Šta je novo?

Izbori 2024

Naravno da ima ideologiju i car sveta otvoreno prica o istoj

 
Није ништа боље ни у немачкој где бивши нацисти постају натовци, а хипи комуњаре револуционари у младости заседају у комесарске фотеље по бриселу. Свуда је битан лични интерес. И тако је увек било. Јелцину је стало да буде добар са Клинтоном. Клинтон да задовољи звоје перверзне апетите а то да прикрије међународним ангажманом. Тито је хтео да буде црвени принц, сви монарси икада кроз целу историју бринули су прво за себе, правили палате себи, изграђивали култ личности и то представљали за патриотизам.
 
Vučević ne sme da kaže čiji dronovi su nas špijunirali, mora da su ih poslali Kinezi ili Rusi, a Whiplash? :ROFLMAO:
 
A vaznemzljici? Da nisu oni. Mozda nam i oni zavide na Hulji.
 
Дронови могу бити или КФОР или шиптарски.
 
A crnogorski, može biti? Balijski? Zašto i to ne reći... Ustaški, ali lansiran lokalno, od Handžar divizije?
 
Vučević ne sme da kaže čiji dronovi su nas špijunirali, mora da su ih poslali Kinezi ili Rusi, a Whiplash? :ROFLMAO:
Pa kako majku mu baš 1.11 da se pojave? I baš 1.11 da ih uoče kad je odredba o preregistraciji vozila na RSK table stupila na snagu?

Ili smo ih sami digli i oborili kao da se vidi da smo "ugroženi" ili su albanci digli da osmatraju gde je vojska zbog krađe i seče šuma.

Više verujem u prvu varijantu.

Što bi rekao Berček u Nacionalnoj Klasi: Kako moooontiraaaaaa
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
A crnogorski, može biti? Balijski? Zašto i to ne reći... Ustaški, ali lansiran lokalno, od Handžar divizije?
Iako su stranci još 2006. antidejtonski utopili VRS u tzv. OS BiH, nisam siguran da ta paravojska uopšte ima dronove, a svakako nemaju taj domet da mogu leteti od Goražda čak do Opštine Raška, i nazad.

Zašto bi neoustaše i neoosmanisti Srbiju uopšte špijunirali dronovima, kada već imaju svoje ljude u njenoj vladi, šta ćeš više? Neoustaški separatista Vojvodine Žigmanov, Zukorlićev sandžakar Đerlek, fali još samo predstavnik UČK u Vladi Srbije, doduše i oni spadaju u širu neoosmansku porodicu.
 
Živela.

Ovo Mu (jego imja treba navsegda pisati Kapitalnim slovom) jeste jedna od najjačih Vulinijada dosad - možda na nivou one kad je potpisivao Briselski sporazum a zamlate skupljao po Novom Sadu da se bune protiv vojvođanskog separatizma.

Nego, nešto me pribojava: ako Гитлер i oni azijatski i kavkaski morževi oko njega bace atomske bombe na Kijev i pobiju, recimo, milion ljudi, neće li, da bi se ipak ogradio od Гитлера, a uplašen šta će da mu kažu zvezdini navijači, morati da žrtvuje i neke ljude po Srbiji? Čisto da uvede vanredno stanje, da ne viču ružne stvari protiv mukice.

Jajara je to, i to jajara koja manipuliše, dakle, opasna jajara - u tupavoj sredini. Mnogo opasan spoj.
 
Nego, nešto me pribojava: ako Гитлер i oni azijatski i kavkaski morževi oko njega bace atomske bombe na Kijev i pobiju, recimo, milion ljudi,
Zašto bi Rusija bacila atomsku bombu na svoju prvu prestonicu Kijev, zbog neonacističkog ukro-firera Zelenskog i njegove bulumente? To je kao kada bi Srbija bacila atomsku bombu na svoju hiljadugodišnju prestonicu Ras ili Novi Pazar, zbog lokalnih neoosmanista koji negiraju srpstvo te zemlje, slave Tursku i Aćif Efendiju.

Čak i angloameričke fabrike laži su danas izjavile da nemaju nikakve informacije da Rusija sprema nuklearni napad na Ukrajinu. Misliš li da bi oni tako nešto prećutali, pošto već mesecima trube kako ruska vojska granatira nuklearnu elektranu u Energodaru koji je inače pod njenom kontrolom. Verovatno hoće da ozrače svoje vojnike i svoje sunarodnike koji u 80% naseljavaju Zaporošku Oblast ?
 
Poslednja izmena:
Није искључено ни то, мада се зна да бивша УЧК има војне дронове.
 
Navodno je dron pao negde na Kopaoniku, još uvek traže olupinu, ako je pronađu zanima me hoće li obelodaniti ko je taj dron pustio?

Ovo obaranje je za N1/NOVA "opozicionare" dokaz da je Vučićev režim proruski i nacionalistički, i da nije iskreno prozapadni.

