Šta je novo?

Izbori 2024

RTS 3 ima dosta kvalitetnog programa, ali se nalazi tek na 23. mestu kod SBB-a.

Nikakve RTS klasike nemam.

RTS 1 gledam silom prilika, uglavnom gledan neku utakmicu, i u poluvremenu vesti pocinju sa: ,, Predsednik Aleksandar Vucic...".

U Srbiji predsednik uopste nije najvaznija funkcija, a i da jeste, ne znam po kom osnovu je to konstantno prva vest? Objektivno pricamo. Tipa, kad doceka Makrona, ok, to je prva vest.

Sta je danas, to sto je u Ljuboviji? Sta je tu toliko vazno? A i to je opet donekle i vazno, sutra ce prva vest biti da je prdnuo.

I onda zamena teza da postoje negde neki RTS klasika kanali.

To je kao sto ovi danas neki setaju pa se tako kao borimo za njihova prava i slobodna smo drzava. Klasicna zamena teza i davanje nekih nebitnih sitnica da se stvori iluzija neke slobode i postojanja izbora.

Imate RTS klasika kanal na internetu, ciji link inace ne radi, i imate setnju jednom godisnje.

Uopste se ni ne radi o gej pravima, ovo je nebezbedna zemlja puna nasilnika podrzanih od strane vrha. Koji se jednako ponasaju.

Pa ovde da dete dodje u srpskoj ili ruskoj narodnoj nosnji u skolu, vrsnjaci bi ga maltretirali.

Nisu ovde homoseksualci ugrozeni vec svi iole drugaciji i koji ne jedu sendvice.

A kod mene na vikendici, vec 30 km od centra Beograda, uglavnom ljudi imaju onaj najobicniji set top boks i antenu i sve sto hvataju je RTS 1, RTS 2, Pink, Hepi i B92. Eventualno neku lokalnu televiziju.

Oni i o toj RTS trojci mogu da sanjaju, kamoli o tih nekih 20 RTS kanala.
 
Da, zasto su Srbi u tako losem duhovnom stanju, a takav covek vlada 12 godina vec 🤔 Kako takav predsednik, a tako lose stanje u narodu 🙁

I opet se vracamo na isto, da udara na one koji ne mogu ni to pitanje da postave i ne vide nelogicnost, malo uceni, malo ukrade i sad je on tu kao neki pimpek na bicikli.

Stalno Nebojse Krstici i odavde neki forumaski Krloi navode tu njegovu madjiju. Gledao sam ga prekjuce prvi put posle ko zna koliko i mi ovde sedimo, neko se smeje i valja po podu sta lik prica, neko mu sve po spisku...

Stvarno ne vidim efekat tih njegovih predstava.

Imamo radikalski sljam, imamo tupave, imamo ucenjene. Imamo i mrtve, glasace iz drugih drzava... Sve se to zna.

I opoziciju koja je takva kakva jeste. I onda kao pobedjuje na izborima jer pece palacinke.

Njemu je rejting vec odredjen pre tih palacinki. Ovih 20 posto najgoreg dela naroda ga voli, 80 posto ga ne voli.

Da se pojavi neko iole normalan, oduvao bi ga. Prvo bi normalno vodio proteste i naterao vlast da koliko toliko sredi situaciju u medijima i RIK-u, a onda bi vodio normalnu kampanju i oduvao ga.
Zar su samo zbog Njega Srbi u tako losem duhovnom stanju.?
Nije li duhovno stanje stvar crkve?
Malo neuverljivo je to.

Verujem da njegovi savetnici i handleri imaju vrlo preciznu estimaciju i podelu populacije na grupe, npr
nacionalisti
rusofili
liberali


itd


imaju modele i impact faktore za odredjena ponasanja i razradjene igrokaze i scene za pobudjivanje svake od ovih podgrupa.
Mogu da vam rade sta hoce.
Jer Srbi-Srbijanci jednostavno nisu uspeli da stvore funkcionalnu zajednicu za ovih dvesto-tinak godina. Da su uspeli, kao Hrvati ili Madjari ili Crnogorci, on ne bi mogao da radi sve ovo. Doduse i Crnogorci ili Crnogori-Srbi su cekali 25 godina, ali su na kraju uspeli.

No, u domen funkcionalnosti zajednice spada i politicko suceljavanje, a Predsednik se vec godinama ni sa kim ne suceljava, nema TV duela. To je ogromnoj vecini gradjana sasvim prihvatljivo, pa zasto onda jadikovati? Cak i sve zemlju u okruzenju imaju veci stepen politicke transparentnosti, cak i one koje dele orijentalno-tursko nasledje.

