Šta je novo?

Izbori 2024

За вас емпатичне, био је данас један добар меме: "Кад је с леђа убијен Оливер Ивановић (породичан човек - прим. Пантографа), није био дан жалости у Србији".
Bastioni demokratije, EU, USA.. nisu pokazali mnog zalosti kada je Oliver ubijen. Ni gospodja Merkel se nije potresla kad je pre njenog dolaska utvrdjeno da je Hulja imao telefonske seanse (preko 100) sa Veljom N. majstorom obrade mesa.
(Ili su vam sada naredili iz centrale da zalite Olivera?)

Bastioni demokratije su tada, kao i sada bili za svog izabranika. I kad oluaj prodje bice opet tako, samo da potpise.
Rio Tinto je bacio karte na sto. Bicemo srecni da smemo da se trujemo litijumom da bi Nemci imali cistiji vazduh.
 
Poslednja izmena:
Шизофрено време седења на две столице нам галопирајући истиче.

Који од два става ћемо изабрати; устав или Брисел, питање је сад.

Тик ток хуљо тик ток
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Шизофрено време седења на две столице нам галопирајући истиче.

Који од два става ћемо изабрати; устав или Брисел, питање је сад.

Тик ток хуљо тик ток
MIslim da on ne oseca veliku tenziju.
Zna de ca sve proci, apsolutno SVE moze da uradi.
Opozicija je pod punom kontrolom i zapadna i desnicarska.
OStaju samo nezadovoljni gradjani nez ikakve politicke organizacije.
 

=izručenje Radoičića, obavezna saradnja sa istražnim organima Kosova, još kad ovi koje su uhapsili dobiju neki status svedoka-saradnika i optuže ko zna koga još…
Лепо ја кажем да је ово британска игранка.
 
Лепо ја кажем да је ово британска игранка.
1695835613721.png
 
Ах кад се сетим оних дивних 10 година фрулања о Хагу, експресном уласку у ЕУ и милијардама које нас чекају чим изручимо цели државни и војни врх, као и фригидне Оље у прајму која ми вређа чак и тадашњу тинејџерску интелегенцију сваког викенда.

Колико год катастрофално и штетно било што су ови наши изроди направили ако ми њих процесуирамо зато што су ударили на албанске побуњенике то би био неки нови ниво понижења и бесмисла. Онда ми заиста у правном и и политичком смислу ни не постојимо већ постоје само колонијалне силе која заповедају локалном колонијалном управнику. Србија и њено друштво су само неки параван, фолклор да задовољи форму.
 
Ах кад се сетим оних дивних 10 година фрулања о Хагу, експресном уласку у ЕУ и милијардама које нас чекају чим изручимо цели државни и војни врх, као и фригидне Оље у прајму која ми вређа чак и тадашњу тинејџерску интелегенцију сваког викенда.

Колико год катастрофално и штетно било што су ови наши изроди направили ако ми њих процесуирамо зато што су ударили на албанске побуњенике то би био неки нови ниво понижења и бесмисла. Онда ми заиста у правном и и политичком смислу ни не постојимо већ постоје само колонијалне силе која заповедају локалном колонијалном управнику. Србија и њено друштво су само неки параван, фолклор да задовољи форму.
Pa sve male zemlje su pod kolonijalnom upravom i moraju da prate naredjenja. Ako neces, mozes da budes sam, izolovan i bedan ali ko to zeli samo da bi bio "ponosan"? Ponos se ne maze na hleb
 
Poslednja izmena:
Pa sve male zemlje su pod kolonijalnom upravom i moraju da prate naredjenja. Ako neces, mozes da budes sam, izolovan i bedan ali ko to zeli samo da bi bio "ponosan"? Ponos se ne maze na hleb
Нешто не видим те мале земље које имају и десети део овако лошег третмана.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_

Drugosrbijanci, lgbt, levicari, liberali i ostali nelojalni gradjani Srbije na aparatima (oni iz 2020. na polucrno nabavljeni respiratori)
Stižu "braća" iz Donbasa samo čekaju podmornicu još od 99-te.
 
