Šta je novo?

Izbori 2024

I meni su, pa sta? Necu da se ženim sa njima...
Najvaznije je da su mi sns bubašvabe odbojnije sto milijardi puta!
Имаш добре намере али мораш мало да спустиш лопту и смириш страсти. Тако агресивни наступ углавном одбија колебљиве гласаче а то нам свима није циљ.
 
Очигледно да ниси разумео, "популарност и утицај" односи се на те медије...
Nemoj sad da okreces, lepo si gore napisao "opozicione grupacije", uostalom koga boli uvo za popularnost tih medija ovde na politickoj grupi o izborima, jel su se ti mediji kandidovali mozda?
 
Имаш добре намере али мораш мало да спустиш лопту и смириш страсти. Тако агресивни наступ углавном одбија колебљиве гласаче а то нам свима није циљ.
Ja nisam javna licnost niti mi je cilj da skupljam glasače (ili dobijam), kome je ok da žvala i kamarila ostanu na vlasti nemam nista protiv samo da se to ne uvija u neke oblande kroz rovarenje po manama opozicije i njihovo preuvelicavanje (za koje svi znamo da postoje i uvek ce postojati..), jbg nisam političar da se dodvoravam i te fore..
 
Nemoj sad da okreces, lepo si gore napisao "opozicione grupacije", uostalom koga boli uvo za popularnost tih medija ovde na politickoj grupi o izborima, jel su se ti mediji kandidovali mozda?
Када опозициони медији блиски једној опозиционој групацији (знамо сви којој) у својим редовима имају и људе таквих биографија и профила тако нешто сигурно не може да допринесе њиховој популарности и утицају већ баш супротно од тога
Јасно је да се односи на медије.
"Њиховој популарности", множина, односи се на медије, "опозициона групација" је једнина.
Кога боли уво за популарност најутицајнијих опозиционих медија? Заиста?
 
Прости људи сматрају те медије Ђиласовим власништвом што је плод веште медијске манипулације режима.
И онда се праве даље везе типа новинарка прави војвођанску нацију -> новинарка ради за Ђиласа -> СПН хоће да одвоји Војводину, и такве манипулације пролазе код већине народа.
Већина народа није баш ни информисања ни образована. А за долазак на власт је потребна већина.
 
Јасно је да се односи на медије.
"Њиховој популарности", множина, односи се на медије, "опозициона групација" је једнина.
Кога боли уво за популарност најутицајнијих опозиционих медија? Заиста?
I vec sam ti napisao da te stvari za koje si se uhvatio nisu doprinele niti padu popularnosti tih medija a pogotovo te opozicione grupacije koja je jos i porasla uprkos velikim naporima sekte i vulina da od tih komaraca naprave magarca i tako syebu opoziciju..
 
Прости људи сматрају те медије Ђиласовим власништвом што је плод веште медијске манипулације режима.
И онда се праве даље везе типа новинарка прави војвођанску нацију -> новинарка ради за Ђиласа -> СПН хоће да одвоји Војводину, и такве манипулације пролазе код већине народа.
Већина народа није баш ни информисања ни образована. А за долазак на власт је потребна већина.
Slažem se za većinu ali spn čak i da dubi na glavi nece takve priproste ljude koji tako rezonuji (ako se to uopste moze zvati rezovnovanje) pridobiti na svoju stranu, tu ulogu treba da odigraju recimo nada tj ndss i iskreno se nadam da hoce...
 
Процењујете сви НДСС. Али ок. Тако су прецењивали и Двери.
 
Процењујете сви НДСС. Али ок. Тако су прецењивали и Двери.
Pa jbg, daj neku drugu struju koja se sluzi prostom desnicarskom rusofilicarskom i kosovobraniteljskom demagogijom a da se nije direktno stavila u službu sekte?
dveri su se bukvalno zakopale posle onog nebuloznog udruzivanja sa radikalkom zanokitcom da mi evo i dalje nije jasno sta im je bilo s glavom...
Narodna stranka koja je imala neke vrlo dobre pojedince se isto zakopala sujetom i samovoljom mentola jeremića,
druge ni ne znam...
 
