Šta je novo?

Izbori 2024

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=749908#p749908:2slu4wk8 je napisao(la):
Koniljo » Sub Jun 20, 2020 11:31 pm[/url]":2slu4wk8]Protest Noga i ekipe ispred skupštine. Hoće da uđu u skupštinu. Mediji oskudno izveštavaju. Pitam se, gde su čuvene patriote "Delije"? A da, sada se zanimaju Crnom Gorom, KiM više nije zanimljiv. Služba je služba, a družba je družba.
N1 i ekipa čekaju da Vučić pusti Kosovo u UN pa da odahnu. Posle će to da koriste protiv njega i podrže "Murtu".
Nisam znao da je politička scena u Srbiji toliko jadna. Uopšte ne želim da imam kontate da osobama koje glasaju za SNS i SPS. Možda je to neki vid diskriminacije, ali prosto mi idu na nerve.
Pitam se samo za koga li radi Nogo i šta on zapravo hoće ovim performansom? Meni miriše na sukob AV-a i Nebojše iz Beograda...

MIslim da treba bojkotovati sve glasace SNS bloka. Cak iako su nam prijetleji ili rodjaci, treba prekinuti svaki kontakt sa njima.
 
ko su uopste ljudi koji danas glasaju?
ja ne poznajem nikoga ko radi takve stvari.
 
Penzosi, zaposleni u državnim preduzećima, seosko stanovništvo, ucenjeni itd. To je sve zajedno bar polovina ljudi u Srbiji...
 
Čeda ladno izlazi na izbore sa obezbeđenjem. Ima li nebitnije osobe na političkoj sceni Srbije o kojoj se više piše? Koliko beše osvojio glasova na poslednjih izborima na svom biračkom mestu? :)
 
Evo CIP od ranog jutra verujem da laže, kažu do 9 sati glasalo 5% glasača, a nije ni 3%.
 
Kako ti možeš da daješ bilo kakvu procenu? Koliko shvatam ne gledaš TV, gledaš samo YT što se tebi sviđa i možeš da iznosiš tvrdnje o izlaznosti? Da li si svestan u kom mikro svetu ti živiš i koliko ne možeš da znaš nikako koliko je ljudi u nekom trenutku izašlo?
 
Prosao sam pored birackog mesta na Dorcolu, Dubrovacka.
Jedan penzioner je presretao druge penzionere i podsecao ih na vaznost glasanja.

Ipak narod glasa. OSecaju da treba da pomognu Vodji.

Nisu to samo penzioneri. Slusam lika koga poznajem, inzenjer. Kaze nekome: i meni je zivot tezak, i ja imam problema, kako li je tek Vucicu.

Postoji neka porodicna patolagija, masovna patologija kod nas. Neka fatalna, zaljubljenost u oca, neki latentni homosekualizam.

Narod je uz Godfrija, narod je uz Nebojsu iz Boegrada, uz sve Vodjine heroje.
 
SNS-ovci glasaju kao i uvek.

Bitne razlike u izlaznosti možemo očekivati (ako je bojkot barem malo uspeo) tek popodne zbog veze između starosne strukture i vremena izlaska na izbore.
 
Dobijem osip po bulji kad cujem ili procitam negde da je glasanje "gradjanska duznost".
Valjda gradjansko pravo a ne duznost
 
narod je tamo zestoko uz tog Jutku
 
Pa naravno da jeste. Zato ga vladajuća partija i čuva i pokazuje da ih za*ole za moralne vrednosti već je bitna samo poslušnost, pa makar dolazila i od samog đavola.
 
Hehe, izlaznost do 12h, kobajagi 18%, tacno se vidi da gađaju nameštanje oko 50%. Pa ima li neko naivan da zaista veruje u ovu predstavu :)
Dule, pratim ja vec izbore dosta dugo, od samog pocetka kad sam bio klinac, vrlo detaljno. Dugo sam pratio i analizirao i te vaše mejnstrim izvore informacija, plus sad i net. I na osnovu skoro 3 decenije praćenja srpskih izbora, došao sam na zaključak da duboko verujem da je sve namešteno. Čudi me da pametni ljudi ovde iole veruju Vucicevim institucijama ko da ne znaju šta su sve lagali, al kao izbore neće, hehe :lol:
 
Screenshot_20200621-125443_Messages.jpg


Stize sa broja odakle obicno stizu PIN kodovi za razne servise, napast.
 
