Šta je novo?

Lidl Beograd

Ne znam ništa konkretno: čitav taj prostor leži na steni koja, moguće, ima nekakvu šupljinu, da ne kažem pećinu.
Za vreme bombardovanja 1999. tu je pala i jedna bomba koja nije eksplodirala, ili rezervoar za gorivo. Nisam siguran.
Znam da se dugo video krater.
Ne znam šta su sa njom uradili

TT
 
Mislim na izgradjeni betonski prostor poput bunkera.
 
Lokacija Lidla u Kneza Viseslava. Na drugoj fotografiji se vidi da bi mogao biti problem sa nedostatkom pesackog prelaza.
Pogledajte prilog 1
 
To je najmanji problem, posebno sada kada nije ni počeo da se gradi. Postoje dva pešačka prelaza bez semafora koja su blizu (manje od 100m), tako da čak i da ne naprave nov ili ne pomere neki od ta dva, neće biti veći problem, ali kao što astrodule reče, verovatno će napraviti kada za to dođe vreme.
 
Po svakoj logici tu bi i trebala da bude semaorizovana raskrsnica jer je tu glavni kolski ulaz u naselje Cerak Vinogradi sa te strane. I bez Lidla i sa Lidlom.
 
Koja invazija Lidla, koliko vidim na više lokacija grade odjednom. Nije mi baš najjasnija lokacija kod Ustaničke, ali možda i grešim jer su jeftiniji od Vera a onaj nesretni Intermax na raskrsnici sa Vojislava Ilića nije ni otvoren?

Super za njivu u Borči, oduvek mi je bila spooky dok sam prolazio.
 
Da si ti meni Vučko živ i zdrav, ali taj Interex na uglu Vojislava Ilića i Ustaničke radi već najmanje dve godine :D U međuvremenu su se Francuzi povukli iz Srbije, a njihove hipermarkete je preuzeo Aman.
 
Zezaš??? Onda sam zbog nezavršenog tržanjaka i one ograde stekao pogrešan utisak. Znači, nisam u toku. A do tog zaključka sam došao jer sve ljude koje znam iz tog kraja hranu nabavljaju ili u Tempu kod Obilićevog stadiona(CZ-a) ili u Veru kod Učiteljskog naselja. Niko ne pominje taj Interex, kao da ne postoji.
 
Da, taj deo na samoj raskrsnici i svi viši spratovi su nezavršteni, ograđeni i deluju sablasno napušteno (mada vidim da spremaju neki kafić u onoj dograđenoj staklenoj bašti ispred ulaza u objekat).

U Interex se ulazi iz Ustaničke - i jedno vreme su na zgradi držali veliki transparent sa strelicama ka ulazu i radnim vremenom, u fazonu: "verujte nam, u prizemlju ove nezavršene zgrade se nalazi supermarket koji radi" :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=399813#p399813:rnfa4tez je napisao(la):
vucko » 03 Авг 2016 02:22 pm[/url]":rnfa4tez]Zezaš??? Onda sam zbog nezavršenog tržanjaka i one ograde stekao pogrešan utisak. Znači, nisam u toku. A do tog zaključka sam došao jer sve ljude koje znam iz tog kraja hranu nabavljaju ili u Tempu kod Obilićevog stadiona(CZ-a) ili u Veru kod Učiteljskog naselja. Niko ne pominje taj Interex, kao da ne postoji.
@Вучко, ево ти слика једног од бивших Интерексових тржних центара у Новом Београду у Тошином бунару, а сад је то "Аман Плус". У једном делу (трећина бившег простора Интерекса) је Воби Хаус, продаја ручног и електричног алата, разне опреме за домаћинства, итд. Имају и свој посебан улаз.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=399814#p399814:3kbgwqg1 je napisao(la):
Homer Jay » 03 Aug 2016 01:31 pm[/url]":3kbgwqg1]Da, taj deo na samoj raskrsnici i svi viši spratovi su nezavršteni, ograđeni i deluju sablasno napušteno (mada vidim da spremaju neki kafić u onoj dograđenoj staklenoj bašti ispred ulaza u objekat).

U Interex se ulazi iz Ustaničke - i jedno vreme su na zgradi držali veliki transparent sa strelicama ka ulazu i radnim vremenom, u fazonu: "verujte nam, u prizemlju ove nezavršene zgrade se nalazi supermarket koji radi" :D
To je to. Već zamišljam reklame "jedite kod Džoa" kao u onom crtaću sa petljom koja je građena beskonačno dugo, tako vidim i reklame "kupujte u Interexu". :)

Hvala Gago. Aman je ubedljivo najlošiji trgovinski lanac, što se vidi po njihovom odnosu ka potrošačima a i radnicima. Definitivno nisu nikome konkurencija, pogotovu ne Lidlu. Šta pričati o tržnom lancu koji kupi privatni market u mom kraju na Zvezdari gde je 60% poda popločano korektnim pločicama a 40% nekim užasnim koje su ispucale, a pride skroz su druge boje.Prošlo je tri godine od kada je market kupio Aman, ispucale pločice nisu izmenjene, i izgledaju ekstremno ružno a pomenuta zamena pločica za oko 20 kvadrata košta manje od 500 evra.

Jasno je da je Aman kupovinom Jabuke došao do nekoliko lokala na super lokacijama i to je to. Sve radnje u kojima sam me podsećaju na Goricu u čijim lokalima se i Jabuka a sada i oni dobrim delom nalaze.

Igore, izvini zbog offa. :D
 
Mega Sunce je ubica LLidla i pre Lidla, mislim da dosta i kopiraju Lidl, koji i kada dodje neće moći da ponudi konkurentnije cene. Samo što ih još uvek ima premalo.
 
Sto ce se jeftino kupovati ima da zaposle odjednom 700 radnika za cjelu srb
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=399991#p399991:3s98dupx je napisao(la):
tragac » Pet Avg 05, 2016 12:35 am[/url]":3s98dupx]Mega Sunce je ubica LLidla i pre Lidla, mislim da dosta i kopiraju Lidl, koji i kada dodje neće moći da ponudi konkurentnije cene. Samo što ih još uvek ima premalo.

Svi se oni dogovore oko cena. Kao i za akcije.
 
Lepo izgleda Lidl u Kneza Viseslava :) Aman je odvratan, ja mastam da ovaj moj lokalni zatore i umesto njega ubace Ideu. Radnice su im bez komentara.
 
A da malo detaljnije obidjes bunker ako nista bar da ga fotkas spolja sa svih strana
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=400182#p400182:w78jtfk6 je napisao(la):
direktor » Ned Avg 07, 2016 8:10 pm[/url]":w78jtfk6]A da malo detaljnije obidjes bunker ako nista bar da ga fotkas spolja sa svih strana
Privatan posed ovo sam fotkao van gradilista.
 
Пролазио кроз Петра Бајаловића изгледа да се нешто ради на другој страни плаца, ка школи. Не знам да ли је исто Лидл или нешто друго, пошто делује да је више за стамбени објекат (терен је само почишћен и направљене су неке црте по земљи)
 
Vrh