Šta je novo?

Izbori 2024

Oh wait, nema zena na ovom forumu. Jbg, onda jeste gej propaganda iako nisam tako zamislio :LOL:
 
Sad sam pricao sa ljudima iz kreni promeni,
znaci opstina nbg im ne daje overivace (iako su obavezni) nego ih tera da oni dovedu ljude koji hoce da potpisu u opstinu...
 
Potpisujem sve što je rekao, bravo za Manojlovića!

Premotajte početak dok ne dođe Savo 😁
 
„Trebala nam je lista ’Srbija protiv sujete‘“: Da li razjedinjena opozicija u Nišu ima šansu za „pobedu“ na predstojećim izborima?

Из текста:

Za sada su potpise za gradske izbore skupili koalicija „Biram Niš“, „Ujedinjeni- nada za Niš“ i Grupa građana „Dr Dragan Milić“, a prikupljaju ih „I ja sam Niš“, koju kandiduje organizacija „Kreni- promeni“ i koalicija “Niš, moj grad- Branislav Jovanović i Novo lice Srbije – Miloš Parandilović”.

U „Biram Niš“ je ušlo četiri od sedam stranaka bivše „Srbije protiv nasilja“, izuzimajući Stranku slobode i pravde, Srbija Centar (SRCE) i koaliciju Zajedno koje bojkotuju izbore, dok koaliciju „Ujedinjeni- nada za Niš“ čine Nova demokratska stranka Srbije, „Niš, moj grad“, Narodna stranka, Socijaldemokratska partija, Dosta je bilo, Demokratska unija Roma i 12 udruženja građana.
Можемо видети да је ДЈБ ипак негде у коалицији, изгледа да тамо где је Вељина странка њих нема.
И где су Двери у Нишу?
 
Sad sam pricao sa ljudima iz kreni promeni,
znaci opstina nbg im ne daje overivace (iako su obavezni) nego ih tera da oni dovedu ljude koji hoce da potpisu u opstinu...
Ovo je otvoreno rusenje drzavnog poretka, ovi treba u corku da idu bez dileme.
 
Ovo je otvoreno rusenje drzavnog poretka, ovi treba u corku da idu bez dileme.
Samo da većem delu naroda to bude prioritet a ne neke nebitne gluposti pa da shodno tome izađu i glasaju za smenu radikalske kuge i njihovog pljackaskog monopola...

Evo pričaju da demontaža starog savskog mosta kreće već sledećeg meseca a na brankovom je i sad užas posle ukidanja levog skretanja u pop lukinu, dakle očekuje nas pravi radikalski pakao...

Inače u BZĐ preko puta arene su bili parkirani autobusi iz zrenjanina, dakle roblje tamo nema ni vodu al zato tapšu velikom vođi
 
IMG-8b6b9878cbeead9a2a1d7b7d1a173aee-V.jpg

Izvor: moja baba... :rolleyes:
 
 
Sta tek reci za narod koji je tapsao bajdenu dok je plesao skadarlijskim kamenom
Ne trba nikom tapšati klanajati se i izražavati poniznost, NI Bajdenu, NI Xiju, ni Putinu, ni Makronu ni nekom našem. Ljudi koji su ponizni ponizni su prema svakom. Zato ne treba pravdati cirkus od dočeka juče. POštovanje da, ali ne autobusom dovoditi ljude i davati im zastavice. POnosne ljude svako ceni, ponizne ne.
 
Ali te SNS teme...Gruhonjić izdajnik, sodoma i gomora u ŠveCkoj, N1 se nešto buni što ih kinez slika usred Beograda a narod tapšao Bajdenu (A što ne bi Siju našemu bratu)...

Poniznost i ulizištvo bez granica

 
Cene stanova nakon 10 godina od obecanja i da li mozete za 380€ da kupite kvadrat?
Можда још луђе су данас цене хлеба након констатације гос'н Николића и г-ђе Табаковић 2012. да је реална цена од 3 динара за векну. Тако некако и дођоше на власт.
 
Gledam juče našeg Oskara kako obleće oko Si Đinpinga, kako mu se snishodljivo i umiljato uvlači, samo što mu dupe ne ljubi pred kamerama.

Jadna ova Srbija kada je nekadašnji Šešeljev potrčko vodi.

Ova naša agonija i propast traje od 1918 pa kontinuirano do dan danas
 
Gledam juče našeg Oskara kako obleće oko Si Đinpinga, kako mu se snishodljivo i umiljato uvlači, samo što mu dupe ne ljubi pred kamerama.

Jadna ova Srbija kada je nekadašnji Šešeljev potrčko vodi.

Ova naša agonija i propast traje od 1918 pa kontinuirano do dan danas
Neki bi rekli od 1903.
 

Kad ljudi nemaju da jedu, oseti se to na izborima pa i u siromasnoj Makedoniji.
U Srbiji su izgleda svi debeli i dobro uhranjeni, ne osecaju inflaciju i krizu...
Ne važi to ovde,
1993e ja bilo 10puta gore, ko nije imao nikog na selu skoro pa je gladovao pa je opet onaj smrad dobijao izbore...

A i u makedoniji je daleko od toga da ljudi nemaju sta da jedu
 
Vrh