Šta je novo?

Košutnjak

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=828176#p828176:19axhepv je napisao(la):
Ventilator_BGD » Сре Мар 03, 2021 1:21 pm[/url]":19axhepv]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=818872#p818872:19axhepv je napisao(la):
Вожд » 30 Jan 2021 08:25 pm[/url]":19axhepv]

file.php

gde je ovo?

Прва кривина испод ски стазе.
 
Nedostojno za takvog vladara kakav je bio knez Mihajlo.
 
Blatnjav prilaz, samo dve table na plastičnoj foliji o njegovim zaslugama, jedna ili dve klupe, nepostojanje ovog mesta u turističkoj ponudi ili u školskim obilascima...
 
Frajer ima fazon glavnu ulicu u Begeu i spomenik na glavnom trgu. Ovde je samo koknut.
 
A Aleksandar nema ni tablu u centru grada, stavljaju mu vence random na sred livade :lol:

8Yrk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWWpnN01EQV8vMWE1ZjMwNmEyNDdkNWIzMTNlZTUyNDhkYjMzOTVhN2EucG5nkZMCzQSwAIEAAQ
 
Da, mogu da se složim, čak mu tu nije ni grobnica.

Više je moj komentar bio reakcija na neznanje o knezu Mihajlu, koje se najbolje vidi u frazi "nalazimo se kod konja".
 
Ili kad zovu coveka Mihajlo, a zvao se Mihailo...
 
Mislim da to što ga zovu Mihajlo je i zato što je nekima jezikolomljivo, da se tako izrazim. Neko je na forumu ranije spominjao da je to "И" po zvučnosti bilo između današnjih slova "И" i "Ј".
 
Au, al sam napravio faul. Toliko mi je ušla u svakodnevnu upotrebu pogrešna interpretacija da nisam ni primetio.

Beki, hvala na ispravci.
 
:kk: :kk:

Bitno je da ucimo zajedno i sirimo ljubav :bubanj:

:roll: :lol:
 
177963084_10224460339885736_2688243334264139495_n.jpg

Da li je neko upoznat sa ovim projektom i da li zna nešto više o njemu?
 
Саша, super su ti fotke. Hvala.

Ali ipak ne mogu da ne prokomentarišem džumbus od automobila koji se stvori na Košutnjaku svaki put kad je lepo vreme (a pogotovo ako je vikend ili neki praznik). Ne znam šta bi moglo da bude rešenje, samo delim sa vama koliko mi smeta. A da ne pričam uopšte o ljudima koji moraju kolima do samog mesta za roštiljanje.
 
Mislim da je to nešto što ne može da se reši. Javnim prevozom ne možeš porodično da dođeš do mesta za piknik.

Fizički mesta nema za parkiranje. Teoretski možda bi svi mogli da stanu na parking od obližnjeg bazena, ali toliko pešačenja je za mnoge maraton.

Kao prvo, ljudi su neorganizovani i ne umeju da se spakuju osim ako ne idu kolima, kada potrpaju i ono što im ne treba (da ne zafali).

Kao drugi, ljudi su lenji da prošetaju 500m od parkinga do parka.

Kao treće, gradska vlast ne bi umela da poveća broj linija ka izletištima kada je lepo vreme.

Sve u svemu, gomila faktora koja utiče na taj haos sa parkiranjem.

Slično je i na Avali, a jedino se Ada drži kako tako, mada tamo imamo parkinge relativno blizu roštilj prostora.
 
To sto nema parking mesta nije i ne moze biti izgovor da se vozi po sumi, postoji taksi na primer.
 
Vrh