Šta je novo?

Napušteni objekti i lokacije

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=817412#p817412:jeux9ubs je napisao(la):
Skywalker » 26 Јан 2021 11:12 pm[/url]":jeux9ubs]Pozdrav svima.

Trebala bi mi pomoc,savet,ili kako vec zelite,a ova tema mi se ucinila prikladnom(upravo se registrovah,a do sada sam ponekad prelistavao neke teme).

Da skratim,zanima me da li u Beogradu postoji neka hala ili napustena fabrika,koja bi mogla da se iznajmi(ako je to uopste moguce,jer cim neki objekat propada decenijama,verovatno je problem i doci do evetualnog vlasnika) da bi se napravila zurka za 400-500 ljudi,naravno uz prijavu MUPu itd.Da li je tako nesto uopste moguce,da li neko zna neku takvu lokaciju,itd.

Hvala unapred na eventualnim odgovorima,i izvinjavam se ako mozda tema nije prikladna mom pitanju.
Журка за 400-500 људи у време Ковида-19 :bash:
Забрана окупљања за више од 5 особа још увек важи.
 
4vi457.jpg
 
Skywalker":1kjq6ypw je napisao(la):
Pozdrav svima.

Trebala bi mi pomoc,savet,ili kako vec zelite,a ova tema mi se ucinila prikladnom(upravo se registrovah,a do sada sam ponekad prelistavao neke teme).

Da skratim,zanima me da li u Beogradu postoji neka hala ili napustena fabrika,koja bi mogla da se iznajmi(ako je to uopste moguce,jer cim neki objekat propada decenijama,verovatno je problem i doci do evetualnog vlasnika) da bi se napravila zurka za 400-500 ljudi,naravno uz prijavu MUPu itd.Da li je tako nesto uopste moguce,da li neko zna neku takvu lokaciju,itd.

Hvala unapred na eventualnim odgovorima,i izvinjavam se ako mozda tema nije prikladna mom pitanju.
Јеси ли размишљао о Сајму или Хангарима у луци Београд? На оба места су се одигравали разни догађаји, не знам сад како је до њих долазило, али те ми две локације падају на памет. Немој да те обесхрабре ови маторци који чине већину форумске раје, има омладине овде
Пс пошаљи инфо преко приватне поруке ако успеш да организујеш

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=817424#p817424:3dmmvcpy je napisao(la):
Гага » Sre Jan 27, 2021 12:02 am[/url]":3dmmvcpy]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=817412#p817412:3dmmvcpy je napisao(la):
Skywalker » 26 Јан 2021 11:12 pm[/url]":3dmmvcpy]Pozdrav svima.

Trebala bi mi pomoc,savet,ili kako vec zelite,a ova tema mi se ucinila prikladnom(upravo se registrovah,a do sada sam ponekad prelistavao neke teme).

Da skratim,zanima me da li u Beogradu postoji neka hala ili napustena fabrika,koja bi mogla da se iznajmi(ako je to uopste moguce,jer cim neki objekat propada decenijama,verovatno je problem i doci do evetualnog vlasnika) da bi se napravila zurka za 400-500 ljudi,naravno uz prijavu MUPu itd.Da li je tako nesto uopste moguce,da li neko zna neku takvu lokaciju,itd.

Hvala unapred na eventualnim odgovorima,i izvinjavam se ako mozda tema nije prikladna mom pitanju.
Журка за 400-500 људи у време Ковида-19 :bash:
Забрана окупљања за више од 5 особа још увек важи.
Gde si procitao/procitala da je to planirano u vreme Kovida? :shock:

@somi303
Naravno,znam za to,nisam od juce u tim vodama.Zapravo sam to vec radio,ali ne u Beogradu.I uz par dozvola to nije preveliki problem izvesti,preurediti jedan napusten prostor i napraviti zurku za 200-300 ljudi.
Sto se tice Sajma i Hangara,jasno ti je da se tesko dolazi do tih prostora,i da se ne izdaju bas svakome...a druga stvar,verovatno bi bilo preskupo za mene(nekoliko hiljada evra za jedno vece),jer sam takav jedan prostor vec probao da iznajmim,i definitivno nije za moj dzep.Siguran sam da negde na periferiji postoji odgovarajuci prostor.

U svakom slucaju,pozdrav i sve najbolje :)
 
Да ли си чуо за бившу циглану, клуб љубитеља индустрије? :)
 
Nema tamo više gde, zauzeli streljači, umetnici i reciklatori..
 
