Šta je novo?

Moravski koridor E-761 (Pojate - Preljina)

Ovde je vrlo zanimljiva situacija. Kuca ovog coveka se ne nalazi u Kosevima, vec odatle sve pripada Globoderu, dok iza gde je planirana petlja Kosevi, to pripada Kukljinu.
IMG_6716.jpeg
IMG_6717.jpeg
IMG_6718.jpeg
 
Samo da im Morava opet ne poruši skele. Celo leto su imali a sada rade ove poslednje stubove.
 
Да,врло је брзо ,нема ни 3 године за тих 28 км:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Mislim da je jasno sta sam mislio, od kako je otvoreno do Makresana, niko nije ocekivao da ce do Koseva biti uradjeno do kraja godine, nisam ni ja. U tom smislu svaka cast na organizaciji radova, ko prati snimke svakodnevno vidi da posao nije mali, pogotovo sto se radilo svo vreme pod saobracajem. A uradjene su i 2 petlje, mostovi, propusti, nadvoznjak Jasika uskoro itd... Da si stavio jos neki smajli mozda bi upecao jos koji lajk.
 
Logično je što se desna strana radi ovom brzinom. Kišna kanalizacija je već dobrim delom urađena sa levom trakom, urađeni su neki nadvožnjaci, a trup treba samo da se nadogradi. Sasvim sigurno bi cela deonica bila gotova ranije da se ne radi pod saobraćajem.
 
Mislim da je jasno sta sam mislio, od kako je otvoreno do Makresana, niko nije ocekivao da ce do Koseva biti uradjeno do kraja godine, nisam ni ja. U tom smislu svaka cast na organizaciji radova, ko prati snimke svakodnevno vidi da posao nije mali, pogotovo sto se radilo svo vreme pod saobracajem. A uradjene su i 2 petlje, mostovi, propusti, nadvoznjak Jasika uskoro itd... Da si stavio jos neki smajli mozda bi upecao jos koji lajk.
Да,врло је брзо ,нема ни 3 године за тих 28 км. A ево сада и без тих смајлића који ти брате боду очи. ( искрено немам појма шта ти значи термин " упецати јоше неки лајк " и шта је то битно. Иначе ,за ове 3 године колико се ради тај лот ( рок је већ много пута померан ) . Први рок је био крај 2021 ,па потом прошли 20-и октобар ,па па онда крај године ,да би се пустила та поддеоница пролетос само до Макрешана. Тако да се сада радовати евентуалном завршетку нечега што је одавно требало бити готово помало је апсурдно. Узгред треба завршити онај мост преко оне речице и надвожњак код Јасике,,,,
По плану до краја године би требали да чекамо отварање Прељина- Адрани ,следеће завршетак комплетног коридора ,али добро ми се веселимо за ових 10-ак километара...
 
Poslednja izmena:
Vrh