Šta je novo?

Muuusic

Добро јутро џезери!
Скоро сте ми недостајали, ако не сви, онда они посебни, Беки и још по понеки.
Јутро вреди започети музиком (а имам и фотографија на тоне, за друге теме:)

Идемо Томас :love:

Two Steps From Hell - Victory​

 
Vidje ovog pobednika Evrovizije hahahahahahaa.

Ma, uopste nije namesteno 🤣

Nek je i dobra pesma, ovo toliko specificno na vise nivoa da prosto nema sanse da ziri iz cele Evrope da 12 poena za ovo.

Jednostavno nije pesma za koju ce svi ovako da se sloze da zasluzuje 12. Slozili su se jer im je placeno da se sloze 😁

Ne radi se o tome da li nosi suknju ili o cemu peva, ova pesma muzicki ne ujedinjuje, nekom se svidja, nekom ne, a na Evroviziji svaki ziri iz svakog dela Evrope im dao 12 🤣

Hoce to.
 
Da, tipa žiri iz Azerbejdžana i San Marina ima baš isti ukus.. :ROFLMAO:
Ma, ajde da je neka klasicna pop pesma, ono, tipa Adele - Someone Like You, pa se svi sloze da je dobra pesma i dobar vokal. Klasicna struktura pesme, neki standardan nastup...

Ovako nesto specificno, ma, i da je ovaj Svajcarac najveci genije svih vremena, nema sanse da sedi deset ljudi u sobi i da svi kazu - e, ovo mi je najbolja pesma.

Ne bih sad o kvalitetu pesme, nek je i genijalna, radi se o tome sto zahteva specifican ukus.

A narocito nema sanse to sto ti kazes, ovaj iz Azerbejdzana i ovaj iz San Marina... prosto nemoguce.
 
Klasična nameštaljka, potpuno isto kao što se desilo na našem izboru.
Veliki favoriti publike potpuno uništeni od žirija.

Negde sam pročitao podatak da je "pobednik" dobio:
- najviše poena ŽIRIJA u istoriji eurosonga i najviše 12-ica ŽIRIJA u istoriji eurosonga
- najmanje 12-ica od PUBLIKE u istoriji eurosonga (jedna 12-ica i jedna 10-ka)
- u polufinalu bili četvrti (Lazanja ubedljivo prvi)
- po televotingu u finalu šesti (Lazanja ubedljivo prvi)

Velika sličnost sa našim izborom gde je Breskvica u polufinalu imala tri puta više glasova publike od Teodore, a u finalu skoro duplo više, ali je kao i Hrvat smišljeno uništena od žirija.
 
Da nije Buducnost onako sramno pokradena, ovo bi bila najveca kradja ove nedelje.
 
Zadnja četvrtina prve utakmice četvrtfinala
plej ofa KKCZ - SCDerby je tu negde.
 
Klasična nameštaljka, potpuno isto kao što se desilo na našem izboru.
Veliki favoriti publike potpuno uništeni od žirija.

Negde sam pročitao podatak da je "pobednik" dobio:
- najviše poena ŽIRIJA u istoriji eurosonga i najviše 12-ica ŽIRIJA u istoriji eurosonga
- najmanje 12-ica od PUBLIKE u istoriji eurosonga (jedna 12-ica i jedna 10-ka)
- u polufinalu bili četvrti (Lazanja ubedljivo prvi)
- po televotingu u finalu šesti (Lazanja ubedljivo prvi)

Velika sličnost sa našim izborom gde je Breskvica u polufinalu imala tri puta više glasova publike od Teodore, a u finalu skoro duplo više, ali je kao i Hrvat smišljeno uništena od žirija.
Nama je takođe gej lobi izabrao predstavnika. Meni se iskreno ni ta Breskvica ne sviđa pa mi nije bio problem da Ramonda ode na EV. Ovaj freak iz Švajcarske je deo tog lobija koji šalje poruku o nekakvim nebinarnim osobama. Samo još da se neko identifikuje kao majmun ili drvo, to očekujem na sledećem EV. Mislim da USA samo testira debilizam ljudi u Evropi, tj. dokle su ljudi spremni da idu u svojoj pokornosti Americi.
 
Лила Рамонда очекивано подбацила. Треба послати следећи пут ДЈ Крмка па шта буде буде.
Победник исфорсиран. Мени су се свидели Хрвати и Аустрија.
 
Kako uživati u Evroviziji:

1) staviti povez preko očiju
2) menjati kanal kad god ne ide neka pesma
 
Što je najcrnje, i dalje bude dobrih pesama. Ja se često naknadno iznenadim, kad mi neko pusti ili pošalje nešto. Ali je problem što je sve uvaljano u propagandu i boleštinu.

Šteta što ne uzme neko, neki pravnik ili organizacija, ne uzme da drdna malo EBU kako to da pravila kažu da nema politike i nametanja stavova izvan muzike, a sve non stop pršti time.
 
Ova Tejo Dora je jedino ostavila u nasledje da sad narod masovno pogresno akcentuje rec ramonda.
 
Da li postoji ijedan pevač sa Eurosonga u poslednjih 30 ili 40 godina koji vam se svideo toliko da ste poželeli da kupite njegovu ploču ili cd ili da ste poželeli da odete na njegov koncert?
 
Vrh