Помињао сам једног човека али је он гадан многима на форуму.
Двери су од самог почетка биле лабава и исфорсирана прича. Сећа ли се неко данс нпр. Нога?
 
Sta s Nogom? Skrajnut je posle one lutke. Ali moram priznati bio je hrabar kad su neku porodicu izbacivali iz stana. Murija ga obarala na beton. Ko jos ima a da nije kupljen?
 
Био је дуго у Дверима и био је истакнут а више га нема. Последње памтим како је поломио гласачку кутију пре две године.
 
Eто а уздало се као да ће он и Бошко да преузму тзв. десне или конзервативне гласаче.
 
Јеремић/Гајић/Ковачевић/Вукадиновић били су људи који је могли да буду та средња струја али су их поклапали и на крају покопали и једни и други.
СНС "србендама" сметао је "жути Јеремић Поздерац и Ђока Влах", "грађанској Србији" то што нису довољно "грађански" и то што нису за ЕУ, НАТО, "француско-немачки план" и сакнције Русији.
На крају су на изборима прошли катастрофално, катастрофалније од свих предвиђања а томе су се радовали и због тога ликовали и једни и други.
 
Poslednja izmena:
Kako ih je opozicija pokopala kad ih nije uzela u usta, štaviše bili su jedan od činilaca te opozicije dok su hteli. Kad je trebao neko drugi da bude glavni, oni ga isterali napolje. Jer važnije je da stranka ima mene za predsednika i 2%, nego najpopularnijeg čoveka stranke i 10%.

Pritom su oni glumili zaverenike, i pljuvali francusko nemački sporazum (ne Vučića, nego sporazum), u kratkim periodima kada nisu pljuvali SPN.

Ne znam ko ti je dao istraživanja kada su i istraživanja i zdrav razum govorila da su u kanalu.

Mogu da razumem da si njihov glasač (ako jesi) i malo pristrasnije da gledaš na njih, ali i ja sam 2017. glasao za Jeremića, jer je bio malo više (ne ovoliko) nacionalnija opcija od Saše Jankovića. Nijedan me ne bi usrećio, pokazalo se kasnije, ali dobro.

Najbolje što bi moglo da se desi srpskoj desnici i njima samima jeste da NS ode kod NDSS i pita šta treba da urade da bi bili u koaliciji sa njima. Budući da imamo nadmene ljude u toj stranci, to se neće desiti nego će juriti trule koalicije za nagoveštaj cenzusa, pa šta bude.
 
Народна странка је поткопана медијском блокадом у тзв. опозиционим медијима. Делом је и сама себе укопала прво поделама унутар странке (Понош па Мики). Са друге стране цела екипа у Народној су за гласаче на које су циљали превише жути.
 
Kako ih je opozicija pokopala kad ih nije uzela u usta, štaviše bili su jedan od činilaca te opozicije dok su hteli. Kad je trebao neko drugi da bude glavni, oni ga isterali napolje. Jer važnije je da stranka ima mene za predsednika i 2%, nego najpopularnijeg čoveka stranke i 10%.

Pritom su oni glumili zaverenike, i pljuvali francusko nemački sporazum (ne Vučića, nego sporazum), u kratkim periodima kada nisu pljuvali SPN.

Ne znam ko ti je dao istraživanja kada su i istraživanja i zdrav razum govorila da su u kanalu.

Mogu da razumem da si njihov glasač (ako jesi) i malo pristrasnije da gledaš na njih, ali i ja sam 2017. glasao za Jeremića, jer je bio malo više (ne ovoliko) nacionalnija opcija od Saše Jankovića. Nijedan me ne bi usrećio, pokazalo se kasnije, ali dobro.

