Šta je novo?

Novi Minel - New Minel [ Stambeno poslovni kompleks ]

I šta je zamišljeno da bude ovde ispred druge zgrade prve faze?
IMG_3011.jpeg
 
Pa najbliže u zgradi ogromna idea, restorani, čini mi se dva u prizemlju isto, elektroprema BB link. Pored je tc roda mega koja ima solidno sadržaja tipa dechatlon, extra sport, lilly, uradi sam, jysk, wajkiki, walter, roda mega, pet shop. Jako blizu su i radnje iz a bloka a imaju uslužnih, ima i kafe restorana. Ne znam tačno šta sve ima ai belvil i delta su blizu. A takođe jako blizu je west mall i west blok koji ima svoje sadržaje. Ovo što sam nabrojao je peške blizu.
 
Pa najbliže u zgradi ogromna idea, restorani, čini mi se dva u prizemlju isto, elektroprema BB link. Pored je tc roda mega koja ima solidno sadržaja tipa dechatlon, extra sport, lilly, uradi sam, jysk, wajkiki, walter, roda mega, pet shop. Jako blizu su i radnje iz a bloka a imaju uslužnih, ima i kafe restorana. Ne znam tačno šta sve ima ai belvil i delta su blizu. A takođe jako blizu je west mall i west blok koji ima svoje sadržaje. Ovo što sam nabrojao je peške blizu.

Mislim da si omašio temu, nabrojao si šta postoji u The One
 
Mislim da sam već slao slike makete i plana budućih zgrada, ali vidim da ima interesovanja...
IMG_20231102_102310.jpg
IMG_20231102_100447.jpg
IMG_20231102_100352.jpg
IMG_20231102_100346.jpg
 
Da li neko od stanara 1. faze moze da podeli materijalizaciju koju je dobio, da mozemo da uporedimo sa 2. fazom i da vidimo da li potencijalno planiraju da urade nesto povodom zalbi stanara? Ono sto su mi rekli je da za drugu fazu nemaju nista sem onoga sto vec pise na sajtu, sto nije nesto bog zna koliko detaljno...
 
Pozdrav, da li neko ima informaciju kada se očekuje upotrebna dozvola za lamelu D prve faze?
 
Vrh