Šta je novo?

IMT

Очајан пројекат. Колико знам у зап-у ради стара школа. Е сад замислите архитекту који после 30 година каријере и даље ради за платицу неку у туђем бироу и и даље не води пројекте.

Естетика 90их, урбанизам 60их, намена транзициона, јавни соабраћај непостојећи., као да се зида 10к а не 1мил. квадрата.

Ово јесте само мастер план али изгуглајте како по свету изгледају стамбено-пословни мастер планови. То су све зграде на нивоу идејних пројеката, фасаде на нивоу извођачког скоро.
 
Trenutno je u izradi faza 2 PDR-a u kojoj će koliko sam razumeo do kraja godine biti integrisan ovaj master plan.
 
Очајан пројекат. Колико знам у зап-у ради стара школа. Е сад замислите архитекту који после 30 година каријере и даље ради за платицу неку у туђем бироу и и даље не води пројекте.

Естетика 90их, урбанизам 60их, намена транзициона, јавни соабраћај непостојећи., као да се зида 10к а не 1мил. квадрата.

Ово јесте само мастер план али изгуглајте како по свету изгледају стамбено-пословни мастер планови. То су све зграде на нивоу идејних пројеката, фасаде на нивоу извођачког скоро.

Sve tačno.
Ljudi koji rade tamo nemaju neko zavidno znanje ALI imaju veze da proguraju ovakve projekte.
 
Molim da ljudi vrše selekciju sadržaja prije nego odluče da ga okace na bb sad svaka vaska uzima da snima i kaci na yt desava se poplava sadržaja
 
IMT na Tafe način

Screenshot_20230929_101604_Instagram.jpg

Screenshot_20230929_101634_Instagram.jpg

Screenshot_20230929_101621_Instagram.jpg
 
Vrh