Šta je novo?

Moravski koridor E-761 (Pojate - Preljina)

Verovatno tek kasno popodne.
I ja sam trebao sutra za KŠ, ali sam odložio za nedelju. Ne mogu da razmišljam.
Ма ја морам сутра на ту страну па рекох ако је у неких пола сата па да се искомбинујем. Али врло могуће тешко. Можда чак у недељу.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Прељина - Краљево тек до краја 2024. рече данас АВ.
 
IMG_3235.jpeg
 
Прељина - Краљево тек до краја 2024. рече данас АВ.
A dok su se vozili panoramskim busom upitao je Antića do kada tačno će biti do Koševa a ovaj onako klimnu glavom i kaže Oktobar.
Kasnije u obraćanju čini mi se da je rekao "do kraja Oktobra do Koševa".
 
Može do kraja oktobra ako ne rade nadvožnjak iznad sadašnjeg kružnog toka. Jasički most je u planu da se izmesti i na istom mestu radi drugi. Možda će tada da rade 8 taj nadvožnjak. Samo ne znam gde će da preusmere saobraćaj.
 
Verovatno neka devijacija ili više njih u zoni kružnog toka ali se onda pravi prekid u kontinuitetu vožnje trasom.
 
Ako zaista bude do kraja 2024 to će biti super
Ovim tempom Moravski koridor će biti završen za nekih 6-7 godina, dakle 2029-2030 godine
Spajanje sa Crnom Gorom će biti negde do 2035 godine
Za 20-ak dana bice pune 4 godine od pocetka gradnje AP Preljina-Pozega. Ako znamo da ne moze biti gotovo jos minimum godinu ipo dolazimo do podatka da se 30km AP sa dva veoma zahtevna tunela i jednim tunelcicem gradi 5,5 godina. Tvoje predvidjanje je da ce Pozega-Boljare cca 115-120km sa desetinama tunela, vijadukta, mostova...biti gotovo za 10 godina, od 2025. do 2035? Ja bih rekao veoma veoma optimisticno.
Nadam se da si ti u pravu a ja u krivu, navijam za tvoju verziju ali je u realnosti ocekujem u rasponu od 2040. do nikada...
Sto bi rekli u Maratoncima, ko je nase ministre saobracaja poznavao...
 
Vrh