Šta je novo?

Novi Minel - New Minel [ Stambeno poslovni kompleks ]

Mislim da je sve ista fasada, a da je razlika samo u tim plocama koje su stavljene sa prednje strane. Licno sam bila i videla kako izgleda uzivo, mislim i da je izmedju zida i maske suplje, a inž i arh koji su bili sa mnom su mi i sami rekli da ne doprinose energetski nicemu, da je u pitanju samo maska, sminka.
 
Meni je recimo cudno da radijator nije na spoljnom zidu, sto bi mi nekako bilo logicno.
 
Velike su to razlike izmedju demit i ventilisane fasade pocev od cene, dugotrajnosti, ustede energije, odrzavanja i jos drugih aspekata, molio bi nekoga sa foruma ko bolje barata ovom materijom da pojansi razlike da bi gospodja razumela sustinu, a ima i ona narodna ako ne znas sta je dobro pitaj sta je skupo
 
Ipak je najcesce ona ti u klin on u plocu.
Svakako pozdrav od gospodje.
 
Obradovao sam se kada sam čuo da je rešenje brda usvojeno, još i fontana.
Odlično.
Da li neko ima više info ili barem slike ?
 
Da li je realno da od 300+ kupaca u New Minelu niko nema sliku kako ce brdo prema Bezaniji izgledati?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=846188#p846188:2ega4jca je napisao(la):
Montenegro80 » Pet Apr 30, 2021 2:08 am[/url]":2ega4jca]Da li je realno da od 300+ kupaca u New Minelu niko nema sliku kako ce brdo prema Bezaniji izgledati?
Navodno je tek od skora usvojen inicijalni projekat brda, koji bi trebalo da je prosle sedmice finaliziran i usvojen kao konacan. Kupcima bi na upit trebalo da je od sledece sedmice dostupan taj projekat, a navodno tad pocinju i da ga rade i bice gotovo do useljenja A. lamele, dakle do jula.
 
Ne bi bilo lose kad bi se ovo malo uredilo...
 

Prilozi

  • 66009332-8CA0-4BE7-B22E-BB74E5CEE4F4.jpeg
    66009332-8CA0-4BE7-B22E-BB74E5CEE4F4.jpeg
    506,9 KB · Pregleda: 2.427
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=846984#p846984:x9xvez5i je napisao(la):
Delija zemun » Uto Maj 04, 2021 1:03 am[/url]":x9xvez5i]Ne bi bilo lose kad bi se ovo malo uredilo...
file.php
Mislim da se uredjenje brda nikada nije ni dovodilo u pitanje. Trenutno postoje prioriteti a sređivanje će doći na kraju kao šlag na tortu. Šta su zamislili i kako će izgledati to nas ipak sada najviše kopka :sesir:
 
Dok sam se raspitivao oko stana u ovom kompleksu, secam se da su obecavali uredjeno brdo i neku stazu koja vodi do vrha.
 
Mene kao kupca stana u New Minelu vise zanima sta ce da urade sa brdom nego sta su obecavali, ja bih voleo da me demantuju sa projektom brda al se plasim da cemo svi biti razocarani, provukli su nam lagano izmenu rendera na lameli A i B kao i fasadu sa zadnje strane zgrade a razlog je usteda... vecita glad investitora za vecom zaradim na ustrb kupca, pricam o vidljivim stvarima a ne zelim ni da pomislim vezano za stvari koje nisu vidljive okom, mozda se neko seca i price o energetskom razredu zgrade, ko je od kupaca bio informisan da je fasada sa zadnje strane zgrade demit, sta je sa parketom i da ne nabrajam dalje, nego se meni cini da su ovde vecinom kupci stana ljudi koji zele da te iste stanove iznajmljuju zato se mnogo ne uzbudjuju oko zgrade al dobro, da neko ne pomisli da mracim samo iznosim cinjenice.....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=847193#p847193:37it90vb je napisao(la):
Montenegro80 » Sre Maj 05, 2021 3:08 am[/url]":37it90vb]Mene kao kupca stana u New Minelu vise zanima sta ce da urade sa brdom nego sta su obecavali, ja bih voleo da me demantuju sa projektom brda al se plasim da cemo svi biti razocarani, provukli su nam lagano izmenu rendera na lameli A i B kao i fasadu sa zadnje strane zgrade a razlog je usteda... vecita glad investitora za vecom zaradim na ustrb kupca, pricam o vidljivim stvarima a ne zelim ni da pomislim vezano za stvari koje nisu vidljive okom, mozda se neko seca i price o energetskom razredu zgrade, ko je od kupaca bio informisan da je fasada sa zadnje strane zgrade demit, sta je sa parketom i da ne nabrajam dalje, nego se meni cini da su ovde vecinom kupci stana ljudi koji zele da te iste stanove iznajmljuju zato se mnogo ne uzbudjuju oko zgrade al dobro, da neko ne pomisli da mracim samo iznosim cinjenice.....