I sada, kad vise nema politike, kada postoji samo Predsednik i pojedinci koji nisu politicki organizovani. Sada kada je opozicija neslavno pokazala svoje pravo lice, izasavsi na lazne izbore (neki i dva puta). Predsednik je odlucio da zemlju i gradjane proda korporacijama sa very bad reputacijom.

E, sad su gradjani odjednom videli gde su. Srbija kao drzava nestaje. Svi ovi udesi, paljenja deponija bez kazne, nepotizam SNS kadrova, blatantne uvrede naroda oslobadjanjem Predsednikovih kumova, raspadi infrastrukture, propast obrazovanja, zdravstva, pljacka Beograda od strane Sapica i Vesica..... Sve su to znaci prestanka postojanja oraganizovanog ljudskog drustva na ovoj teritoriji.

Sada sve to znamo, ali sada je gotovo.
 
Zar su samo zbog Njega Srbi u tako losem duhovnom stanju.?
Nije li duhovno stanje stvar crkve?
Malo neuverljivo je to.

Verujem da njegovi savetnici i handleri imaju vrlo preciznu estimaciju i podelu populacije na grupe, npr
nacionalisti
rusofili
liberali


itd


imaju modele i impact faktore za odredjena ponasanja i razradjene igrokaze i scene za pobudjivanje svake od ovih podgrupa.
Mogu da vam rade sta hoce.
Jer Srbi-Srbijanci jednostavno nisu uspeli da stvore funkcionalnu zajednicu za ovih dvesto-tinak godina. Da su uspeli, kao Hrvati ili Madjari ili Crnogorci, on ne bi mogao da radi sve ovo. Doduse i Crnogorci ili Crnogori-Srbi su cekali 25 godina, ali su na kraju uspeli.

No, u domen funkcionalnosti zajednice spada i politicko suceljavanje, a Predsednik se vec godinama ni sa kim ne suceljava, nema TV duela. To je ogromnoj vecini gradjana sasvim prihvatljivo, pa zasto onda jadikovati? Cak i sve zemlju u okruzenju imaju veci stepen politicke transparentnosti, cak i one koje dele orijentalno-tursko nasledje.

I sada, kad vise nema politike, kada postoji samo Predsednik i pojedinci koji nisu politicki organizovani. Sada kada je opozicija neslavno pokazala svoje pravo lice, izasavsi na lazne izbore (neki i dva puta). Predsednik je odlucio da zemlju i gradjane proda korporacijama sa very bad reputacijom.

E, sad su gradjani odjednom videli gde su. Srbija kao drzava nestaje. Svi ovi udesi, paljenja deponija bez kazne, nepotizam SNS kadrova, blatantne uvrede naroda oslobadjanjem Predsednikovih kumova, raspadi infrastrukture, propast obrazovanja, zdravstva, pljacka Beograda od strane Sapica i Vesica..... Sve su to znaci prestanka postojanja oraganizovanog ljudskog drustva na ovoj teritoriji.

Sada sve to znamo, ali sada je gotovo.
Jako si pametan. Sve su prevarili osim tebe. Cak si i napisao ,,mogu da vam rade sta hoce", ne znam samo koji si ti?

Evo, da se slozim sa tvojim postom, sa svim do poslednje recenice.

E, onaj koji izgovori to sto si ti u poslednjoj recenici posta, tog su savetnici i ,,handleri" najvise izradili.
 
Samozavaravanje je da ljudi ovde danas, glasaju kako glasaju jer im nisu dostupne informacije. Dva miliona njih (2.225.000 je dobio na poslednjim izborima; nek je i 225 hiljada pokradeno, a nije toliko) uveren sam, iskreno podržavaju sve što on radi i govori.

Ušati klobuh je na izborima 24.09.2000, a nakon nadrealnog štetočinstva koje je prouzrokovao tokom više od desetleća svog vlastodržštva, dobio takođe oko dva miliona glasova.

Nisu naravno to sve isti ljudi kao 2000. ali je to ono čvrsto jezgro Srba, na koje Aleksandar i njemu slični, mogu i u budućnosti da računaju, pa makar im puštao po vasceli dan samo Berlioza i Glinku, te čitao pred spavanje Danas i Radar.
 
To jeste tacno, ali bitno je da se ipak 2,2 miliona spusti na realan broj, kroz ciscenje birackih spiskova, slobodu medija, smanjivanja pritiska na ucenjene...

I da opozicija kao te 2000.godine dodje na neka dva i po miliona.

Da, tuzno je sto njemu stvarno veruje nekih milion i po ljudi, mozda malo manje ili malo vise, ali zato se ne smeju ponavljati greske iz 2000ih.
 
Hvala krastavac da je očišćen onaj sramotni rasizam...
Nestvarno ko ovde kruži...
 
