Šta je novo?

Ne da(vi)mo Beograd!

Спасиотект,

Не тролуј, човече, на овим протестима имаш гомилу разноразних левичара, што евајорнменталиста, што Чегевариста, који воле те банке много мање од тебе. Са друге стране имаш ММФ-премијера и његову владу.
Не тролуј.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=398300#p398300:34m30acr je napisao(la):
spatiotecte » Wed Jul 20, 2016 12:11 pm[/url]":34m30acr]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=398298#p398298:34m30acr je napisao(la):
DusanBG » 20 Jul 2016 11:04 am[/url]":34m30acr]
Sa druge strane Spat, kako su se onda ranije organizovali protesti, ko je plaćao sve one ljude 5 oktobra i pre toga tokom 10 godina povremenih protesta.

Isti ti ljudi koji su urusili nasu ekonomiju i unistili nase banke da bi preplavili nase trziste njihovim prozivodima i uveli zapadnjacki bankarski sistem.

E jbga, mora da sam onda zaboravio 5. oktobra da odem do te kase, kao i svi iz moje porodice, pa da mi lepo plate. Proveriću u okolini da li se neko omastio ili im je bilo muka života pod Miloševićem. Ko zna, zavisi koja je bila cena.

A sreća SPS/SRS ekipa nas je tada uspešno vodila kroz čari tranzicije, al' im smestile strane banke.
 
Могао си да свратиш и до неке од тадашњих домаћих банака - ал` би добио туки, с обзиром да у њима није било пара. Једном су тих година, ако се добро сећам, лопови опљачкали неку експозитуру и однели целих 300 марака.
 
Ljudi protestuju jer neko ukinuo Državu na par sati, helou.
Vodeći ljudi te Države ne žele da se sazna kako je i zašto to urađeno da ne bi sami sebe kompromitovali.

Postavlja se logično kontrapitanje: ko njih plaća za to i u čijem interesu omogućavaju suspenziju Države, Ustava, zakona i institucija?

TT
 
ljudi ja se vama divim, vi i dalje imate volju da ogovarate toj pojavi.. svaka cast za strpljenje
 
Ne stigoh da odgovorim gospodinu trolu. Nikog nisam nazvao govedom, niti ovcom, životinje su plemenite i u mom rečniku nije vređanje nekog na tom nivou ali mislim da imam dovoljno zaludnosti na ovom forumu da nekog mogu okarakterisati trolom. Pogotovu kvazinacionaliste koji završavaju velike škole po inostranstvu i glasaju za neofašističke partije.

Ideja da je NVO izdajnička potiče samo iz nedemokratskih država jer NVO treba da bude, kao i uostalom građanstvo svojevrstan kontrolor vlasti. A kod nas se građani uvek nipodaštavaju i uvek ide na to da su ovi ili oni dobili izbore i da su u većini. Dobijanjem izbora jeste dobijen legitimitet ali to ne znači da sada trebaju doneti odluku da se ubije 49% građana koji nisu glasali za njih ili slično.

Demokratija je konstantno natezanje konopca i to je ono što brine sve naše parlamentarne partije koje su navikle da im je zauzimanje vlasti blanko ček da rade šta hoće i kako hoće bez straha od reperkusija. DS je tako radila pa vidimo da je sada pukla, ali opet lopovi iz njenih redova nisu odgovarali a ima ih koliko hoćete.
 
Ствани пваћеници и домаћи издајници. Опробани рецепт и никада избачен из употребе.
Нема везе што си у праву де ти реци ко те плаћа.
И што неко написа: Где су ми легле те паре од 1996. до данас? Ако је ишла некаква камата то је добра цифра сада.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=398377#p398377:1lx87r0e je napisao(la):
vucko » 20 Jul 2016 10:45 pm[/url]":1lx87r0e]Ne stigoh da odgovorim gospodinu trolu. Nikog nisam nazvao govedom, niti ovcom, životinje su plemenite i u mom rečniku nije vređanje nekog na tom nivou ali mislim da imam dovoljno zaludnosti na ovom forumu da nekog mogu okarakterisati trolom. Pogotovu kvazinacionaliste koji završavaju velike škole po inostranstvu i glasaju za neofašističke partije.

