Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Mene brine što je spomenuo samo Google Play store ne i Apple. Nadam se da je samo neobaveštenost.
1689078779-Aleksandar-Sapic-mobilna-aplikacija-za-gradski-prevoz-izvor-Beoinfo-2-1024x576.jpg
 
Domen na prodaju, izgleda da su se dogovorili nešto. Vidim da se i na apple storu preimenovala ova aplikacija.
bp.PNG
 
Domen na prodaju, izgleda da su se dogovorili nešto. Vidim da se i na apple storu preimenovala ova aplikacija.
Пре бих рекао да су домен унапред обезбедили исти они који су урадили апликацију да неко не би заузео, сада само пребацују на ново. То ми је логичније објашњење.
 

"Beograd+ Karte​

Beograd+ je mobilna aplikacija koja olakšava kupovinu karata za gradski prevoz u Beogradu. Aplikacija je kompatibilna sa novim Beograd Plus sistemom naplate koji je krenuo u Beogradu u maju 2023. godine.
.....
Copyright @ 2023 Šakal Software. All rights reserved."

Ovo nema veze sa gradom Beogradom i ovom novim JKP za naplatu karata.
Neko se dosetio da napravi aplikaciju za brzo slanje SMS kojima se kupuju karte.


Videćemo sutra kada (i ako) puste sistem u rad.

edit - jeste, sajt je na prodaju.
 
Poslednja izmena:

"Beograd+ Karte​

Beograd+ je mobilna aplikacija koja olakšava kupovinu karata za gradski prevoz u Beogradu. Aplikacija je kompatibilna sa novim Beograd Plus sistemom naplate koji je krenuo u Beogradu u maju 2023. godine.
.....
Copyright @ 2023 Šakal Software. All rights reserved."

Ovo nema veze sa gradom Beogradom i ovom novim JKP za naplatu karata.
Neko se dosetio da napravi aplikaciju za brzo slanje SMS kojima se kupuju karte.


Videćemo sutra kada (i ako) puste sistem u rad.

edit - jeste, sajt je na prodaju.
sve mi se cini da se neko dosetio da kupi domen i lepo ga unovci
 
sve mi se cini da se neko dosetio da kupi domen i lepo ga unovci
Pa ne znam da li će mu uspeti.
Ali sad bar znamo zašto gradonačelnik insistira na terminu "Beograd plus" a sajt sa svim objavljenim informacijama se od početka zove "bgnaplata" (po JKP).
 
Pa ne znam da li će mu uspeti.
Ali sad bar znamo zašto gradonačelnik insistira na terminu "Beograd plus" a sajt sa svim objavljenim informacijama se od početka zove "bgnaplata" (po JKP).
Jok, domen je registrovan nakon Šapićeve objave naziva, često se desi da se tako neko pametan “doseti” ideje. Danas je napravljena izmena na DNS-u, pa verovatno osoba pokušava da ga proda.
IMG_0720.jpeg

Manje-više kako se zove sistem, ne mora ime brenda da bude isto kao i ime preduzeća svakako.
 
Da li sam dobro ukačila da na novoj aplikaciji neće biti mape sa svim vozilima koji staju na određenoj stanici, nego će se ulaziti za svaku liniju posebno? Daleko nefunkcionalnije, ako je tako.
 
Jok, domen je registrovan nakon Šapićeve objave naziva, često se desi da se tako neko pametan “doseti” ideje. Danas je napravljena izmena na DNS-u, pa verovatno osoba pokušava da ga proda.
Pogledajte prilog 167195
Manje-više kako se zove sistem, ne mora ime brenda da bude isto kao i ime preduzeća svakako.
Upravo to, izašli su javnost sa imenom novog sistema ali se nisu setili da pre toga registruju domen (registrovan je 31. maja a Šapić je ime spomenuo par nedelja ranije) . Tamo verovatno niko ne sme ni da p***e bez da njega pita.
 
Nego, mediji već masovno objavljuju kako da se skine i instalira nova aplikacija, a ona ne da nije postavljena za skidanje sa Play Store, štaviše kao što vidimo tamo već postoji sasvim druga aplikacija sa baš takvim imenom.
Cirkus.
 
ŠaBke da pusti svima link ka novoj app ka svakom broju sa kojim je placena karta u novom siatemu a moze i prigodni video viber share :)
 
Nisam baš pratio ovu temu, a link za aplikaciju sam uzeo sa ovog sajta :

 
Vrh