Šta je novo?

Moravski koridor E-761 (Pojate - Preljina)

Dakle sprema se devijacija da bi moglo da se radi na kraku BG-KŠ.
 
Malo slika iz kola na petlji Pojate

IMG_20240520_124409.jpg

IMG_20240520_124611.jpg

IMG_20240520_124519.jpg

IMG_20240520_124539.jpg
 
Тужна истина окупиране земље....
Видим на Радетовом снимку ( пушта их опет на јутјубу ) да раде мост на Попинској реци после Трстеника и даље на траси дренажу. Све је очигледније да ће пробати урадити до краја године до Врњачке бање. Како постављају греде на петљи Кошеви, све више људства и механизације ће се ослобађати за радове између мостова код Трстеника и за петљу Врњачка бања. Надам се да ће неко ускоро снимити од моста код Грабовца до петље Врњачка бања. Да би се могло сагледати колико је бетонских радова преостало јер то умногоме одређује динамику радова.
 
Poslednja izmena:
Окупирали смо сами себе.
Још мало па прође мај.
Шта сам погрешио. Постали смо геноцидни, инфлација 50%, Запад креће са убијањем политчких неистомишљеника ( Фицо, и Раиси ) Покушавају мајдан у Грузији да би отворили други фронт против Русије. Русија изводи вежебе за тактичке нуклеарне снаге за гађање европе. Кина потпуно окружила Тајван са војним вежбама и прети да ће свакога ко се умшава растурити. Реп. Србска најављује раздруживање а америка напад на њу. О КиМ да не говоримо. Ако је то теби нормално, шта ти није нормално. Општи светски рат?
 
Ја сам очекујем велике геоплитичке проблеме који ће се одразити и на нас. Имамо потпуно исте геополитичке проблеме као и пре 6 месеци, ништа се ново није десило на том плану. Русија је изводила вежбе и пре, Кина је окруживала Тајван и пре. Ово остало никакве везе са великим геополитичким проблемима нема.
ПС: ја нисам постао геноцидан, не знам за тебе.
 
Шта сам погрешио. Постали смо геноцидни, инфлација 50%, Запад креће са убијањем политчких неистомишљеника ( Фицо, и Раиси ) Покушавају мајдан у Грузији да би отворили други фронт против Русије. Русија изводи вежебе за тактичке нуклеарне снаге за гађање европе. Кина потпуно окружила Тајван са војним вежбама и прети да ће свакога ко се умшава растурити. Реп. Србска најављује раздруживање а америка напад на њу. О КиМ да не говоримо. Ако је то теби нормално, шта ти није нормално. Општи светски рат?
Družeee…nekad je praćenje svih svetskih vesti kontraproduktivno
 
Vrh