Posto vidim da pises o meni, rekao bih ti samo da ja nikad nisam glasao ni u Srbiji ni u Francuskoj posto sam apolitican, te ne znam gde si video da glasam za neofasisticke partije?
 
Mislio sam na earthmovera a ne na tebe, to je priča pre nekoliko strana gde je objašnjavao svoje visoke škole i proseke da bi ukazao da sam ja internet luzer a on uspo u životu :)
 
Ok onda se izvinjavam, kad si spomenuo visoke skole u inostranstvu mislio sam da pricas o meni.
No worry! ;)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=398377#p398377:n6cot6no je napisao(la):
vucko » Wed Jul 20, 2016 11:45 pm[/url]":n6cot6no]
Demokratija je konstantno natezanje konopca i to je ono što brine sve naše parlamentarne partije koje su navikle da im je zauzimanje vlasti blanko ček da rade šta hoće i kako hoće bez straha od reperkusija. DS je tako radila pa vidimo da je sada pukla, ali opet lopovi iz njenih redova nisu odgovarali a ima ih koliko hoćete.

Ovaj deo je upravo osnova koja nama fali u društvu uopšte. Kada je SNS došao na vlast ja to nisam video toliko negativno, rekao sam sebi "e sada će bar neko od ove bagre nakačenih na dotadašnje vlasti da popije zatvor za očigledne krađe/propuste", ali ne leži vraže, upravo ti su samo preplivali na drugu stranu i puj pike idemo dalje. A čak ni ovi koji su ostali "sa druge strane" su samo ostali kao večita tema za novinske naslove i to je to.
 
a02ca011c0cce4b1fb317a483f1c6d6b.jpg


Neki novi trendovi u vojsci ..:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je ovo neka montaza ili?
 
Ne. Slikana je danas prilikom posete kasarni u PA.
Prvi put vidim da vojnik u svecanoj uniformi nosi fantomku.
 
Ja u prvom momentu pomislio crnac

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
haha ovo su izgleda poceli u sve rodove vojske, u komunalnu i obicnu muriju da uvode fantomke.
 
Ne davimo Beograd i radnici


Оде паткица и званично лево. Било је питање дана. Не знам шта је већа иронија, дал то што су ове "радничке" бандице заправо удружења највећих нерадника и татиних синова у Србији или то што је у Србији последњих 15 година етикетиран као насилник само онај ко је десничар или ко је претходно етикетиран као десничар због нормалних суверенистичких ставова (цела ДСС нпр).
 
Sve ovo je meni bilo ocekivano posle govora koji sam video na lajv strimu koji je Dobrica odrzao gde je pominjao penzionere i radnike i sl grupacije.
 
А међ онима који их подржавају око 0.1% пензионера и брат брату не више од 10% радника (не старт-ап предузетника, квази уметника и остале хипстер балавурдије, већ обичних радника).

А највећа је иронија што је цела Србија, ево већ 70 година, жртва левичарског насиља.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=398733#p398733:1pa1eu5u je napisao(la):
Delija » 24 Jul 2016 02:02 pm[/url]":1pa1eu5u]А међ онима који их подржавају око 0.1% пензионера и брат брату не више од 10% радника (не старт-ап предузетника, квази уметника и остале хипстер балавурдије, већ обичних радника).

А највећа је иронија што је цела Србија, ево већ 70 година, жртва левичарског насиља.
U istom postu si ishejtovao i komunjare i one koji su shvatili kapitaliyam na najbolji način i prilagodili mu se. Ko su uopšte po tebi izori društva?
 
Vrh