Šta je novo?

Moravski koridor E-761 (Pojate - Preljina)

Nama koji putujemo ka Brusu,Aleksandrovcu i dalje Kopaoniku nista nam ne znaci do Velike Drenove pa i Trstenika, jedino nadvoznjak za Stopanju kad se uradi tj most preko Morave jer nadvoznjak bez mosta naravno nicemu nece sluziti...mozda neki traktor ode u njivu...a most koliko svi i znamo nije ni projektovan a ni u nadleznosti izvodjaca autoputa. Ostaje da sacekamo pravu petlju Kosevi jer inako posle do Stopanje ima 5,6km...u buducnosti mozda ce to vremenski biti i krace jer dok se prodje rampa V.D. pa okolo na nadvoznjak i mosta...prodje vremena...po mom skromnom misljenju nije trebalo uopste praviti petlju Kosevi ako se vec planira most i nadvoznjak za Stopanju jer je to onda dupliranje posla. Od samog starta je trebalo forsirati Stopanju...cak pre to nego V.D. jer bi se tako uhvatilo mng veci saobracaj..pogotovo teretni...u V.D. moze neki smesan saobracaj da se preusmeri...ocigledno je neko ozbiljno lobirao za V.D. pre nego za Stopanju... ovo je sve moje skromno misljenje.
 
Надам се да су сви добро а и портал.
Изгледа да људи превише гледају у испис на порталу па не пазе на себе.
Screenshot_2024-04-24-14-13-17-546_com.instagram.android-edit.jpg
 
Портали су угашени када нема дешавања испред на путу, а и када су упаљени, велика већина возача не обраћа пажњу на њих...
 
Кад ураде ово на 50-ом км, што ће овим ритмом бити негде у јулу, онда се могу потпуно окренути за све бетонске радове до петље Врњачка Бања. Постоји шанса да у овој години заврше до Бање. Посебно ако у скорије време крену са петљом. Што више бетонских радова заврше у скоријем року тим су веће шансе. Пратићемо ...
 
Може ли неко ко је упућен да напише ради ли се шта на деоници Прељина-Адрани, и да ли има индиција да се то приведе крају до краја године?
 
Може ли неко ко је упућен да напише ради ли се шта на деоници Прељина-Адрани, и да ли има индиција да се то приведе крају до краја годин
До краја ове године не може, то је сигурно јер се ништа не ради!
 
Mislim da će osim rušenja stare naplatne stanice sad krenuti da rade i novu rampu za Niš.
 
Може ли неко ко је упућен да напише ради ли се шта на деоници Прељина-Адрани, и да ли има индиција да се то приведе крају до краја године?
Ne može do kraja ove, verovatno će do kraja sledeće godine. VB biće spojena iz pravca Kruševca do kraja ove godine, tako su mi rekli ljudi iz banje, dok sa Kraljevom postoji problem, finansijske prirode, jer opština KV još uvek nije isplatila većinu zemljišta, najveći deo između KV-VB.
 
До краја ове године не може, то је сигурно јер се ништа не ради!
Nije baš da se ništa ne radi. Sinoć oko 10 prođoh tuda i radi se i pod reflektorima, na dve lokacije bliže Kraljevu koliko sam video s magistrale. Nisam se skoncentrisao da pohvatam nazive sela.
 
Vrh