Šta je novo?

Izbori 2024

Capture.JPG
 
😂😂😂па ово нема нигде, лидери тзв опозиције растерују окупљене грађане и смирују тензије, битно им је само да што пре сви оду кући
Pa Vucko ubacio batinase trojance ove iste


FOTO_2_Printscreen_N1_823x940.jpg
 
Ljut sam na kupljenu opoziciju. Cilj je bio da se bude do 22h. Đilas dobija poziv da se ljudi rasteraju posle 20h. Znam za to i zato sam besan. Posle ulaze provokatori i kreće šou. Neću da glasam za ovaj kupljene političare.
 
😂😂😂па ово нема нигде, лидери тзв опозиције растерују окупљене грађане и смирују тензије, битно им је само да што пре сви оду кући
Ko zna, možda znaju da nemaju adekvatnu zamenu za AV, možda znaju da još uvek nemaju podršku cele republike pa ne znaju čime, i kome bi vladali. Na N1 pričaju o "ubačenim" elementima. Neka liderka DS kaže da njih zanimaju samo zahtevi, ne i promena vlasti.
 
Uvredio sam vaše veličanstvo "gospodina" Đilasa. Ovde se završava sve, nema više ništa od protesta. Ajd, zdravo!
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Izjava Marinike Tepić na N1 kao organizatora protesta " protest je završen"

Ocigledno se ide na gasenje energije protesta.
Kako je moguce da toliki ljudi slede Mariniku.
Izvestavanju sa N1 verujem koliko i Pinku.
 
Da rezimiramo, ovde nema opozicije. Svi rade za Vučića, osim Tadića, Ponoša i možda još nekog pojedinca. Ostali da se ne javljaju. Neću da se valjam u tom blatu. Hoću da bag** završi u zatvoru, a ne da se ližete sa njima. Nisam pao sa Marsa da me zezate i vučete za nos.
 
Da rezimiramo, ovde nema opozicije. Svi rade za Vučića, osim Tadića, Ponoša i možda još nekog pojedinca. Ostali da se ne javljaju. Neću da se valjam u tom blatu. Hoću da bag** završi u zatvoru, a ne da se ližete sa njima. Nisam pao sa Marsa da me zezate i vučete za nos.
Koje su onda sledeće opcije? Nasilje? Fokus samo na ciljeve protesta bez smene AV ?
 
Ovo i mene zanima, šta je uradila za narod da joj se narod prikloni? Nisam upućen.
Idiotizam gradjana je beskrajan. Hoce da slede. Hoce da budu ovce.
Tako sam ja isao za Vukom, Vesnom i Djindjicom mesecima, kao id***.

Zar ne moze da se nadje neko ko nije u strankama?
Zar ne postoje kod nas nezavisni pojedinci?
 
Idiotizam gradjana je beskrajan. Hoce da slede. Hoce da budu ovce.
Tako sam ja isao za Vukom, Vesnom i Djindjicom mesecima, kao id****.

Zar ne moze da se nadje neko ko nije u strankama?
Zar ne postoje kod nas nezavisni pojedinci?
Imam osećaj da takvi u startu budu ućutkani ili postanu lažna opozicija.
 
Idiotizam gradjana je beskrajan. Hoce da slede. Hoce da budu ovce.
Tako sam ja isao za Vukom, Vesnom i Djindjicom mesecima, kao id****.

Zar ne moze da se nadje neko ko nije u strankama?
Zar ne postoje kod nas nezavisni pojedinci?
Postoje, ali malo ljudi hoce da ih sledi.

Bio je pre par godina jedan decko prilicno aktivan u protestu protiv skupe registracije i skupog goriva, a i drzave uopste. Vozio je neregistrovan auto sa tablicama NEREGISTROVAN, pisali su mu brdo kazni, privodili ga, pravio je i neke proteste, ali je bio slab odziv pa je odustao od cele price.
 
Vrh