Koja je izmena fasade na lameli B u odnosu na render? Rekli su da ostaju "ciglice". Sto se tice parketa, troslojni je ugradjen, bili smo u stanu kada je bio zapakovan u paketima spreman za postavljanje i na deklaraciji je troslojni.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=847193#p847193:31vl8zp1 je napisao(la):
Montenegro80 » Sre Maj 05, 2021 3:08 am[/url]":31vl8zp1]Mene kao kupca stana u New Minelu vise zanima sta ce da urade sa brdom nego sta su obecavali, ja bih voleo da me demantuju sa projektom brda al se plasim da cemo svi biti razocarani, provukli su nam lagano izmenu rendera na lameli A i B kao i fasadu sa zadnje strane zgrade a razlog je usteda... vecita glad investitora za vecom zaradim na ustrb kupca, pricam o vidljivim stvarima a ne zelim ni da pomislim vezano za stvari koje nisu vidljive okom, mozda se neko seca i price o energetskom razredu zgrade, ko je od kupaca bio informisan da je fasada sa zadnje strane zgrade demit, sta je sa parketom i da ne nabrajam dalje, nego se meni cini da su ovde vecinom kupci stana ljudi koji zele da te iste stanove iznajmljuju zato se mnogo ne uzbudjuju oko zgrade al dobro, da neko ne pomisli da mracim samo iznosim cinjenice.....
Ja sam kupio stan da zivim u njemu, kao prvi stan. Sto se odnosa ljudi iz Galensa tice, bar do sada, i devojaka, i Slavise, i sefa gradilista, za sada ni najmanju zamerku nemam, takav korektan odnos nigde nisam video, zaista nisu ostavili prostor da im ne verujemo i oko tog brda, pogotovo sto su pre 10 dana potvrdili da ce biti sve sredjeno pre useljenja.
 
Kada dobijete render okačite ga molim Vas ovde, zanima me kako će ispasti.
 
Nisi pazljivo citao, izmena rendera na lameli A i B a fasada je izmenjena za sada na zadnjoj strani zgrade kog lanele A a zaB tek treba da vidimo pricam o strani zgrade koja gleda ka Bezaniji, sto se tice parketa jesi li ti siguran da si to video.Ja koliko sam informisan ugradjuje se tarket
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=847233#p847233:mwnsojaw je napisao(la):
Montenegro80 » Sre Maj 05, 2021 10:38 am[/url]":mwnsojaw]Nisi pazljivo citao, izmena rendera na lameli A i B a fasada je izmenjena za sada na zadnjoj strani zgrade kog lanele A a zaB tek treba da vidimo pricam o strani zgrade koja gleda ka Bezaniji, sto se tice parketa jesi li ti siguran da si to video.Ja koliko sam informisan ugradjuje se tarket

Meni je od pocetka komunicirano da se ugradjuje tarket. Samo je bio uzorak kada smo birali dvoslojni u kancelariji i to mi je smetalo ali je ugradjen troslojni. Nije ni bila dilema parket ili tarket bar u mom slucaju i za to su ispali korektni skroz, sta je predoceno smo dobili.
 
Maxim Tsigalko ja nikada nisam rekao da Slavisa i ekipa oko njega nije super nice , cak sam ih i hvalio u nekom od postova , ne odlucuju oni ni o fasadi ni o uredjunju brda vec Galens
 
Mislim da je odravanje jako slicno a to da duze traje nisam bas siguran, na trazistu je zadnjih 10 god pa je tesko pricati da duze traje od parketa koji sa par hoblovanja moze i da bude u upotrebi i 30 god
 
Današnji parket zbog velike potražnje se ne osuši dovoljno a stavljaju ga u promet,to je veliki problem,nije kao pre 20-30 godina.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=847247#p847247:4dtcillg je napisao(la):
Montenegro80 » Sre Maj 05, 2021 11:23 am[/url]":4dtcillg]Maxim Tsigalko ja nikada nisam rekao da Slavisa i ekipa oko njega nije super nice , cak sam ih i hvalio u nekom od postova , ne odlucuju oni ni o fasadi ni o uredjunju brda vec Galens
Nisam ni ja rekao da oni odlucuju, ali su mi dali informaciju o uredjenju brda u koju nemam potrebu da summjam, jer je i do sada sve sto je receno, uradjeno.
 
Bilo bi lepo da te informacije podelis i sa ostalim kupcima i ako imas sliku projekta to bi bio pun pogodak, ove je vec neko pominjao da projekat radi firma od njegove zene al to je bilo pre otprilike godinu dana i tu se zavrsila cela prica
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=847331#p847331:39nbm1nn je napisao(la):
Montenegro80 » Sre Maj 05, 2021 6:20 pm[/url]":39nbm1nn]Bilo bi lepo da te informacije podelis i sa ostalim kupcima i ako imas sliku projekta to bi bio pun pogodak, ove je vec neko pominjao da projekat radi firma od njegove zene al to je bilo pre otprilike godinu dana i tu se zavrsila cela prica

Mnogo neistina na ovom forumu
Njegova zena nema firmu za uredjenje brda ...
Pored toga, koga interesuje i ko ima stan. Neka direktno zove i ode kod njih.
Sve detalje dobija crno na belo.

A komentar da je bolji tarket od parketa koji je postavljen nema nikakvog smisla.
Kvalitetan troslojni parket koji je ugrađen, bolje rešenje od prvobitnog tarketa.
Mana je jedino što nisu sve zvanično obavestili.
 
Ja sam razumeo da je ugradjen tarket, a ne parket.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Vrh