Šta je novo?

Izbori 2024

Нажалост, ова накарадна, лажљива, насилна комунистичко-радикалска верзија национализма из 90их и даље служи жвалоустом криминалцу да залуђује необразовани народ. Због тога имамо размишљања да "вучић ипак није толико лош, бори се за Косово, нема нико бољи да га замени, "западне амбасаде хоће да руше Србију", "можемо да победимо нато", а и практичне резултате у виду гласања за лажну опозицију типа Милош Јовановић, заветница, па чак и странку несрећног мише вацића. То што се неки бусају у груди као велики српски националисти, који скандирају Младићу, каче српску заставу свуда, шарају зидове, не дају да се критикује црква, далеко мање воле Србију од нас који желимо уређено, слободно друштво, те зато излазимо на улице петком или суботом.

Tacno.
medjutim, vladavina gradjanista-lopova u periodu 2000. - 2012. nije nista popravila po ovom pitanju.
Zasto. Zato sto je u pitanju isti mentalni sklop. Neko ide na Exit, engo u Gucu. Ali mozak je isti.
Neko pije konjak, neko voli VInjak.
Neko pije ispred prodavnice, neko ide u Pariz da radi isto to.
Gradjanisticka elita je imala 12 godina da nesto popravi. Sve vreme su prosiupali uvrede na racun "krezubih" i "krezubi " lopovi su se osvetili i nijma i nama koji ne zelima da imamo nista ni sa gradjanistima, ni sa radikalima ni sa putinistima ni sa zavetnicima nego samo hocemo da zivimo svoje zivote.

Mi sada zanjemo plodove vise od 30 godina unistavanja drustva u Srbiji.
Jos kad je MIlosevic obecavao "Uhapsicemo Vlasija", tada je sve pocelo.
Ili jos mnogo, mnogo davnije.

Sada, samo progresija ludila kod Vodje moze da nas spase od njega samog.
Gradjani nemaju potrebnu hrabrost ili ne zele vece drustvene promene.
 
Pa ajde obelezi pa nam skrinsotuj te dva do tri puta preuvelicane rezultate. Uzmi punu Kneza Milosa plus ljude koji su vec na Gazeli plus one koji jos kod skupstine cekaju da udju u Kneza Milosa.
Већ јесам
1685972946971.png


Притом,, узео сам преоптимистичних 0,8 људи по м2 а маса у шетњи је много ређе распоређена јер у противном не би ни могла да се креће без спорадичних стампеда са хиљадама мртвих. На рубовима поворки је и вишеструко мања густина. Рецимо да је било људи који су дефиловали касније и да је то нека мања амортизација преувеличавања.

Едит: И великодушно сам заузео 2/3 газеле што није био ослучај ни на најпосећенијем протесту.
 

Prilozi

  • 1685972918378.png
    1685972918378.png
    925,2 KB · Pregleda: 103
Нажалост, ова накарадна, лажљива, насилна комунистичко-радикалска верзија национализма из 90их и даље служи жвалоустом криминалцу да залуђује необразовани народ. Због тога имамо размишљања да "вучић ипак није толико лош, бори се за Косово, нема нико бољи да га замени, "западне амбасаде хоће да руше Србију", "можемо да победимо нато", а и практичне резултате у виду гласања за лажну опозицију типа Милош Јовановић, заветница, па чак и странку несрећног мише вацића. То што се неки бусају у груди као велики српски националисти, који скандирају Младићу, каче српску заставу свуда, шарају зидове, не дају да се критикује црква, далеко мање воле Србију од нас који желимо уређено, слободно друштво, те зато излазимо на улице петком или суботом.
Slažem se. Više uništava srpstvo majmun koji blati srpsku zastavu kačeći je na Mladića, nego neko je ne nosi na protest.
 
Tacno.
medjutim, vladavina gradjanista-lopova u periodu 2000. - 2012. nije nista popravila po ovom pitanju.
Zasto. Zato sto je u pitanju isti mentalni sklop. Neko ide na Exit, engo u Gucu. Ali mozak je isti.
Neko pije konjak, neko voli VInjak.
Neko pije ispred prodavnice, neko ide u Pariz da radi isto to.
Gradjanisticka elita je imala 12 godina da nesto popravi. Sve vreme su prosiupali uvrede na racun "krezubih" i "krezubi " lopovi su se osvetili i nijma i nama koji ne zelima da imamo nista ni sa gradjanistima, ni sa radikalima ni sa putinistima ni sa zavetnicima nego samo hocemo da zivimo svoje zivote.

Mi sada zanjemo plodove vise od 30 godina unistavanja drustva u Srbiji.
Jos kad je MIlosevic obecavao "Uhapsicemo Vlasija", tada je sve pocelo.
Ili jos mnogo, mnogo davnije.

Sada, samo progresija ludila kod Vodje moze da nas spase od njega samog.
Gradjani nemaju potrebnu hrabrost ili ne zele vece drustvene promene.
Tzv. građanistička elita Koštunica, Dačić i gospodin Legija. 🤣🤣🤣
 
Већ јесам
Pogledajte prilog 163931

Притом,, узео сам преоптимистичних 0,8 људи по м2 а маса у шетњи је много ређе распоређена јер у противном не би ни могла да се креће без спорадичних стампеда са хиљадама мртвих. На рубовима поворки је и вишеструко мања густина. Рецимо да је било људи који су дефиловали касније и да је то нека мања амортизација преувеличавања.

