Šta je novo?

Izbori 2024

Da bi se razumeo sadržaj i o njemu doneo sud, potrebno je upoznati se sa istim. Tvoje pitanje ukazuje na to, da te je pakovanje odbilo od pristupa sadržaju. Dakle, logično je da o sadržaju možeš da doneseš nekakav sud (da li je izgovarano nešto pametno, ili nije) tek nakon što si se upoznao sa istim.

Nadam se da sam ti ovim malo pomogao. :)
E hvala ti. Ne znam kako si pretpostavio da nisam odslušao do kraja, ali u pravu si, nisam osetio želju da se upoznam sa ostalim radovima dotičnog.
 
Sa druge strane, nema se potrebe nervirati, samo mu treba videti jadnu facu, dzabe mu svi milioni koje je ukrao, bas je tugica od lika.
Mislim da on barata sa milijardama. Davno je on prevazišao milione. Gde čuva novac? Emirati, Kina itd... Svakako ne u Evropi kako bi bio van domašaja EU.

Nego, zar nije čudno da porodica "gospodina" Šapića ne želi da živi u Srbiji? Kako to da ne žele da žive u gradu u kome im je muž/otac gradonačelnik? Šapiću je jedina želja da se što više nakrade i da se onda trajno preseli u Trst. Ovo je vrlo opasan čovek budući da ga ništa ne vezuje za Beograd.
 
Poslednja izmena:
@Beki A koji političar ima nejadnu facu?

Šta bi ti bio opozit koji bi opisao kao pozitivan, lep...

^ogledalo vecinskog naroda

Hteo je reći srbijanskog naroda 😁

Nenad Nešić je superiška novinar... Siguran sam da zna razliku između je l' i jer, nego je u brzini omašio. Na svako pitanje bih odgovorio, makar ne naročito raspoloženo i duže od jedne rečenice, ali bih odgovorio...

Ovaj ubog u mozak što je jutros bio na 20 televizija... ja ne kapiram šta građanima Srbije više treba da ga barem zamrze toliko da izađu na svake izbore i glasaju za bilo koju pravu opoziciju.
 
@Beki A koji političar ima nejadnu facu?

Šta bi ti bio opozit koji bi opisao kao pozitivan, lep...



Hteo je reći srbijanskog naroda 😁

Nenad Nešić je superiška novinar... Siguran sam da zna razliku između je l' i jer, nego je u brzini omašio. Na svako pitanje bih odgovorio, makar ne naročito raspoloženo i duže od jedne rečenice, ali bih odgovorio...

Ovaj ubog u mozak što je jutros bio na 20 televizija... ja ne kapiram šta građanima Srbije više treba da ga barem zamrze toliko da izađu na svake izbore i glasaju za bilo koju pravu opoziciju.
Narod je pokvaren, zloban i drzak. Sve to vide u Vučiću. Glasaju za svoje "ja" u ogledalu. Ne kaže se džaba: "Kakav narod, takva i vlast".
 
Ja mislim da je zaveden i zatucan... u najvećem delu, oni koji imaju jasan interes, tu pomoći nema, samo nam se cinično podmevaju kad kukamo...
Zaveden pričama o Kosovu, a ovde špartaju vozila sa RKS tablicama. Kosovo je izgovor da se ne uđe u EU. A EU ne žele jer ne bi mogli ovoliko da kradu, postojala bi kontrola. Svako malo bi neko završio u zatvoru. Vučić kada kaže da hoće "nezavisnost", time kaže da neće remetilačke faktore iz EU dok namešta tendere, prevozi drogu i isisava novac iz budžeta.
 
Zaveden pričama o Kosovu, a ovde špartaju vozila sa RKS tablicama. Kosovo je izgovor da se ne uđe u EU. A EU ne žele jer ne bi mogli ovoliko da kradu, postojala bi kontrola. Svako malo bi neko završio u zatvoru. Vučić kada kaže da hoće "nezavisnost", time kaže da neće remetilačke faktore iz EU dok namešta tendere, prevozi drogu i isisava novac iz budžeta.

Занемарљујемо да та иста ЕУ већ 12 година подржава владавину Александра Вучића зато што раздржављује Србију и активно ради на поптуној сецесији Косова и Метохије.

Србији није место у ЕУ баш из тог разлога. Било каква политичка унија која активно ради на раздржављању и цепању територије Србије није место за нас. Небитно која је, да ли је ОДКБ, БРИКС, АСЕАН, ЕУ, НАТО.
 
Morate priznati da vucic dobro vodi politiku odnosno vlast,i znamo svi da nije bilo kradje izbora i da će opet da pobedi…svaka mu cast kolko je dominatan
 
Morate priznati da vucic dobro vodi politiku odnosno vlast,i znamo svi da nije bilo kradje izbora i da će opet da pobedi…svaka mu cast kolko je dominatan
Pod spoljnim pritiskom, Vucic se povlaci i pokusava da prodje sa sto manje stete. Definitivno njegov poraz i pobeda SPN, koja nije nasela na scenario mrcvarenja po ulicama sa ubacenim provokatorima i placenim bolesnikom Simom Spasicem, vec su se obratili onima kod kojih je moc, pa neka se malo stranci drndaju sa autokratom, koji zloupotrebljava vlast.
 
