Šta je novo?

Ložionica

Kreativna igraonica za Counter Strike, od 50 miliona evra.

Mogla je i da ne bude. Ali od ovih 50 milki 25 nekom u džep. Pa se onda još budži cena okolnih kvadrata, koji u celosti idu nekome od vlastodržaca u džep.

Sve je to marketing, i Sveti Sava na kuli je u službi dizanja cene kvadrata.
 
Јел су то Срби почели да се плаше снега, јуче ниједан човек, чак ниједно дете да се грудва напољу…
 
У Београду на води изгледа нема деце, осим малих спотера луксузних аутомобила.
 
Tu su i spoteri autobusa, barem dok se ne premesti BAS, njih i više srećem nego te za automobile.😄
 
Pa i većina su klinci do 14 godina.
Razlika između njih i ovih što slikaju automobile jeste to što bus spotteri često dolaze iz prigradskih opština ili rubnih delova grada dok su ovi drugi zaluđenici često iz samog BNV-a.

Znam jednog dečka iz Barajeva redovno slika buseve na BAS-u, iako je još dosta mali zna sam da dođe, a i ima široko znanje o autobusima.
 
Ona će nositi fasadu i delove etaža van betonske osnove.
 
Izvor.Opstins Savski Venac
Screenshot_20240124-145003_Facebook.jpg
Screenshot_20240124-144954_Facebook.jpg
Screenshot_20240124-144943_Facebook.jpg
Screenshot_20240124-144934_Facebook.jpg
 
Зграда се ускоро завршава, сад ваља разрадити и намену.
 
Ovi čak i nisu hipsteri iako se iz petnih zila trude da to budu. Ne znam ni kako da nazovem ovu samoprozvanu kul ekipicu lozionica style i slicnih mesta
 
Mogli su ovde da naprave staklenu baštu ili akvarijum!
 
Meni je stvarno neverovatno kakva je ovde propustena sansa za muzej zeleznica...vecim delom postavka bi bila ispod mosta....ovako sad kafic ispod bucnog mosta...


Da li je mozda dobra ideja napraviti muzej u lozionici u Novom Sadu? Decentralizacija bi bila sigurno dobar argument....
 
Најбоље би било у Нишу, на Црвеном крсту. Ту су већ две парне локомотиве око ложионице, четири код станице у граду, једна у кругу МИН и испред дирекције мања парњача узаног колосека. Лакши би био транспорт, а и југ заслужује неке тематске музеје.
 
Мада још увек има могућности за музеј у згради старе жст..
 
Vrh