Šta je novo?

Nizhny Novogorod - Beograd

auuu ne verujem, u startu sam pomislio da i jeste Kalemegdan sa pristaništem, nisam zagledao, ali kad sam video oblik ušća nije mi bilo svejedno, svaka čast!
 
Ako vam je cist grad depresivan pozivam vas da svoje stanove i kuci ucinite lepsim tako sto ce te po podu bacati djubre
 
ja bi rado da nam grad bude malo depresivniji :(
 
Kad spomenuste Nizhny opet, ne mogu a da ne spomenem jos jednu slucajnost kada su u pitanju bg i nizhny. Na ovogodisnjem MIPIM sajmu Beograd i Nizhny su u okviru hale smesteni jako jako blizu :D
 
Dakle beobuild je dobio sekciju u bg hronici? :)

Igore,da si mogao reci da im je i metro most isto uzvodno na savi u odnosu na brankov,stvarno neverovatne slicnosti.

Uz primedbu da se kaze kreml ne kremlin.
 
hvala za jezicku ispravku nisam znao kako se izgovara pa cak i ime grada je malo enigma za mene u izgovoru ali sam ja to onako forumaski kako smo mi to ovde srocili nazive :) Inace spomenuto je i oko metroa u razgovoru kao jedna od tema i oko foruma malo vise ali imaju ograniceno vreme za prilog pa su gledali svoje prioritete.
 
Bravo Igore otvori temu gdje ce biti svi snimci gostovanja beobildovaca sad polako imamo kolekciju :gobb: :pob:
 
Slicnos' je stvarno nestvarna. :shok: Pre svega, pogled sa "Brankovog mosta". :pob:

Ali, Novgorod mi stvarno izgleda depresivno. :p
 
Да дамо предлог са Беобилда да се Београд и Новгород побратиме због стварно невероватне сличности, а наравно и због других ствари, привреда, трговина, култура, студентска размена,... !
 
Vec su pobratimi sa Novim Sadom mada bi to bilo pravo bratimljenje sa Beogradom.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3WYAfaGZu18[/youtube]
 
Malo o ruskom selu:

Izba tradicionalna Ruska kuća

qn48a1076td81.jpg


9ohcclu96td81.jpg

izvor reddit
 
Васили Радович :D

Него шта мислите да упоредимо јавни превоз? Црвене линије су трамвајска пруга, зелене метро а сиве железница. Укрштање метро линија је код Московског вокзала, железничке станице из 1862.

1643884021068.png
 
Vrh