Morate priznati da vucic dobro vodi politiku odnosno vlast,i znamo svi da nije bilo kradje izbora i da će opet da pobedi…svaka mu cast kolko je dominatan
Сви знамо да не би био ни приближно толико доминантан да је у скорије време ушао у бар један ТВ дуел и да не држи скоро све медије, институције и предузећа под контролом. @Igor морам признати да је време да банујеш неке ботове с форума.
 
Zaveden pričama o Kosovu, a ovde špartaju vozila sa RKS tablicama. Kosovo je izgovor da se ne uđe u EU. A EU ne žele jer ne bi mogli ovoliko da kradu, postojala bi kontrola. Svako malo bi neko završio u zatvoru. Vučić kada kaže da hoće "nezavisnost", time kaže da neće remetilačke faktore iz EU dok namešta tendere, prevozi drogu i isisava novac iz budžeta.

Koja to kontrola?
Gde je kontrola za Bugarsku? Oni su 17 godina u EU a ne da svako malo neko ne završi u zatvoru već skoro niko.

Završio je i kod nas Jovičić u zatvoru, Slina je završio karijeru, jel to znači da postoji borba protiv korupcije?

Moć EU nad nekom zemljom je najveća u toku pristupanja gde oni mogu da postavljaju uslove i da iste proveravaju. Kako ta kontrola izgleda, gledamo već 24 godine gde su uvek bitne neke stavri koje običnim građanima ne znače ništa. One stvarno bitne EU ni ne gleda.

Kad bi Srbija sutra ušla u EU, imala bi svog komesara, članove parlamenta, raznih komisija, sva mesta gde se odluke donose konsenzusom i gde bi Vučić imao dodatne poluge kako da se održi na vlasti.
 
Pa sa ali nije ušao u duel i ne mora, pa da da zato sto igra na tei stolice igraj ti na tri i ne nije pokrao izbore nekom spn -u pogledsjte malo oko sebe svi glasaju za vucka ,da se ne lazemo,ja nisam glasao za njega a ni za spn ako je to djilas ,i narvano da propadaju isnstitucije i to zesce ,kad si mogao šta na salteru da uradiš itd itd,i to je krivica vuciceva a biće svakog sledeći predsednika jer niko to srediti neće zdrastvo katastar,notari,policija korupcija mala samo zemlja dosta izbusena od raznih sluzbi
 
Dzaba ako opet dovede 70k maloumnika sa prijavljenim prebivalistima i ako glasacka mesta budu mala kao od 2022. pa da se stvaraju redovi
 
@vucko Зашто СПН не понуди коалицији НАДА заједничку колону за београдске изборе?
 
Ovo mi je iskocilo na fejsu, ne znam jel istina. Treba proveriti.
Pogledajte prilog 191230
Ако је ово истина онда је и звнично свима Косово дошло на врата. :vops: Постали смо граађани другог реда потчињени шиптарским интересима на територији целе Србије.

Иначе, променом Закона о планирању и изградњи по ком република може да издаје дозволе за све пројекте у Београду локални избори су изгубили доста на значају. Они сада себи могу да приуште и да изгубе град и опет да дивљају колико и где хоће.
 
То не значи да би требало да задржимо градску власт која за 10 година ниједан нови мост и тунел није реновирала, ни изградила, која не одржава град и системски уништава јавна градска предузећа иако је градски буџет 1,6 милијарди евра и која скоро ниједно уско грло није проширила, док су сви пројекти који су у њено време реализовани реализовани тако што су изабрана најјефтинија решења којим нису суштински решени саобраћајни проблеми ( Аутокоманда, Славија, УМП...) Да не помињем да је квалитет асфалта који се ставља приликом обнове улица драстично опао, ево у Омладинских бригада се месец и по дана после асфалтирања поново појавили колотрази, а притом нису сређени тротоари и сви ивичњаци који су били у лошем стању. Према многим крајевима у БГ, а посебно у НБГ, власт се односи као да не постоје, па за ових десет година у њих ни динар није уложен.
 
@vucko Зашто СПН не понуди коалицији НАДА заједничку колону за београдске изборе?
Koalicija se može praviti i posle brojanja glasova, a ja verujem da bi im sad udruživanje donelo više štete nego prednosti - posebno što u obe koalicije/udruženja ima stranki i grupa koje imaju potpuno suprotne ideje od ovih u drugoj koaliciji. To bi ugrozilo stabilnost koalicija, a i verovatno oteralo glasače. Čak mi se čini i da je u SPN klimavo što se tiče odnosa stranki.
Meni je bitnije pitanje gde će SPN sutra imati svoj miting i kakav program predstavljaju? Da li će se konačno odreći priče o Vučiću i krenuti da pričaju o građanima i realnim planovima.
 
Владајућу коалицију четника и партизана треба да замени нова коалиција четника и партизана :).
 
Vrh