Najbolje što bi moglo da se desi srpskoj desnici i njima samima jeste da NS ode kod NDSS i pita šta treba da urade da bi bili u koaliciji sa njima. Budući da imamo nadmene ljude u toj stranci, to se neće desiti nego će juriti trule koalicije za nagoveštaj cenzusa, pa šta bude.
Раскол у НС се буквално десио јер је Алексић био неодређен по питању француско-немачког плана док је велика већина главног одбора и чланства јасно заузела став да је план неприхватљив.
Није било персонално питање него питање става странке и руководства о једној изузетно важној теми.
На крају крајева, Јеремић је после дебакла и поднео оставку (међу реткима).
Наравно да су пљували план кад је неприхватљив.
То да су опозициони и да нису купљени је ваљда јасно.
Буквално их јесу покопавали блокадом у медијима, закулисним радњама и ширењем наратива како су у питању некакви ретроградни десничари (скоро па Двери, исти као или СНС или још гори) па до ширења прича како је Вучић купио и њих и да је СПН једина права опозиција.
Сва истраживања и предвиђања била су релативно лоша по њих али резултат на изборима био је лошији и од најнеповољнијих предвиђања.
 
Poslednja izmena:
Народна странка је поткопана медијском блокадом у тзв. опозиционим медијима. Делом је и сама себе укопала прво поделама унутар странке (Понош па Мики). Са друге стране цела екипа у Народној су за гласаче на које су циљали превише жути.
Ako je već blokirana NS na kako kažeš opozicionim medijima (glupost), zašto je Vuk Jeremić svoju emisiju u oko magazinu posvetio pljuvanju SPN, a posebno pljuvanju Mikija Aleksića?
Раскол у НС се буквално десио јер је Алексић био неодређен по питању француско-немачког плана док је велика већина главног одбора и чланства јасно заузела став да је план неприхватљив.
Наравно да су пљували план кад је неприхватљив.
То да су опозициони и да нису купљени је ваљда јасно.
Буквално их јесу покопавали блокадом у медијима, закулисним радњама и ширењем наратива како су у питању некакви ретроградни десничари (скоро па Двери, исти као или СНС или још гори) па до ширења прича како је Вучић купио и њих.
Сва истраживања и предвиђања била су релативно лоша по њих али резултат на изборима био је гори и од свих анкета и предвиђања.
Je l ti to Vuk rekao? A zašto je poktopavao Ponoša za predsednika? Je l ni Ponoš ne valja? Ništa lakše ako je većina bila na njegovoj strani nego da se izglasa poverenje predsedniku, nema potrebe da se raspuštaju odbori koji su za Mikija Aleksića, je l da? Pritom sam je rekao 10 puta da je protiv tog sporazuma, i da je to stav NPS, a ne cele koalicije. Znači ni to nije tačno.

Ili u stranci vlada demokratija samo dok je većina na mojoj strani? Posle ide seča? Čak i da je Miki Aleksić za sporazum, što, više puta rečeno, nije istina. Ali čak i da jeste, valjda odlučuje većina, a ne veliki brat.

Može neko biti dobar čovek i bu**** istovremeno. Tako može biti opozicioni i glup ko noć. Opozicioni je i Tadić, pa je opet ovo što radi debelo kontraproduktivno.
 
НДСС у очима простог народа нису десничари. Као што ни ДСС никада није био.
Са друге стране, конкретно за градске изборе коалиција Нада има катастрофално лошег кандидата, унука ђенерала Драже Воју, који је већ био на власти и упамћен као један од најгорих градоначелника.
Odakle ti to, Milos Jovanovic ima bas ostru nacionalnu retoriku, stalno pominje Kosovo i celovitost zemlje, i jos gomilu nekih desnicarskih/tradicionalnih ideja, kao skolstvo itd.
Preciznije receno, prost narod ne moze da ga cuje, jer NDSS-a nema na nacionalnim frekvencijama.
Jovanovic je jedini opozicioni politicar za koga sam siguran da bi obrisao Psiha o pod u direktnom duelu, makar ovaj koristio sve Minheneske stosove kojima je istreniran.
 
