemisem ...svako ima svoj pogled i najbolje tako da i ostane...i da ja zivim vec 12godina u inostranstvu pa znam sta pricam
 
Vrh