Posle Dodika pazi sad ovoga, još dok je bio Tadićev potrčko mi je bio odvratan 🤮

 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Bese Bosna davne 1993. s ruskim dobrovoljcima, tad su nam valjali. Kao Hrvatima 1991. raznorazni placenici iz cele Evrope, poput Jean Michel Nicolier-a i braniocima Osijeka.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_

Drugosrbijanci, lgbt, levicari, liberali i ostali nelojalni gradjani Srbije na aparatima (oni iz 2020. na polucrno nabavljeni respiratori)
Svako ko ne smatra da smo mi Srbi ruZko pleme je neofašistički jevrejin gejpeder trandža vegan i kučkar kome Soroš lično uručuje kovertu.
 
Posle Dodika pazi sad ovoga, još dok je bio Tadićev potrčko mi je bio odvratan 🤮

Какав гадан нечовек мораш да будеш да честиташ некоме на етничком чишћењу, посебно кад припадаш народу који је више пута био жртва истог злочина. Какви погани људи, понекад помислим да је можда и боље да нас поделе и колонизирају да бар не срамотимо потомке кад већ морамо предке. Пу!
 
Svako ko ne smatra da smo mi Srbi ruZko pleme je neofašistički jevrejin gejpeder trandža vegan i kučkar kome Soroš lično uručuje kovertu.
Ne mora da znaci, iako znam da se sluzis sarkazmom.
Za pocetak, Srbi smo. Drugo, pravoslavci smo, vecinom, ima i katolika i muslimana i jevreja i ateista lojalnih ovoj drzavi.
Nelojalnih, ubacenih, kolebljivih ima mnogo. Ko i svuda, ko i u drugim drzavama. Nismo mi izuzetak.
Imamo i Slovence koji ceo zivot zive u Beogradu, rodjeni ovde, mesani brak, skoro izvadili Slovenacke pasose, prvi bi pobegli kad bi se zapucalo u ratu koji nije njihov.
 
Dobra razrada B. Pajtića:

Izgleda da scenario o kome sam govorio juče ujutro kod Danice deluje sve izvesniji. Negovao je Radoičića i njegove kriminalne strukture, tretirao ih kao integralni deo svoje stranke, obezbedio im zašitu države i neprikosnovenu vlast nad srpskom zajednicom na severu Kosova. Zauzvrat je dobio udeo u neslućenim količinama novca od šverca narkotika i oružja, batinaše koji prebijaju novinare i političke protivnike i kupuju glasove za režim. Sve je bilo idilično, dok SAD nisu uvele sankcije Radoičiću. Nijedna kompanija koja sarađuje sa firmama iz SAD ne može da sarađuje sa njegovim. Potpuno je izolovan. Dugo čeka da “Šef” koga Zapad i dalje podržava, ishoduje da se sankcije skinu, ali ništa. Odlučuje da se okrene logičnom savezniku - Rusima, kojima odgovaraju nova žarišta da bi se skinuo fokus međ. zajednice sa Ukrajine. Organizuje ljude, naoružava ih i priprema oružanu akciju (“Šef” je povukao srpske policajce iz kosovskih policijskih snaga, obezbedivši da je Radoičić na Severu “sve i svja”. Koristi opravdani gnev uplašenih ljudi. BIA, koja inače zna ko je juče sa kim popio kafu u Zvečanu naprasno “propušta” da primeti da se priprema akcija teško naoružane formacije koju čine više desetina ljudi (govorimo o malenom prostoru i malenoj zajednici). Na čelu BIA je, o slučajnosti, još jedan koji je pod sankcijama SAD zbog korupcije i org. kriminala. Na delu je mali “coup d’etat”, kojim su prvi dojučerašnji saradnici, Radoičić i Vulin (koji zna da mu se zbog sankcija Zapada sprema smena) drastično otežali međunarodni i bezbednosni položaj svog“Šefa”. Čini se da opozicija, kada je u pitanju svrgavanje diktatora, neće od “njegovih” stići na red. Ima tu i neke kosmičke pravde. Nije on sa đavolom tikve sadio, on je đavola napravio. Eto, čini mi se da je ovo najizvesniji scenario.

Zanimljivi dani slede u 'Engleskoj'.
 
Pa sve male zemlje su pod kolonijalnom upravom i moraju da prate naredjenja. Ako neces, mozes da budes sam, izolovan i bedan ali ko to zeli samo da bi bio "ponosan"? Ponos se ne maze na hleb
Ima tu citav spektar nijansi.
Madjarska nije kolonija, odnosno jeste mozda 20%. Srbija je 100% kolonija, nama i skolske udzbenike prave stranci.
 
Vrh