Šta je novo?

Kneza Miloša Residence

Tako je. Svaka lamela, a mislim da ih ima 7 je zgrada za sebe sa posebnim kućnim brojem. Tako sam ja shvatio priču
 
Hvala ali nikad nisam mogao tacno da dobijem info oko ovih lamela po projektu bi trebalo da je 5 neko je napisao ranije da ih ima 6 a ja sam takodje zakljucio da sa ovom poslednjom i meni izgleda kao 7.
Sto se tice spratnosti nije tacno (opet gore neko naveo) da sve imaju po 8 spratova, ova prema Sarajevskoj da a druge po 7 i 6.
 
Znam sigurno da je u Sarajevskoj 8 spratova jer je to predmet mog interesovanja. Oko lamela, 7 ih je provereno. 3 u Kneza Miloša, 3 u Vojvode i jedna u Sarajevskoj.
 
Za spratnost se vidi po renderu tu nema diskusije, oko lamela to je samo zbog gradjenja jedinica doslo do malog zbunjivanja ali sve u svemu kompleks je fenomenalan i kao celina izgleda. :pob:
 
Jos jedna pozitivna stvar, nije bilo velikih korekcija s obzirom da je objekat konstrukcijski dobio formu, mislim na cenu.
Poslednje info ostalo nesto dvosobnih oni su ispod 3 sa pdv sigurno da ima vecih jos na prodaju garsonjera vise nema.
U finisu gradnje ocekujem sve preko tri s obzirom na lokaciju i kvalitet iste. :sesir:
 
Већ сад прелепо изгледа,једва чекам крај радова да заблиста у пуном сјају
 
Kraj radova se ocekuje na jesen 20, sad tacno ne znam koji mesec ali znam da su prednosti zbog lepog vremena sa radovima u odnosu na rok trenutno nekih 20-30 dana. :dil: :sesir:
 
Imaš sve informacije iz prve ruke, da ne radiš možda kod investitora?
 
Nemam bas iz prve ruke i ne radim kod investitora cak ne zivim u Bg ni u Srbiji uopste.
Drugar je kupio stan kod njih tako da informacije imam iz druge ruke a licno jesam zainteresovan za projekat koji mi se cini vise nego dobar kao investicija.
 
Po slici se vidi da su osvanuli i prozori kao sto rekoh tempo brzi od ocekivanog :)
 
Da li iko zna koja je cena za stanove oko 75-80 kvadrata i da li i uopste ima te velicine? Poslednji info od letos bio je 2900 EUR/m2 sa PDV-om pa na gore. I da li iko ima predstavu gde se mogu videti planovi stanova jer na njihovom sajtu nema bas nikakvih informacija. Za nas koji zivimo daleko od Evrope licna poseta je vrlo nepraktcna varijanta...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=682731#p682731:2um6ry1r je napisao(la):
NRakocevic » Ned Nov 24, 2019 3:47 pm[/url]":2um6ry1r]Da li iko zna koja je cena za stanove oko 75-80 kvadrata i da li i uopste ima te velicine? Poslednji info od letos bio je 2900 EUR/m2 sa PDV-om pa na gore. I da li iko ima predstavu gde se mogu videti planovi stanova jer na njihovom sajtu nema bas nikakvih informacija. Za nas koji zivimo daleko od Evrope licna poseta je vrlo nepraktcna varijanta...

Jedino da zamoliš preko mejla da ti pošalju, ako je nešto ostalo
 
Mozete se obratiti i preko vibera a putem e-mail mozete dobiti prezentaciju i odgovor. :)
 
IMG-20191128-074949.jpg
 
Da li je ovo ugao Sarajevske i Vojvode Milenka ili.. :sesir:
 
Da, ovo je pogled iz Vojvode Milenka “uzbrdo” ka uglu sa Sarajevskom. Rekao bih da je fotografisano sa ugla Vojvode Milenka i ulice dr Aleksandra Kostića.
 
Srdjane videh tvoj post u skyline o KMR pa ako mozes da mi pojasnis zasto je ambasadorka Izraela bila u poseti gradilista KMR i kad je to bilo, po slici mi izgleda nedavno. Hvala unapred :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=682734#p682734:28skmbm8 je napisao(la):
Johne » Ned Nov 24, 2019 3:03 pm[/url]":28skmbm8]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=682731#p682731:28skmbm8 je napisao(la):
NRakocevic » Ned Nov 24, 2019 3:47 pm[/url]":28skmbm8]Da li iko zna koja je cena za stanove oko 75-80 kvadrata i da li i uopste ima te velicine? Poslednji info od letos bio je 2900 EUR/m2 sa PDV-om pa na gore. I da li iko ima predstavu gde se mogu videti planovi stanova jer na njihovom sajtu nema bas nikakvih informacija. Za nas koji zivimo daleko od Evrope licna poseta je vrlo nepraktcna varijanta...

Jedino da zamoliš preko mejla da ti pošalju, ako je nešto ostalo

Slao sam mailove i čak zvao ali nisu mi poslali planove koje su obecali. Prilično neprofesionalni. Vec tada cena je bila 3300+ i ostali samo stanovi od oko 100 kvadrata u Sarajevskoj tako da sam odustao.
 
Vrh