Nažalost, dok ne počnu da obaraju šiptarske teroriste koji svakih par meseci upadaju na sever KiM, za mene će ostati veleizdajnici, prevaranti i tvorci Velike Albanije. Vest je inače iz 2011. godine, kada je u 4 opštine severa i dalje postojala srpska policija i civilna zaštita, i kada se svaki pokušaj ROSU da tamo priviri završavao ovako. Zlatna vremena iz današnje perspektive, koliko god mi se gadio režim Borisa Tadića i koliko god sam tada mislio da gore od njega ne može, pokazalo se da može, i to ne jednom nego hiljadu puta gore. Ovako se narod brani od terorista, a ne dizanjem nenaoružanih helikoptera da nadleću Jarinje:
 
Poslednja izmena:
Ti si sa svojih 17 godina za vreme Tadića mislio da ne moźe gore? Baš me zanima kakve si snove snivao…
 
Ti si sa svojih 17 godina za vreme Tadića mislio da ne moźe gore? Baš me zanima kakve si snove snivao…
Za vreme Tadića sam mislio da gora kapitulantska politika od njegovog dovođenja Euleksa i sporazuma o katastru i priznanju šiptarskih tablica i diploma nije moguća za bilo koga ko makar po imenu pripada ovom narodu. Naravno, tada su jedino Čeda i Čanak pozivali Srbe da priznaju šiptarske institucije i učestvuju na šiptarskim izborima, ali oni su oduvek na političkoj sceni bili margina margine. Nisam mogao da pojmim da bilo koja opcija sa više od 5% glasova sa pozicije vlasti može raditi ovakve gnusobe za koje je i veleizdaja preblaga reč.

Da se razumemo ,od samog osnivanja SNS-a nisam imao nikakve iluzije da će biti bolji od vlasti Demokratske Stranke, i da ta stranka u sebi ima išta srpsko osim naziva. Vikiliks je procureo 2010. godine, ali već krajem 2008. kada su se odvojili od radikala je bilo jasno ko iza njih stoji, i ta proevropska transformacija preko noći, i grljenje sa zapadnim ambasadorima, i PR savetnici Anglosaksonci, i pozivanje Mladića da se preda. Pretpostavljao sam i tada da će nastaviti da rade sve najgore stvari koje je radio Tadićev režim, ali ovakvu Sodomu i Gomoru koju trpimo 10 godina nisam mogao ni da sanjam.

Ja na tim izborima 2012. godine još nisam imao pravo glasa, ali da sam bio punoletan i da sam mogao da predvidim šta će nam sve Vučić uraditi ako se dočepa vlasti, stisnuo bih zube i u drugom krugu bih glasao za Tadića. Ne zato što mislim bilo šta dobro o njemu i njegovoj politici, nego samo zato da bih sprečio Briselski Sporazum, Vašingtonski Sporazum i sva ostala naprdna zlodela od 2012. naovamo. Da je Tadić tada ostao na vlasti, ne bi imao hrabrosti da izda ni 10% koliko je izdao Vučić, upravo iz razloga zato što to ne bi mogao da opravda ni pred sopstvenim biračima, a kamoli opozicionim. Na severu KiM bi verovatno bio zadržan status quo iz 1999. uz neke relativno beznačajne ustupke na terenu, i Kurti danas ne bi mogao ni da prismrdi severno od Ibra sa svojim banditima i svojim tablicama "Republjik Kosova", kao što nije mogao sve do Briselske Veleizdaje.
 
Poslednja izmena:
Ja sam prosto zapanjen intuicijom koju si posedovao kao tinejdžer.
 
Ali količina opsesije tim jbnim Kosovom...
Kamo sreće da ovde postoji ta "opsesija" o kojoj govoriš. Onda bi tog crnog dana 19.04.2013. deset hiljada ljudi izašlo da blokira Gazelu, kao što je prošle godine izašlo zbog Zakona o Eksproprijaciji i Rio Tinta. Nažalost, toliko smo ubijeni u pojam kao narod, da nekima poput tebe izdaja ne smeta osim ako na najličnijem nivou nisu pogođeni njome. Da živiš u Leposaviću ili Kosovskoj Mitrovici, čisto sumnjam da bi mogao da napišeš ovakvu rečenicu.

Moraš shvatiti da sutra i ti za nekoga možeš postati "j***na opsesija nacionalističkih primitivaca koja me ne zanima, jer je 200 kilometara daleko od mene". Mogu postati i ja, možemo svi mi. Ovde u Krugu Dvojke nam ne prete šiptarski teroristi, ali imamo čitav deo grada oko Savskog Amfiteatra okupiran migrantima koje ovde dovodi Vučić, a dovodili bi ih i ovi prozapadni "opozicionari" ako bi došli na vlast umesto njega. Da smo mi meganacija od 50-100 miliona ljudi bez obzira na natalitet, pa da nas srednjeročno ne mogu ugroziti ni migranti, ni Šiptari, ni readmisija. Ali, najbolje da svi budemo opsednuti time ko je koga kre*nuo u Parovima, ko je koga silovao na glumačkoj akademiji pre 15 godina, ko je pekao ljudske ćevape, nirvana. Ako žmurimo na opasnost, i opasnost će žmureti na nas, zar ne?
 
Vrh