I da bude izlaznost 1%, Godfri ce biti zadovoljan izborima.
Ako je on zadovoljan, i Srbi ce biti zadovoljni.
 
Može li neko ko zna da napiše gde žive neki od ovih viđenijih glasača.

Naime, Šapić je glasao u Gunduliću, a mislim da ne živi u mom kraju.

Đurić na Vračaru, a prošle godine je redovno trčao na Dorćolu.

Vučić je glasao u Zepteru, a živi valjda u Belvilu?
 
Tačno Dule, šta god da družina kaže, ja ću reći namešteno. To je najbolje znao njihov Sloba, član družine kad je u Hagu govorio "ne priznajem ovaj sud", nije on to slučajno govorio, znao je kako on namešta da i oni tako nameštaju. Ja isto ne tvrdim koji će pravi rezultati biti već pozivam da svako ima svoje brojke, umesto da veruje Vučkovim institucijama. Što bi verovali u RIKove rezultate? Ko placa clanove RIKa, ja? Ili CESIDove? Secate se CESIDa? To su oni što su "nezavisno" pratili izbore, a onda je njihov sef Marko Blagojevic počeo da radi za Vučka čini mi se za vreme vanrednog stanja oko poplava. Odužili mu se za "nezavisnost i objektivnost". Šou od predstave :laugh:
 
Za sada odlicna izlaznost.
14:08 Prema podacima IPSOS Srbija i CESID pristiglih sa biračkih mesta izlaznost na izborima u Srbiji do 14 časova je 26,4 odsto.

Jako je lepo videti da demokratski sistem u Srbiji funkcionise. Deluje za sada kao da ce biti oko 50%.
Ono to je zapanjujuce jeste da je Vojvodina razvalila.


Neki raskol se desava. Izgleda da i bojkotasi izlaze na izbore
https://www.b92.net/info/izbori2020/ves ... id=1698232

Dodatno neki kolaps sa DS-om
https://twitter.com/savski_nasip/status ... 9700843521
 
Krađa odlično napreduje, do 14h oko 26% po Andersenovim bajkama, i dalje gađaju oko 50% da bi Vučku namestili legitimitet.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=750011#p750011:2lmkoi85 je napisao(la):
Earthmoving » 21 Jun 2020, 13:48[/url]":2lmkoi85]Što bismo verovali u RIKove rezultate? Ko placa clanove RIKa, ja? Ili CESIDove? Secate se CESIDa? To su oni što su "nezavisno" pratili izbore, a onda je njihov sef Marko Blagojevic počeo da radi za Vučka čini mi se za vreme vanrednog stanja oko poplava. Odužili mu se za "nezavisnost i objektivnost".

Tačno, druže.

Ti si jedna od zaista retkih pametnih osoba koja u potpunosti kapira stvari. :kk:

Na našu žalost, ništa nam to ne vredi, jer oni i dalje rade to što rade i služe se golim nasiljem.
 
vradovic po običaju tripuje da sa druge strane planete bolje zna šta se dešava u Srbiji nego ljudi koji ovde žive... :kafa:


Inače nije mi jasno kako novinari ne kapiraju da ljude stvarno ne zanima ko je od političara gde glasao. Gospodo, radite neke novinarske stvari.
 
E moj Bendere, šta očekuješ od srpskog novinarstva, koje je upravo sada na najnižim granama još od 1881. godine, godine kada je osnovano Udruženje novinara Srbije (UNS).
 
U Beogradu bas mala izlaznost, 27%. Nece preci 35%. Jos jednom se pokazuje da se vlast rusi tek kad istina dodje do malih mesta. Beograd zna sta je SNS, ovde se ne moze nista sakriti.
 
Vrh