Народна странка је поткопана медијском блокадом у тзв. опозиционим медијима. Делом је и сама себе укопала прво поделама унутар странке (Понош па Мики). Са друге стране цела екипа у Народној су за гласаче на које су циљали превише жути.
Nije tacno, pokopana je iskljucivo sujetom i bandoglavoscu jeremica..
 
Je l ti to Vuk rekao? A zašto je poktopavao Ponoša za predsednika? Je l ni Ponoš ne valja? Ništa lakše ako je većina bila na njegovoj strani nego da se izglasa poverenje predsedniku, nema potrebe da se raspuštaju odbori koji su za Mikija Aleksića, je l da? Pritom sam je rekao 10 puta da je protiv tog sporazuma, i da je to stav NPS, a ne cele koalicije. Znači ni to nije tačno.

Ili u stranci vlada demokratija samo dok je većina na mojoj strani? Posle ide seča? Čak i da je Miki Aleksić za sporazum, što, više puta rečeno, nije istina. Ali čak i da jeste, valjda odlučuje većina, a ne veliki brat.

Može neko biti dobar čovek i bu**** istovremeno. Tako može biti opozicioni i glup ko noć. Opozicioni je i Tadić, pa je opet ovo što radi debelo kontraproduktivno.
Када се на претпрошлим изборима одлучивало о кандидату за председника одлучено је да носилац листе буде Мариника а да кандидата за председника да НС.
И то би било у реду да је НС сама изабрала ко ће бити кандидат, међутим, Поношу је кандидатуру понудио неко други, и пре него што је у НС одлучено ко ће бити њихов кандидат (узгред, типовало се да тада то буде Алексић).
Наравно да се таквим стварима изазива раскол у странци и да се странка слаби па је тако прво настао раскол НС-Понош.
Затим раскол НС-Алексић.
Није тешко закључити да слабљење једне опозиционе групације иде у прилог другој опозиционој групацији.
 
"Нека тамо новинарка", поред тога што је председница опскурног НДНВ је и колумнисткиња и новинарка портала Нова рс.
Шта је НДНВ и шта је њихов портал аутономија инфо за који нека тамо новинарка такође пише колумне верујем да не мора да се образлаже.
То није све.
Вања Ђурић, новинарка Н1, чланица и сарадница НДНВ, једна од ауторки документарног филма "Албанке су наше сестре".
Осим тога, жена по свом формалном образовању ни није новинарка већ је у новинарске воде својевремено упловила преко Иницијативе младих за људска права (иначе врло "омиљене" НВО)
Када опозициони медији блиски једној опозиционој групацији (знамо сви којој) у својим редовима имају и људе таквих биографија и профила тако нешто сигурно не може да допринесе њиховој популарности и утицају већ баш супротно од тога а није ни за чуђење то што СНС то користи против њих.
Ok, ova novinarka je obicna curka, slusao sam i ranije neke gluposti koje je izvaljivala, ali sto to tebe toliko opseda ?
Ovo je toliko nebitno, zadnja rupa na svirali.
Evo ti si srpski nacionalista/desnicar rekao bih.
Pa majku mu, kako ti ne bode oci to sto ova banda svakodnevno brutalno gazi ustav, zaglupljuje naciju, moralno je ponizava promovisuci bahatost, bogati se nenormalnom korpucijom.
Zar to nije veca sramota za Srbiju i daleko stetnije za srpske interese, nego neka nebitna novinarka, koju niko ne zarezuje 5 %.
Kako ijedan normalan desnicar moze to da trpi.
 
I sto se jeremic nije lepo povukao pred aleksicem ako je vec ovaj imao vecinu odbora iza sebe??
Nego je svojim delovanjem bas on doprineo raskolu i slabljenju odnosno debaklu narodne stranke?
 
Vrh