Не може тек тако да се организује журка, посебно сад.

Простор мора бити услован и безбедан. У противном, организатори могу дебело да награбусе.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=817828#p817828:1ubwrsd8 je napisao(la):
Аполон » Sre Jan 27, 2021 8:52 pm[/url]":1ubwrsd8]Не може тек тако да се организује журка, посебно сад.

Простор мора бити услован и безбедан. У противном, организатори могу дебело да награбусе.
Ljudi,niko nije rekao sada za vreme kovida.

Za ostalo,imam iskustva u tome,znam koje sve dozvole trebaju,been there done that.
Samo mi treba odgovarajuci prostor,nesto poput tih raznih hangara u Luci Beograd,stare "Secerane" itd.
To naravno ne znaci neka manja hala gde plafon ili nekakve grede mogu da padnu svakog trenutka.

Pozdrav
 
У том случају, добро.

Који ниво запуштености је прихватљив? Знам неке напуштене индустријске објекте, али у њима има доста отпада.

Не пада ми на памет ништа што би се могло употребити без пар дана чишћења.
 
-Nivo zapustenosti znaci da moze da se ocisti za dan dva,da je eventualno u blizini prikljucak za struju(to onda ide preko Elektrodistribucije uz njihovu dozvolu i ugovor),sam prostor ne mora da bude hotel sa pet zvezdica,ali mora da bude siguran za upotrebu,to je osnovno.

-Onda se traze razne dozvole,itd.Nije neizvodljivo,ali nije uvek ni lako.
Ako imas neke primere,posalji mi slobodno poruku,da ne spamujemo temu.
 
Видите ИМТ или ИМР у каквом су стању док су још читави.
 
У том случају, нажалост, немам ништа. Ово што ја знам захтева далеко више посла.
 
Skywalker":2xa3ufmq je napisao(la):
-Nivo zapustenosti znaci da moze da se ocisti za dan dva,da je eventualno u blizini prikljucak za struju(to onda ide preko Elektrodistribucije uz njihovu dozvolu i ugovor),sam prostor ne mora da bude hotel sa pet zvezdica,ali mora da bude siguran za upotrebu,to je osnovno.

-Onda se traze razne dozvole,itd.Nije neizvodljivo,ali nije uvek ni lako.
Ako imas neke primere,posalji mi slobodno poruku,da ne spamujemo temu.
Сад ми је на памет пала хладњача ПКБ у Болечу, она је делимично или повремено у употреби, тако да није у фази распада, а и близу је + је одмах поред Смедеревског пута.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Hvala Somi i ostali na pomoci,Ciglanu sam vec kontaktirao,medjutim nista za sad.
Pozdrav.
 
Ако је журка на хоророр тему - савршена :D
 
Top 10 napuštenih objekata:
https://www.vreme.com/cms/view.php?id=1746379&print=yes

1. Bela lepotica - zgrada GP Rada - blok 20
2. Crvena zgrada EDB - blok 20
3. Hotel Lika - Karađorđeva, u blizini Savskog trga
4. Rupa u Kneza Miloša - nesuđena poslovna zgrada CIP-a, a zatim GP Rada
5a. Karići 1 - City Square - ugao Bulevara kralja Aleksandra i gospodara Vučića
5b. Karići 2 - Poslovna zgrada u Prizrenskoj
6. Poslovna zgrada Tri lista Duvana - ugao Takovske i Bulevara
7. Poslovna zgrada na uglu Kosovske i Takovske
8. B23 - preko puta Arene - uskoro van ove liste
9. Aqua Park blok 44 na Savskom keju
10. Zgrada bivše Beobanke na Zelenom vencu
 
Zgrade 6, 7 i 8 idu ubrzo van liste.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=827437#p827437:3kk18s2k je napisao(la):
Igor » Ned Feb 28, 2021 9:51 pm[/url]":3kk18s2k]Zgrade 6, 7 i 8 idu ubrzo van liste.

Može li neka dodatna info za 6. i 7.?
Prijatno sam iznenađen...
 
ta u stanka paunovica je bila fenomenalna, steta sto nema da se nadje neko da ovo renovira imao bi prelepu predratnu vilu na fantasticnoj poziciji.
 
Svaka čast na slikama. Jeli "očekivano ponašanje" da ako kliknem na sliku Flickr kaže da je privatna i da je ne mogu videti?
 
Vrh