Šta je novo?

Hoteli Beograda

Da li će neko reagovati na nelegalan sprat na ovoj zgradi koji bode oči ili sve one priče Vesića padaju opet u vodu? Dokle više stvarno, jel smo mi magarci ili šta?
 
Zna li neko šta se dešava sa hotelom Balkan? Da li je neko kupio hotel pa ga otvara ili samo fasadu rade
 
Izgleda da ga je preuzeo Nešković iz Bijeljine. Projekat rekonstrukcije izradio je "Time studio" iz Beograda, poznat po cecesijama za firmu "Sanidei". Naravno, nigde na netu nema ni reči o tome :?
 
ispred normalnog hotela sa 5 zvezdica ne bi smeo da bude divlji parking pogotovo ispred onog koji sebe naziva delom Luxury collection ali...
f17adba0714d04a60f1fa54d7d8cac65.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Delta je prestala da se oglašava oko hotela Indigo, više ga i ne pominju u korporativnim saopštenjima.Ni Žika Vasić ga ne pominje u poslednjem intervju a bio mu je omiljeni projekat .
5993fbb233f1951ed59038217fc7e22a.jpg
Previše su se odužili radovi trebalo je da se otvori ove jeseni a meni deluje da nije daleko odmaklo
268e5049e26ed2cd764ec7e419aba7bd.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hotel Rex u Sarajevskoj sređuje fasadu, ne znam radi li se nešto unutra.
 
Ma, biće naravno. Možda ne do kraja godine, al i u narednih nekoliko meseci sigurno. Žile je malo više o Indigu pričao pre mesec dana na ružičastoj tv.

- Indigo će biti drugačiji od drugih hotela po mnogo stvari. Svaka soba će biti drugačija, jer prati živopisnu priču tog dela grada, odnosno gornjeg Dorćola. Prožimaće se različiti detalji koji podsećaju na Stari grad, Kalemegdan, Ušće, sve što krasi taj deo grada. To će biti moderan hotel u kome će zaposleni biti potpuno na usluzi gostima, obučeni potpuno drugačije. Ceo koncept hotela je da osećaš kao kod svoje kuće. Služi te konobar koji je u farmerkama, patikama i košulji ili majici. Ne postoji uniforma, a ni pločica. Restoran na krovu gledaće na ceo Beograd, biće to prvi tapas bar koji će imati 29 različitih vrsta džina, jer se hotel nalazi na adresi Knez Mihailova 20, Čika Ljubina 9. To će biti hotel čija je cenovna politika takva da kada platiš hotelsku sobu u tu cenu je uključen i mini bar. Možeš ako želiš da pojedeš i popiješ sve iz mini bara. Radujemo se tom hotelu, biće gradski hotel, neće imati kongresnih hala. Gosti će moći da uživaju u čarima Beograda, na dobroj lokaciji i moći će odatle pešice da obilaze grad. Hotel će imati 4 plus zvezdice, što znači da je sve kao u hotelu sa 5 zvezdica, ali neće imati spa-centar. Inače, Indigo je najbrže rastući brend u Interkontinental hotel grupi. U poslednja četiri meseca otvoreno je 66 Indigo hotela u Evropi.

Inače, u lokalima u prizemlju i na prvom spratu, trebalo bi da budu otvorene "flagship" prodavnice LPP brendova - "Reserved" i (najverovatnije) "Mohito", a možda bude i još ponešto :)
 
Ovo deluje pristojno...primereno lokaciji...treba ta Zetska da se popuni...
 
lokal u čika ljubinoj u budućem Indigo hotelu se ubrzano sredjuje.. na misle valjda da otvore Reserved u sred gradilišta hotela? mada sve je moguće
213bfaf19e1a9a51fc0c8cbff99b238d.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=685745#p685745:4q1081bd je napisao(la):
Johnest_Hon » Thu Dec 05, 2019 10:17 am[/url]":4q1081bd]Ovo deluje pristojno...primereno lokaciji...treba ta Zetska da se popuni...

Da, prosto je neshvatljivo da se ruše pristojne predratne porodične kuće, a da u Zetskoj još stoje one dve barake. U kombinaciji sa oronulim fasadama sve to izgleda baš jadno
 
Juče sam ispod zastora video da su vratili ukrase na fasadu u Knezu, biće lepo, samo da izaberu dobru boju.
 
Tu će se Fashion & Friends useliti ako dobro znam. Jedva čekam da vidim fasasu u Knezu kako je ispala.
U Čika Ljubinoj sad već ima 3 hotela, od kojih mi je Envoy i dalje omiljeni..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=686022#p686022:1454heg8 je napisao(la):
honey79 » Čet Dec 05, 2019 6:35 pm[/url]":1454heg8]lokal u čika ljubinoj u budućem Indigo hotelu se ubrzano sredjuje.. na misle valjda da otvore Reserved u sred gradilišta hotela? mada sve je moguće
213bfaf19e1a9a51fc0c8cbff99b238d.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni ovo više liči na Dm nego na Reserved ili Fashion&Friends

-Deo u Čika ljudinoj je skoro završen, i okrecen je belo.
 
Onda se Fashion & Friends otvara sa druge strane u Knezu. Planirali su da postave neke staklene platforme sa lutkama na prvi sprat prema Knezu i u Čika Ljubinoj. Jako se nadam da su od toga odustali ili da su im zabranili iz zavoda. Ako neko prolazi može da uslika da vidimo fasadu.. :)
 
Nije Fashion & Friends nego RESERVED vec ste zaboravili stare vesti
http://timp.rs/reserved-knez-mihailova-jesen-2018/
Tu lokaciju je cekao i Starbucks pa je onda iznudjeno otvoren u Rajicevoj jer su se radovi oduzili, a nije iskljuceno da otvore i taj.
F&F ima silne lokale u Rajicevoj ( i Knezu (Replay,Superdry) ne treba im više ,niti narod ima para za njihove ugradjene cene.
 
Nevezano za temu, cuo sam da se Starbucks otvara na Cvetnom trgu na mestu Pošte
 
Starbucks je trebao valjda i u Ada mallu da se otvori.... planiraju i u Skyline Beogradu u mini trzanjku koji ce se graditi takodje.

Vrv ce u Galeriji i BEO-u
 
Vrh