Šta je novo?

Izbori 2024

Реално то учешће у снимању спота је нешто што може најмање да му се замери. Шта више ваљало би да данас има мало више тог сировог уличарског у наступу, некако је постао секаперса.

Ево још једног актуелног политичара.

 
1713378356628.gif
:cool:

punk_PNG2.jpg
 
Izbori su glupost, dobija ih SNS kada god raspišu izbore. Opozicija se pogrešno pozicionirala, vlast jaše na nacionalnim temama. To je to.
Зато СПН мутави о националним темама јер се мора испоштовати команда гувернера Хила.
 
Borko... bez obzira sto mi ne odgovara ideoloski, i to sto ne volim ikoga iz bivseg Gss-a, nije normalno da se ovakve stvari desavaju, ovoga nema u sredjenim zemljama. Gde je policija, sud, tuzilastvo... krivicna prijava? Pojeo vuk magarca i fazon "pazi sta pricas, pratimo te".
Screenshot_20240417-203916_Chrome.jpg
 
Борко Стефановић је класичан политички бизнисмен. То се лепо доказало са оном његовом странком која се утопила код Ђиласа када се растао са Јовом Бакићем.
 
Што се тиче Боркове партије, слика говори више од речи.

FB_IMG_1713380890349.jpg
 
Мени је сасвим ок бити панкер. А бити хушкаш је лоше.
 
Апропо приче од пре две стране:

Мојне овде сад да се згражавате над Гангулом кад је вероватно пола вас гласало за њега 2018е.

Ви сте га, као политичког СНС спавача, тада квалификовали за ову позицију данас.

Ако не директно ви, онда свакако грађанска елита која је тада разочарана у дјб-двери коалцију гласове масовно преусмерила Шапићу.
 
То је неважно обзиром да је и тада било јасно да је СНС спавач и да је имао већ велику колекцију имбецилних изјава и лоповске/корупционашке афере на НБГ-у.

Одакле људима који су тада испали наивчине и политички непосмењаковићи сада право да паметују или још горе да кукају на нешто што је у политичком смислу заправо њихова креација/заслуга?
 
Лепом делу данашњих опозиционих гласча је Шапић био ок док је био кандидат ДС.
 
2018. godina, kontrolor sam u VI gimnaziji na Zvezdari za Ne davimo Beograd na gradskim izborima. Tamo u biračkom odboru pored nekoliko lažnih ruskih i zelenih partija gde ti posle 2 rečenice kontrolori priznaju da su zapravo članovi SNS pojavljuje se i stariji čovek koji mi kaže da njegov sin radi u opštini NBG kod Gangule i da je morao da dođe da bude kontrolor, a žena mu kontroliše na Vračaru. Sve mi je bilo jasno.
 
Veoma redak primer detaljnog objašnjenja namenjenog strancima šta je vodilo do sukoba i šta se tačno desilo tokom NATO bombardovanja Srbije, a zatim i zašto je upravo to bilo od ogromne važnosti za Putina kad je birao kako da Rusija reaguje u Ukrajini. To objašnjava jedan važan, a na zapadu praktično nepoznat deo geneze trenutnog geopolitičkog sukoba. Lep video i članak koji se u njemu komentariše. Ovo bi se moglo postaviti na više mesta na Internetu budući da je upravo sada aktuelno glasanje o prijemu Kosova u savet Evrope.


 
Većini Srba je bio ok kao sportista... Ljudi se menjaju, pokažu pravo lice.. Mada ja nikad nisam glasao za njega...
Да још и хуманитарац и увек некако идеолишки блед са уступцима грађанству на НБГ типа излети за пензионере, бесплатни термини за базен, пакетићи за децу. А онда кад је узео пуну моћ у своје руке креће мајмунарија са саобраћајем пре свега.

2018. godina, kontrolor sam u VI gimnaziji na Zvezdari za Ne davimo Beograd na gradskim izborima. Tamo u biračkom odboru pored nekoliko lažnih ruskih i zelenih partija gde ti posle 2 rečenice kontrolori priznaju da su zapravo članovi SNS pojavljuje se i stariji čovek koji mi kaže da njegov sin radi u opštini NBG kod Gangule i da je morao da dođe da bude kontrolor, a žena mu kontroliše na Vračaru. Sve mi je bilo jasno.
Класика по већини општинских одбора, посебно по унутрашњости. И није то од јуче, тј. од СНС.
 
Никад ми Шапић није уливао поверење као политичар, али сва његова појављивања и изјаве од раније се не могу поредити са овим што сада гледамо. Имао сам и раније информације од људи којима неко ради у општини НБГ да је тамо ситуација иста ако не и гора од СНС општина, али некако нисамо могао то да повежем са његовом појавом да је баш гори од напредњачких локалаца. И последних неколико година пре него што се прикључио СНС-у било је јасно да шурује са Вучићем, и јасно је било да је залегао у политички муљ, али и даље нисам имао о њему слику као данас.

Зато се не треба освртати на то што је неко од нас гласао за некога за кога се после показало да је политички шљам. Као што рекох, за Шапића ја нисам никад био ни близу да гласам, али јесам био велики присталица Вука Драшковића тамо негде 90-их. Јбг, сад кад размишљам кажем који ми је ђаво био, али искрено не можемо ми никад знати шта се крије иза маске свих политичара, можемо само да нагађамо.
 
Sateliti igraju bitnu ulogu u SNS kontroli vlasti. Ljudi nisu svesni baš ko je satelit. Ja se sećam da su mi ljudi pričali svojevremeno kako je Šapić top i kako mnogo radi za opštinu. Nisu uopšte sabirali dva i dva.

A sad ko je za koga glasao, i ja sam svojevremeno glasao za DJB kad mi je delovalo da Radulović zna šta priča, mada mi je ono njegovo vođstvo stranke uvek izgledalo kao gomila oportunista s koca i konopca. Na kraju je sam Radulović ispao najgori da ga je cela stranka napustila, a on devoluirao u neku desničarsku demagogiju.
 
Objektivno je da je Sapic svakim danom sve gori.

Da li ga je neko voleo ranije ili ne, nije ni bitno, ovo je skroz drugi covek sada.

Svakim danom je sve bahatiji i svakim danom ima neke nove sulude ideje kojima pokusava da pretvori Beograd u neki zatucani, konzervativni grad.

Nije nikad bio bistar, ali nije bio ovolika zatucana seljacina, nije tesko proveriti.
 
Neki drugari su igrali veliki fudbal s njim. Uske i tanke noge, velike grudi. Osion i bahat.
Zaista niko nema lepu rec za njega.
Deo zena se lozilo na njega dok je bio zutac, imao DS pedigre. Posle sve polako ide nizbrdo i izgubila se reputacija. Sad vise nema status spolja ugladjenog demokrate.
 
Vrh