Šta je novo?

Izbori 2024

Trenutno sam na putu kući.
Sve u svemu velika 0, svako ko pokuša nešto odmah se etiketira kao veliki provokator, umalo da izbiju tuče međusobno.

Slučajno sam marširao ka RIK-u u prvom redu sa političarima SPN-a, pa sam se zadesio odmah do ograde i tu sam bio oko 1h.
Onda sam se povukao ka ekipi RTS-a, nisu htelu da premeste kameru pre uključenja da se vide ljudi, nego u stranu.
Pa sam usput završio i u dnevniku ni kriv ni dužan.

Za sve to vreme snimali su me 2 čoveka, imali su one nausnice kao neko obezbeđenje, kada sam prišao i pitao o čemu se radi rekkli su da snimaju za sebe, onda se jedan rukovao sa novinarom RTS-a koji mu se zahvalio ?!?!
Odmah skontao i rekao jednom pričljivom od te "crne ekipe", ej znam sve i i vi o meni znate sve, sve mi je jasno, al nemojte da škodimo jednim drugima i prižio sam ruku na ša je ovaj drugi prihvatio.

Odmah da napomenem da nisam uznemirivao ekipu RTS-a, samo sam stajao pored.

Malo slika:
20231218_193008.jpg

20231218_183313.jpg

20231218_180915.jpg
 
Marinika ili ne, neki ljudi su već ušli u ozbiljnu raspravu, samo još fale hapšenja i tuče zbog toga što je dobačeno novinaru RTS-a da premesti kameru, složićete se da je glupo.

Umesto toga, Beograđani bolje da se bave time što ih je bilo tik iznad 5,000 na protestu.
Ceo grad je prepun šetača kerova, šoping manijaka itd.. izgleda da vam nije važno što su izbori pokradeni.

Neka vlada Gangula još 100 godina, zaslužio je to Beograd izgleda.
Jedina svetla tačka smo bili mi studenti koji smo koliko toliko podržali protest, da ne bude kuknjave posle kako su mladi nezainteresovani.
 

Не мислим ништа добро о Тадићевом изласку на ове изборе, али не би било лоше узети у обзир његову напомену. Нема никаквог смисла понављати само локалне изборе у Београду.
 
A Psiho kaze da ako Nestorovic ne podrzi nijednu vladu, da se ide na nove Beogradske izbore ???
A Nestor je rekao da nece podrzati nikoga.
 
Pa naravno. Ali kada se krenulo, sta ces, podrzi.
 
Udri po V.Obradovicu, tako, tako. Kakav kr**** jbt, vec me ga sramota, a jos nije ni postao gradonacelnik. Daj nove izbore.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Ali ova deca kad su rekli Milivojeviću-sutra ćete da zovete ljude u 18h kad je slava? A on kao pa zvaćemo prekosutra. Kaže mali-pa to je 3 dana od izbora, ko će doći, koja je poenta što ste nas sad zvali kad nam sad kažete da se raziđemo... a on ih kao umiruje, glupson.

Koji beskičmenjaci u ovoj opoziciji, žasu..
 
Student: Grupa mladih ljudi predlaze konkretne akcije opoziciji od maja, ne mislim da je opozicija losa, samo se mnogo plase.

Samo trazimo da nas povedu, mi cemo sledeti. Izneli smo gomilu konkretnih predloga za akcije, sve u okviru zakona.

Samo trazimo da nam daju konkretan plan, donecemo satore, vezacemo se lancima, samo nam recite plan.

Oni (opozicija) ocekuju od nas da mi radimo njihov posao.

Trazimo od cele opozicije da se udruzi i iznese konkretan plan i pozove na akciju.
 
Vrh