Šta je novo?

Lidl Beograd

mare900 ...Je l postoji katalog sa cenama online negde mozda?

U opticaju za sada je samo katalog sa rasporedom-opisom mesta
gondola , robe, cena , sadržaja deklaracija na artiklima i sl.

:sesir:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=572746#p572746:3ff2t0nz je napisao(la):
tragac » 07 Oct 2018 07:14 am[/url]":3ff2t0nz]Već sam odavno pričao o neophodnosti gradnje novog puta od petlje Lasta preko Kumodraža i Banjice do Miljakovca.

Lidl će se lepo opariti od onih koji budu parkirali ovde, jer će kupovinom sticati pravo na 2-3 sata besplatnog parkiranja.

[sarcasm]Bilo bi lepo da se Srpska napredna stranka otvori i časti opštinu koja joj je donela prvu izbornu pobedu[/sarcasm]

Meni nije jasno kako opstinske vlasti mogu da gledaju mucenje gradjane u najzagusenijoj ulici - Save Maškovića, sto su dozvoli da se SAMO se radi saobraćajno priključenje a ne i prosirenje kada za to postoje uslovi.
 
Ko ti je rekao da ih uopste gledaju?

Valjda ti je jasno finansiranje javnih radova narednih godina za koju se ova vlast opredelila. Nesrazmerno velika ulaganja iskljucivo u krugu dvojke, kad kazem nesrazmerno mislim na toliku kolicinu skupih radova da svi van tog kruga narednih nekoliko godina nece videti skoro nista - jer novca za njih nema.
 
Za sada bez cena...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Lidl Novi Sad, na bočnim reklamnim panoima istaknuta po dva proizvoda iz ponude sa naznačenim cenama, al iz daljine i iz vozila u pokretu nisam uspeo videti cene. Inače video sam da su u pitanju, špagete, mleko.
 
Android app Lidla je odlicna. Ovih dana ce biti uvrstena i Srbija. "Katalog" koji ce biti u app (i na sajtu) je u stvari akcijski flajer. Iz nedelje u nedelju se menja akcijska ponuda. Veoma su revnosni i azurni. Na vreme se najavljuju akcije, neke i nedelju dana unapred.
Ne postoji katalog sa svim cenama.
 
Ima da se isprazne lidlovi samo tako inace samo akcija na hranu nista drugo iz ponude
 
Imas 10 kataloga, nije samo akcija na hranu. Na vrhu ovog kataloga je meni sa ostalim.

Cene vise nego konkurentne. Ne znam da li ce pokriti potraznju da robe ima u radnji. Koliko vidim konacno se udara na mlecni lobi u Srbiji.
 
Dobre su cene za početak. Naravno, verovatno su za otvaranje spustili više nego što će to inače raditi. Kilogram čajne kobasice, koju za njih proizvodi Yuhor, je 500 dinara, a i kad ne bude na akciji biće 750, što je odlično u odnosu na konkurenciju.

Poslato sa CLT-L29 uz pomoć Tapatoka
 
У Лидлу, јогурт ће да кошта 77 динара (на акцији 60), а литар млијека 70 (на акцији 55).

Какав удар на мљекарски лоби.
 
E hvala Bogu dragom. Nek crknu ostali na čelu sa Maksijem!
 
Ja se nadam da će Švabe da odmah po isporuci isplaćuju srpske dobavljače.
To je jedini način da se podstakne domaća proizvodnja i obore cene kod konkurencije.
 
Неће они себи дозволити да им се име провлачи по новинама и медијима, велика је то фирма.
 
Ovo su realne cene mozda bude malo skuplje a ne nasi diskonti koji povecavaju cene.mislim na rodu,maxi i ostale.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Krem 750gr je 3.05€ redovna cena. U FRA je 2.49 u ITA 2,79.
Spageti su 0.67€ a svuda su od 0.39 do 0.49€...
Mlecna cokolada redovna cena 0.63€ preko su od 0.41 do 0.52€...
Nije lepo
Gauda vidim da ce redovna cena biti oko 670 dinara za kg sto je mnogo manje od 900-1.200 kod nasih hohstaplera.
Postoji pakovanje rezane gaude od 1kg koje je u ITA 4€, moguce da ce biti i kod nas slicna cena jer je i ova koju sam naveo tu negde...
 
Moraju biti malo skuplji nego preko zbog odlozenog placanja od 150 dana
Mene zanima bas koliko ce se ljudi preorjentisati na lidl pogotovo u manjim mjestima
 
U sveopštoj jurnjavi za jeftinoćom, ostadosmo uskraćeni za saznanje šta tačno kupujemo: proizvođač, poreklo, količina, sastojci, a naročito sveukupan kvalitet.Potrebno je pre i tokom svake kupovine detaljno proučiti deklaracije dostupnih proizvoda u različitim lancima, i onda tek biti potpuno sluđen. Lidl je šampion ograničenog izbora. Imam mučan utisak da će drugi trgovci uskoro pribeći sličnim metodama.
 
Koji procenat naroda kupuje na taj cek? Ja u zivotu nisam i ako su zbog toga skuplji bas bezveze. Pa ko hoce rate ili tu vrstu kupovine neka ih kreditira banka a ne prodavnica!? Ne kapiram to odlozeno na 6 meseci za hranu stvarno. Em je na nivou ekonomije SFRJ em kad krenu na kasi da popunjavaju te cekove instant mi puknu 2 3 nerva.
 
Moraju ljudi da se naviknu na robne marke i da se vremenom utvrdi kakvog su kvaliteta. Mislim da mnogi i dalje zaziru od robnih prepakovanih marki koje se ne razlikuju od tih proizvoda u originalnoj ambalaži.
 
Vrh