Šta je novo?

linija A1 Aerodrom-Slavija

Sedi bre na A1 koji ti je tu na par stotina metara od dolazne buske stanice i pici na aerodrom.
Sta jeftinije, ovo ono?!
Treba vikljas prtljag uzbrdo do zelenog venca, i maltretiras se zarad ustede od 150din???
Kolika ti je to procentualno usteda od G. Milanovca do destinacije u koju letis avionom?
Garantujem u rangu manjem od 1% :D
 
72 staje kod Brankovog mosta i na Zelenom vencu i ovo je red vožnje sa spiskom svih stanica, dok je ovde red vožnje za A1, takođe sa spiskom stanica, a sad sam ti rekao i cene, u A1 je 300 dinara, a u 72 je 150, pa ti sam odluči.
A1 staje ispred zgrade Glavne železničke stanice, ima pano sa redom vožnje, malo pre stajališta za obične linije...
Inače, znači mnogo što je vožnja u A1 ekspress, jer 72 ume da se pretvori u pravo mučenje kad krene da staje pored svake bandere, ali je jedina prednost što je jeftiniji...
Inače, i A1 i 72 voze tačno do aerodroma, i izlazna stanica im je tačno ispred ulaza u zgradu aerodroma - tačnije, terminal 1.
 
A1 je tipična pljačka i skarabudž jer ne mogu da stave kao svuda u svetu visokopodni bus sa prtljažnikom.
 
То су покушали да поправе са мукицом од ИК107 коме су преко пута других врата гурали полице, туга невиђена :bash:
 
Tačno, a da Banbus bar nema bolje minibuse, nego ima... E, sad, kad se Kobra pojavila, samo su probili led, prvi običan bus na liniji, ali kada sam video Liaz, to je bilo dovoljno da nikad nikom ne preporučim ovu liniju.
Jeste 72-jka nekad mučna zbog ogromnog broja stanica, ali karta duplo jeftinija, a vozila su komfornija od Liaza, šta god da pošalju, i Solaris, i Japanac i bilo koje vozilo koje GSP šalje na 72...
 
A ovo vozilo od skoro saobraća na A1 ;) :)
1258_3311345515112.jpg
 
Šta je bre ovo? Nisam viđao. Ako bude redovan, ovaj bus je već neka druga priča, a IK-107 bruka koja ne bi smela više nikad da se ponovi... Ako ja dobro vidim, ovaj bus ima i prtljažnik.
 
EUKALIPTUS":2ggyj0sj je napisao(la):
a IK-107 bruka koja ne bi smela više nikad da se ponovi...
gde bruka Autobusi su odlicni jedino da se smanji malo cena mnogo deru nadam se da nece izbacivati IK-107 sa linije :)
 
Ma, odlični samo uz maksimalnu subjektivnost i lokal patriotizam. Da moram da biram da li će da me vozi peglicu ili IK-107, izabrao bih peglicu... Mnogo je komforniji... Možemo mi da volimo IK-107, ali kada dođe stranac i vidi krntiju, čak i ako se zaje*******e da u njega sedne, to bude poslednji put, a aerodromski taksisti gospodare...
 
dare":1mk1e2bv je napisao(la):
EUKALIPTUS":1mk1e2bv je napisao(la):
a IK-107 bruka koja ne bi smela više nikad da se ponovi...
gde bruka Autobusi su odlicni jedino da se smanji malo cena mnogo deru nadam se da nece izbacivati IK-107 sa linije :)
Šta si ti odlično video na njemu? Ono je sramota da pustiš za neko Zuce i Ralju (uz dužno poštovanje tih naselja, bez želje da ih omalovažim), a kamoli da ti dovozi turiste sa aerodroma. Pa kad dođes u Srbiju, izađeš do stanice i vidiš to, najrađe bi se okrenuo i vratio odakle sam došao. Ono je sramotno, bedno, pritom o performansama i udobnosti, tek ne treba trošiti reči.
Linija 72 je neko vreme važila za klasu što se tiče vozila, sad su i tu počeli kante da ubacuju, toliko o našem turizmu i turističkoj organizaciji.
 