Едит: И великодушно сам заузео 2/3 газеле што није био ослучај ни на најпосећенијем протесту.
Cekaj, koliko ti mislis da je bilo?
 
Већ јесам
Pogledajte prilog 163931

Притом,, узео сам преоптимистичних 0,8 људи по м2 а маса у шетњи је много ређе распоређена јер у противном не би ни могла да се креће без спорадичних стампеда са хиљадама мртвих. На рубовима поворки је и вишеструко мања густина. Рецимо да је било људи који су дефиловали касније и да је то нека мања амортизација преувеличавања.

Едит: И великодушно сам заузео 2/3 газеле што није био ослучај ни на најпосећенијем протесту.

Moramo da se pozovemo na Ajnstajna i relativnost, ne mozemo protest da gledamo kao jednu tacku u vremenu, mnogi su odustali na setnji do Gazele, neki su se i pridruzili usput naravno iz bocnih ulica ali vise ljudi je odustalo na pola puta, neki zbog obaveza, ili godina, tako da je masa ipak veca nego sama duzina trase od Gazele do Skupstine. Bilo je svakako 100k ljudi.
 
Zato treba ostaviti Vučića da vlada do smrti... Opet su žuti više zgrešili nego ovi jer su ovo Šešeljeva deca.

Neću više da vidim smrdikale ni u kakvom obliku. Dosta mi je te đubradi. Zbog njih sam se na popisu izjasnio kao Jugosloven, samo da bih prkosio tom glibavom lopovskom ološu. Popisivačica radikalka me čudno gledala, a ja namerno davao pogrešne odgovore. Posle se čudite tolikom broju neizjašnjenih ljudi. Ne želim da me neko poistovećuje sa Vučićem kada je u pitanju nacionalnost. Počeo sam i protiv Zvezde da navijam, zgadio mi je sport.

Želim da ode zauvek sa političke scene.
 
Zato treba ostaviti Vučića da vlada do smrti... Opet su žuti više zgrešili nego ovi jer su ovo Šešeljeva deca.

Neću više da vidim smrdikale ni u kakvom obliku. Dosta mi je te đubradi. Zbog njih sam se na popisu izjasnio kao Jugosloven, samo da bih prkosio tom glibavom lopovskom ološu. Popisivačica radikalka me čudno gledala, a ja namerno davao pogrešne odgovore. Posle se čudite tolikom broju neizjašnjenih ljudi. Ne želim da me neko poistovećuje sa Vučićem kada je u pitanju nacionalnost. Počeo sam i protiv Zvezde da navijam, zgadio mi je sport.

Želim da ode zauvek sa političke scene.
+1 Jugosloven


A šta drugo? Tek kada se radikalština potpuno ugazi, možemo da pričamo o srpstvu. I TO VRLO RADO!

Do tada vozdra i sanitarna barijera.
 
:oops::oops::oops:

Изгледа чудно, нема ово везе ни са војском, овде има обучених у цивилну одећу, а у војсци, бар кад сам ја био, ако тренутно не носиш беретку не поздрављаш официра, а камоли да те постројава или ти командује овако ако си у цивилној одећи.
 
Изгледа чудно, нема ово везе ни са војском, овде има обучених у цивилну одећу, а у војсци, бар кад сам ја био, ако тренутно не носиш беретку не поздрављаш официра, а камоли да те постројава или ти командује овако ако си у цивилној одећи.
Pozdravlja se i bez kape, već desetak godina.
 
Изгледа чудно, нема ово везе ни са војском, овде има обучених у цивилну одећу, а у војсци, бар кад сам ја био, ако тренутно не носиш беретку не поздрављаш официра, а камоли да те постројава или ти командује овако ако си у цивилној одећи.
Ovo ima veze sa ludilom...
 
Нажалост, ова накарадна, лажљива, насилна комунистичко-радикалска верзија национализма из 90их и даље служи жвалоустом криминалцу да залуђује необразовани народ. Због тога имамо размишљања да "вучић ипак није толико лош, бори се за Косово, нема нико бољи да га замени, "западне амбасаде хоће да руше Србију", "можемо да победимо нато", а и практичне резултате у виду гласања за лажну опозицију типа Милош Јовановић, заветница, па чак и странку несрећног мише вацића. То што се неки бусају у груди као велики српски националисти, који скандирају Младићу, каче српску заставу свуда, шарају зидове, не дају да се критикује црква, далеко мање воле Србију од нас који желимо уређено, слободно друштво, те зато излазимо на улице петком или суботом.
Значи да гласамо за "праву" опозицију и коначно ћемо спознати благостање?
 
Kao što rekoh javni servis mora da se zida ponovo od temelja.
 
Naš veliki prijatelj Redžep Tajip poslao pomoć...

Pogledajte prilog 163949
Neverovatno je da tog nesrecnika ponizava svaki svetski lider, u svakoj mogucoj prilici. On godinama pokusava da se priblizi Turskoj iz nekog razloga a oni uzvrate tako sto prvi podrze Kosovo u bilo kojoj situaciji ili nazovu kasarnu po Muratu, da bi se rugali Vucicevom narodu. Nikad nismo imali veceg beskicmenjaka na celu drzave.
 
Vrh