Šta je novo?

Muuusic

Ne, ne postavljam muziku danas.

Posto smo pricali o plocama, jedna od njihovih prednosti je sto dobijes omot albuma velicine 31,43 cm sa 31,43 cm, za razliku od cd-a koji je mali.

Kada smo kod omota albuma, izasao je trejler za film o tvorcima omota albuma Pink Flojda, Led Zepelina, Pola Makartnija...


Capture.PNG
 
Pa može neka prikladna, muzuka, nešto mirno ili klasika...
 




Na ovu pesmu skoro uvek da zaplačem, dobijem jači patriotski naboj na Zapadnu Virdžiniju nego na Srbiju...
 

Andrija Čikić
5.3.2009. - 3.5.2023.
RIP 😥😥😥

Ovo je tako potresno kad ga vidiš i čuješ kako svira kompoziciju koju je sa tako malo godina on sam komponovao... Nisam ni znao da je dečak koji je ubijen bio talentovani mladi pijanista. Sučajno sam sad naišao na YT... ☹☹☹

Počivaj u miru maleni kralju...
 
Hteo bih da čestitam Luki i celoj ekipi na plasmanu u finale 🦞 sa odličnom društveno angažovanom pesmom.

Kad je Maja Nikolić ocrni kao sektašku i suicidalnu, znaš da radiš pravu stvar.

Malo se slabije čuo od muzike i malo je modifikovao tekst, ne znam tačno al nije ni važno...

Guns
Violece
Wars
Silence

Možeš svašta da ubaciš u te 4 reči, a onda ide ono glavno

Rrrrrrazum spava, dok svet gori!

Sigurno mu nije bilo lako posle vesti iz Srbije da izađe na binu i razvali. Izmenio je i onaj pokret rukom gore kao pištoljem. O tome sam baš razmišljao i znao sam da će da promeni iako mi je pesma kompletnija sa tim pokretom al prosto ovaj trenutak nije za to... Čak mu i osmeh nije bio ludački nego mučan... Samo napred Luka!
 
Ajoj majko moja, jel realno da smo ovo poslali na Evroviziju, sta je ovo :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Dugo nisam nesto gore cuo.
 
Lake note, za promenu. :) Raul Malo, koga sam slučajno otkrio u vreme karantina. Šmeker starog kova i sjajnog glasa, u seriji minimalističkih verzija poznatih hitova, pod nazivom Quarantunes, direktno iz svoje gajbe. Evo dve meni vrlo drage stvari.



Edit: i ova sjajna refleksija na ondašnje stanje stvari.

 
Poslednja izmena:
Ево један евергрин, волео бих да @MC_ послуша ову песму.

 
Vrh