Базиран телевизор. Чак је и он схватио да је ђубре, а не људско биће. Требало би чешће да га послушамо јер је паметнији од нас и зна шта је добро, а шта је лоше.
1725738150015.png
 
Danas na Prajdu su me pitali dve TV ekipe za intervju sa komentarom vi ste jedini Srbi ovde, svi ostali pričaju ruski. Moja procena je da je oko 80% ljudi na prajdu bilo Rusa. Još više nego prošle i pretprošle godine.

Zanimljivo je da Savo i Kreni promeni nisu podržali Prajd a imaju puno gej ljudi i u pokretu i simpatizera.
 
Sad došo doma.

Bili na Tašu kod Sv. Marka.

Vučiću pederu/pravoslavni melos. .. Sve deluje orkestrirano...

Ne bunim se, ne volim ekcese u/po mom gradu...
 
13 miliona glasača, a 150 poslanika.. Sve stranke jednako predstavljene u medijima, glasa 80% ljudi, biračka mesta u tržnim centrima, crkvama, muzejima i pivnicama, isto veče objave rezultate..
 
Danas na Prajdu su me pitali dve TV ekipe za intervju sa komentarom vi ste jedini Srbi ovde, svi ostali pričaju ruski. Moja procena je da je oko 80% ljudi na prajdu bilo Rusa. Još više nego prošle i pretprošle godine.

Zanimljivo je da Savo i Kreni promeni nisu podržali Prajd a imaju puno gej ljudi i u pokretu i simpatizera.

hteli da vide kako je, jer nisu mogli u svojoj zemlji...

ni ja nisam znao da je prajd. secam se tamo za vreme tadija, to je bila priprema meseci unapred, pa dal ce bidne dal nece.. itd...
mada smesne su mi te setnje... isto kao i one porodicne
 
hteli da vide kako je, jer nisu mogli u svojoj zemlji...

ni ja nisam znao da je prajd. secam se tamo za vreme tadija, to je bila priprema meseci unapred, pa dal ce bidne dal nece.. itd...
mada smesne su mi te setnje... isto kao i one porodicne
Свака манифестација којом се блокира цео град је смешна. Било да је ова парада, или војна, или литија, или породична шетња. И да, кад морају да буду, организатори да плате све трошкове. Од дневница за сваког полицајца, до трошкова горива, опереме и процењене штете по привреду. Све под црту и ко нема да плати не може.
 
Možda nije umesno porediti na bilo kom nivou, jednu od najuređeniju sveckih država, sa Srbijom, u kojoj delovi prestonice, i dalje nemaju kanalizaciju.
Gde si ti video poređenje? Post kao post, informative radi.

A drugo, ako bismo baš poredili - kakve veze ima uređenost države sa tim što duplo veća zemlja od naše ima 100 poslanika manje? Da nam ne treba više poslanika da bismo stigli Holandiju po uređenosti? Ili nam je parlamentarni sistem na mnogo višem nivou, pa zahteva angažovanje toliko narodnih predstavnika?

Isto tako, kakve veze ima uređenost države sa objavljivanjem rezultata izbora iste večeri? Pa i kod nas je tako bilo i pre 20, a i pre 12 godina.. dok nije sekta zasela na vlast..

Dakle, nikakve posebne uslove, niti uređenost mi ne treba da dosežemo da bismo imali slične izborne okolnosti, koliko sutra bi isto moglo da bude kod nas, da to želi vrhovni moron.

Naravno da znamo zašto on to ne želi i neće nikad dozvoliti, ali manite se naricanja o vekovnim procesima dostizanja razvijenih zemalja..
 
Дај и њима параду

Pogledajte prilog 211129


Изгледа баш бледуњаво и слабашно. Капирам да јој фали протеина :D.
 
Monter komanduje naprednjacima u Zlatiborskom, Raškom i Moravičkom okrugu

Članstvo naprednjaka najavilo je masovan odlazak ako Malović preuzme stranku, navodeći da se radi o čoveku koji ne preza i od primene sile prema neposlušnim članovima.

„Da je ostao Malović to bi bili poslednji ekseri u kovčeg SNS. Sa njim bi se ugasili, svi bi otišli. To je bila jasna poruka nakon mučne atmosfere sa sastanka koji je održan u Kraljevu a potom u Čačku gde je on najavljen kao neko ko će naslediti Krsta Janjuševića. Iako je postavljen Boban Birmančević nema sumnje da će on voditi i dalju glavnu reč i da ćemo uskoro vidjati opasne momke i u ovom delu Srbije. Ovo je poniženje za one prave i čestite naprednjake koji su još ostali u stranci„, kaže naš izvor iz SNS.
 
Vrh