Šta je novo?

Kupovina novog frižidera

Koja je unutrasnja sirina dela za frizider? Nije previse usko?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zamrzivač širina dubina 30x27 i fri]žider 42x37.
 
Pozdrav, upravo se registrovao iz razloga da bih podelio svoje iskustvo. Moje neprijatno iskustvo je sa hvaljenom LG brendom. Garancija na komb.friz je 5 god. On šestu godinu prestaje da hladi,ovlašćeni servis(koji nije jeftin) ustanovi problem u kompresoru,naručujemo ga iz Holandije i čekamo oko dve nedelje za njega. Istrpeli smo nekako jer je bio februar! Radio je besprekorno do nedavno, kad se ispostavilo da je izgubio freon i prestao naravno opet da hladi. Sad je oper u servisu i pošto je leto možete misliti kako je bez njega. Pre 6-7god koštao je 60k a sada takav model oko 80.
 
Praktično bi bilo da u garanciji daju zamenski uređaj dok se ne reši kvar.
 
Pozdrav, upravo se registrovao iz razloga da bih podelio svoje iskustvo. Moje neprijatno iskustvo je sa hvaljenom LG brendom. Garancija na komb.friz je 5 god. On šestu godinu prestaje da hladi,ovlašćeni servis(koji nije jeftin) ustanovi problem u kompresoru,naručujemo ga iz Holandije i čekamo oko dve nedelje za njega. Istrpeli smo nekako jer je bio februar! Radio je besprekorno do nedavno, kad se ispostavilo da je izgubio freon i prestao naravno opet da hladi. Sad je oper u servisu i pošto je leto možete misliti kako je bez njega. Pre 6-7god koštao je 60k a sada takav model oko 80.
A možda je i prvi put samo gubio gas?
 
LG kombinovani frizideri imaju manu jer se ugradjuje najlosiji kompresor. Moj je crkao posle dva meseca. Zamenu uredjaja nude odmah ali ne prihvatajte. Zamenski kompresor pri popravci je dobar i treba ga sacekati. Cevi su loseg kvaliteta i postaju porozne tako da problemi posle 5 godina su sigurni i nepopravljivi. Elektronika im je glupa i ne radi dobro. Jedino tacno je No frost. A klasa je teska laz.
 
Vrh