Meni se dopadaju IK-107 jel su mali prakticni za saobracaj e sad mana im je sto nemaju klimu zato mislim da je bolje da smanje cenu karte ipak ti ljudi treba da se voze sa klimatizovanim busem za cenu od 350 dinara.Ako se vec voze sa IK107 cena ne bi smela biti veca od 200 dinara jos sad na liniji A1 radi onaj krsina od Bamironovog Liaza pa gde nadjose to da stave Neznam skroz su mi simpaticni IK107 kao neke igracke izgledaju :D
Mogli su neki i ovakav da uzmu :)
http://i176.photobucket.com/albums/w188 ... ik-107.jpg
http://i176.photobucket.com/albums/w188 ... ik-107.jpg
 
becks89":2eyyjx7i je napisao(la):
dare":2eyyjx7i je napisao(la):
EUKALIPTUS":2eyyjx7i je napisao(la):
a IK-107 bruka koja ne bi smela više nikad da se ponovi...
gde bruka Autobusi su odlicni jedino da se smanji malo cena mnogo deru nadam se da nece izbacivati IK-107 sa linije :)
Šta si ti odlično video na njemu? Ono je sramota da pustiš za neko Zuce i Ralju (uz dužno poštovanje tih naselja, bez želje da ih omalovažim), a kamoli da ti dovozi turiste sa aerodroma. Pa kad dođes u Srbiju, izađeš do stanice i vidiš to, najrađe bi se okrenuo i vratio odakle sam došao. Ono je sramotno, bedno, pritom o performansama i udobnosti, tek ne treba trošiti reči.
Linija 72 je neko vreme važila za klasu što se tiče vozila, sad su i tu počeli kante da ubacuju, toliko o našem turizmu i turističkoj organizaciji.
Do pocetka ove godine su isli samo solarisi na 72,sad ubacuju redovno japance, a vrh je kad su krenuli da ubacuju kao Zamenu IK201 ili Arivinu IK 103. A na 72 bi trebali da salju najbolje sto imaju...
 
Zar je došlo vreme da Japance, na koje smo se toliko ponosili, danas spominjemo u negativnom kontekstu? Buseve, koji su i u 10-oj godini bili u skoro identičnom stanju nego u prvoj, a onda naprasno i odjednom propali?
 
Pa gde ima logike da posaljes Srednjepodan autobus na liniju de se vukljaju koferi ?
 
Jutros u A1 od aerodroma krcato! Sva mesta zauzeta, koferi naslagani na sredinu ljudi stoje, stranci koji stoje nisu sigurni šta se dešava. Smešna je ideja da se sa toliko novih linija sa Tesle može midibus da završi posao.

Sam bus zapušten, napuklo staklo na ulaznim vratima, na "kokpitu" vozača sa unutrašnje strane isto, stavljen karton ne mogu da vam objasnim koliko to ne treba da bude prvi utisak kada neko sleti u bg. Palo mi na pamet da GSP-u treba oduzeti da radi A1, već da to radi sam aerodrom.

E,sad. Nova vest direkt od šofera na pitanje putnika dokle više ova mala krntija, citiram: "biće zamenjeni uskoro, kupljeno je 3 autobusa koji će imati 22 mesta za sedenje i mnogo više prostora"

Šta je to kupljeno? Becks, da li je to Mercedes Benz Tourino koji si pominjao?
1258_3311345515112.jpg
 
Nepopravljivi optimista":sx443ebi je napisao(la):
Palo mi na pamet da GSP-u treba oduzeti da radi A1, već da to radi sam aerodrom.
Šta lupaš? Pa GSP ni ne radi liniju A1, nego Banbus.
 
EUKALIPTUS":2vyc7bou je napisao(la):
Nepopravljivi optimista":2vyc7bou je napisao(la):
Palo mi na pamet da GSP-u treba oduzeti da radi A1, već da to radi sam aerodrom.
Šta lupaš? Pa GSP ni ne radi liniju A1, nego Banbus.

Može čovek nekad i da pogreši, znači zamenite GSP sa Banbus u mom prethodnom postu. Tebi hvala što si na tako lep i smiren način uputio na grešku. Malo sam umoran sa puta, ne zameri. Šta je tvoj razlog da budeš oštar po forumima je tvoja stvar zaista, samo spusti loptu i javi ako znaš da li je informacija koju je vozač n A1 dao jutros tačna.
 
Vrh