Šta je novo?

Izbori 2024

Вулин је једини потпредседник Владе који није министар.

Ако је истина да се Милица разводи, онда ће бити друга заредом разведена министарка за бригу о породици и демографију. Занимљиво...
 
Zanimljivo je i to koliko su se riđiboti aktivirali po twiteru i portalima da serendaju kako je vučić "bio pred padom" ali je opozicija odlučila da izađe na izbore... lol

Taj idiotski narativ koji guraju riđi, marinika pa i evo sad nesrećni borko stefanović je toliko debilan da meni nije jasno da guranje istog još uvek traje na n1, znaci svaki dan dovlače neke pravnike da "objašnjavaju" kako žvala ne bi raspisao izbore da je cela opozicija izabrala bojkot iako su izbori za beograd već uveliko bili raspisani pre toga... i kao da je fijasko od bojkota 2020te bio pre 200 godina..
Nisam ispratio da li postavljaju pitanja mariniki i ostalim riđosima zašto njihova partija izlazi u novom sadu, valjevu, itd...znači ovakvu blamažu i outovanje riđeg i njegovih vernih ortaka nisam predviđao,
čak ih je i mučeni psg (ili ono sto je ostalo od njega) odlučio da ih napusti iako ih je riđi uvodio u koalicjie još od 2022.
 
Zanimljivo je i to koliko su se riđiboti aktivirali po twiteru i portalima da serendaju kako je vučić "bio pred padom" ali je opozicija odlučila da izađe na izbore... lol

Taj idiotski narativ koji guraju riđi, marinika pa i evo sad nesrećni borko stefanović je toliko debilan da meni nije jasno da guranje istog još uvek traje na n1, znaci svaki dan dovlače neke pravnike da "objašnjavaju" kako žvala ne bi raspisao izbore da je cela opozicija izabrala bojkot iako su izbori za beograd već uveliko bili raspisani pre toga... i kao da je fijasko od bojkota 2020te bio pre 200 godina..
Nisam ispratio da li postavljaju pitanja mariniki i ostalim riđosima zašto njihova partija izlazi u novom sadu, valjevu, itd...znači ovakvu blamažu i outovanje riđeg i njegovih vernih ortaka nisam predviđao,
čak ih je i mučeni psg (ili ono sto je ostalo od njega) odlučio da ih napusti iako ih je riđi uvodio u koalicjie još od 2022.
Како би опозиција продисала кад би Твитер нестао....
 
Како би опозиција продисала кад би Твитер нестао....
Ja i nemam twiter,
problem je jedino što mediji citiraju twiter kao da je reč o nekoj medijskoj kući poput bete a ne najobičnijeg nabudženog fejsa...

Navodno bi sad opozicija trebala da prodiše i oslobađanjem balasta riđeg i njegovih piona, mislim i nadam se da je on ovim konačno izvršio harakiri i da se posle ove blamaže nikada neće oporaviti,
prvi put je bilo ono odlaženje kod žvalavog na kanabe nakon izbora 2022 koji su isto bili sumljivi kao i 2023 kada je on tada "rešio" situaciju a u praksi ućutkao opoziciju do daljnjeg
 
Вулин је једини потпредседник Владе који није министар.

Ако је истина да се Милица разводи, онда ће бити друга заредом разведена министарка за бригу о породици и демографију. Занимљиво...
Fun fact, Boško i ona se na jednom skupu koalicije u Smederu napili, a onda završili hotelskoj sobi hotela Dragović. Inače porodični ljudi koji promovišu porodične vrednosti.
 
Вулин је једини потпредседник Владе који није министар.

Ако је истина да се Милица разводи, онда ће бити друга заредом разведена министарка за бригу о породици и демографију. Занимљиво...
Koja je druga, ne pratim baš pažljivo dešavanja iz mog bubbla. Ministri kao i dosad, nebitni likovi. Možda mi malo smeta što se demografiji ne pridaje dovoljno značaja što ovaj izbor i potvrđuje. Imamo veliki gubitak stanovništva , lošu strukturu, procesi su dugački komplikovani potrebno je veliko znanje i inteligencija da se na duge staze zadržimo i održimo . Ili se ne razume značaj ove oblasti ili ih baš briga. Ova žena će samo da lupa fraze da se udara u grudi da podstiče rečima natalitet i na kraju ništa.
 
Mene uopšte ne čudi,
ti koji najviše arlauču o "porodičnim vrednostima" zapravo imaju vrednosti koje kada bi sproveli u delo niko normalan ne bi hteo da ima porodicu
 
Teorija zavere - Hana i Milica su ista osoba 🤣

1000006372.jpg


1000006373.jpg
 
Ovo postaje zanimljivo skoro u rangu one zavrzlame
Brnaba-dr milica-milica pavlovic-danilo
Zaboravih vanju pardon franju, znaci petougao, ko je tu koga kojim redom ko ce ga znati
 
Kako ovaj Hill kadrira kad je opet u vladu ubacio Vulina i Popovića? :rolleyes:
 
Вулин је декор за просту рају. Тетка је у Канади (НАТО). Манипулација је вишеслојна и успешна на свим фронтовима.
 
Baš prosta raja zna ko je vulin koji ima 0,5% rejting (ako i toliko) a još manje ko je smrad popović...
I jedan i drugi su tu da se zadovolji i kgb a sve se mislim da jedan patrušev (kgb-ovac) stalno zivka vulina kao specijalnog gosta koji je "nato preko tetke" jbg šta zna čovek nije konsultovao rusofiličare sa beobuild foruma...
 
Vulin se sprema za novog predsednika - on, takav kakav je, ima harizmu za tu ekipu - a i Zanoktica je moguće rešenje. Tad se Duče seli u premijersku fotelju.

Putinizacija...
 
Vrh