Šta je novo?

Karađorđeva ulica

Ево само мало материјала, из трчеће руке, што би се рекло.
20240912_190857.jpg
20240912_190830.jpg

Да напоменем да ово нема везе са радовима, ово је редовно свакодневно стање.
 
OVi Turci staju gde hoće. U resavskoj uvek stanu u kontra smeru na šine pa izbacuju putnike...
 
Jutros kolona do pola mosta zbog oboga, ali to je najmanji problem, želudac mi se prevrnuo kada sam prošao dole...
Ovo je jedina ekipa ljudi prema kojima sam počeo da imam onaj najgori mogući bes, prezir i da im želim od srca sve najgore u životu.
Šta oni rade od ovog grada, kako se sprdaju, razvaljuju, bacaju pare, stvarno me ne čudi što 50.000 ljudi godišnje pobegne iz ove otete zemlje....
Jedni grade drugi ruse a mi placamo, i psujemo onog zadnjeg u nizu radnika sto je tu poslat da je on kriv. Ne interesuje me politika ali ovaj grad dve godine u napred nema plan.
 
Ne razumem...to je bio skroz logičan pešačko čak i bici tok do Beton hale. Da li je moguće da na ove dve grupe više niko u Šaupravi ne misli?!
Reko sek lik da će ukinuti sve što mogu kako bi protocnost poboljšali
20240922_112737.jpg


Ovde se razmišljali dal da iscrtaju
Inace kola se po šetalištu voze regulare ful gas mogli bi radar da stave ...
 
Reko sek lik da će ukinuti sve što mogu kako bi protocnost poboljšali
Nešto baš i nisam primetio da se protočnost poboljšala ukidanjem levog skretanja u Pop Lukinu iz pravca Brankovog mosta. Kao ni ukidanjem semafora na NBG strani Brankovog mosta i postavljanjem kružnog toka na njihovo mesto. A još manje sam primetio povećanu protočnost Terazijskog tunela, koja je najavljena da će se desiti kao posledica pomenutih izmena.​
 
Шапић себи прави бржи пут од куће до посла. Кад је видео да сва проширења по НБГ, пардон мали метро, немају смисла кад је чеп у Теразијском тунелу, онда се сетио да може са моста да скрене у Карађорђеву, па низ Војводе Бојовића ка Цара Душана и дааље ка 27. марта, али му је сметала ситуација доле испод око стуба моста, морао је да чека дуго. И онда је стигло наређење да и ту аутомобили добију приоритет, у односу на пешаке, бициклисте и трамваје.
 
Nešto baš i nisam primetio da se protočnost poboljšala ukidanjem levog skretanja u Pop Lukinu iz pravca Brankovog mosta. Kao ni ukidanjem semafora na NBG strani Brankovog mosta i postavljanjem kružnog toka na njihovo mesto. A još manje sam primetio povećanu protočnost Terazijskog tunela, koja je najavljena da će se desiti kao posledica pomenutih izmena.​
Rekoh onomad,oni i dalje iz problema u problem,nema te sile da isprave nesto sto su zayeb@li.
 
Нису окупирали плато, то је унутра, у дворишту Marina Dorcol Prodajnоg paviljonа.
 
Poslednja izmena:
Гангула може да га ду.ла. Пешаци и бициклисти буквално немају где него ту да пређу да би прешли улицу и сви се понашају као да је пешачки и даље ту, укључујући и већину возача.

Имамо буквално најгорег градоначелника у историји, вероватно на нивоу целе Европе.
 
Vrh