Šta je novo?

Novi Dorćol [ Stambeno poslovni kompleks | 100 000 m²]

Da, februar 2021:

Cene se se kretale u opsegu od 2.730 €/m2 do 2.840 €/m2 sa uračunatim pdv-om, u zavisnosti od konkretnog tipa stana, sprata, pozicije, orijentacije, veličine terase.
Cena premium stanova (penthausa) na poslednjoj etaži je bila 3.090 €/m2 sa pdv-om.
 
20230125_093911.jpg

Pogled sa Kelemgdan Parka.
 
Pozdrav komsije, da li je neko vadio karticu za garaznu rampu u skorije vreme i zna kome mogu da se obratim? Deluje kao nemoguca misija izvaditi istu..
 
Da li neko zna nesto o ovim zauzetim parking mestima napolju?
Ja sam bio shvatio da su sva ta spoljna mesta "zajednicka".
 
Da li neko zna nesto o ovim zauzetim parking mestima napolju?
Ja sam bio shvatio da su sva ta spoljna mesta "zajednicka".
Kao neko ko sada živi u fazi 1, mogu da kažem da na ta mesta ne računate. Em ih ima malo, em su neka izdata zakupcima lokala koji drze barijere, a dobar deo
kola se skoro nikada ne pomera. Faktički šansa da se nađe tu mesto je minimalna.
Šta je investitor tu tačno zamislio nemam ideju, ali od reklame da su mesta zajednička samo osvanu barijere, izdato i slično.
 
Malopre sam tek provalio da je ono veliko drvece sto je bilo do pruge iseceno skroz.
 
Iskrene čestitke stanarima dve SZ kondominijuma NOVI DORĆOL(Venizelosova 29g i Venizelosova 29v) koji su rekli veliko " NE" renomiranoj firmi za pružanje usluga profesionalnog upravljanja,za razliku od stanara jednog kondominijuma u centru(CG) gde stanari preostalih 5 SZ nikako da se sastanu i kažu to" NE".
 
Iskrene čestitke stanarima dve SZ kondominijuma NOVI DORĆOL(Venizelosova 29g i Venizelosova 29v) koji su rekli veliko " NE" renomiranoj firmi za pružanje usluga profesionalnog upravljanja,za razliku od stanara jednog kondominijuma u centru(CG) gde stanari preostalih 5 SZ nikako da se sastanu i kažu to" NE".
neko nije imao prilike da kaze ne la presidenti jer je investitor sklopio ugovor pre prodaje stanova.
 
Stanari još 2 SZ kondominijuma NOVI DORĆOL(Venizelosova 29 i Venizelosova 29b) su otkazali usluge profesionalnog upravljanja renomirane firme za pružanje takvih usluga.Gore pomenutoj PU iz te renomirane firme ostala je sa današnjim danom još jedna SZ iz prve faze.Priča se i da im je obećana druga faza ND tako da će opet biti prilike da se pokažu kako se (ne)profesionalno upravlja jednom ili više SZ.
 
... a i terase su značajno drugačije nego u planu. Stakla na bočnim stranama su trebala biti do pola terase. Ispalo je dosta zatvorenije, sa još manje svetlosti sa strane.
 
Faza 1 još jedan dokaz da su staklene ograde na terasama krajnje upitne - neko suši veš, neko stavio žardinjere jedne boje, neko druge, mobilijar baštenski, neko drži biciklo..to jedino izgleda dobro na renderima i pre useljenja, ovako samo zadire u privatnost i ne doprinosi ukupnoj estetici.. slično Sakura, A blok, svuda se može videti..
 
Realno zgrade sa staklenim ogradama zavrse kao sareni svinjac
 
Vrh