Šta je novo?

Hoteli Beograda

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490702#p490702:1rnvgb0f je napisao(la):
Bender Rodriguez » 09 Нов 2017 12:23 pm[/url]":1rnvgb0f]Jel ima neka protuva ili izgubljeni slučaj koga ti nisi uzeo da braniš?
Управо супротно. Људе треба бранити кад их изгубљени случајеви и протуве непотребно узимају у уста.
 
Trebao si ti da ides u advokate. Ili jos bolje, u politicare. Blistao bi tamo u Skupstini sa sebi slicnima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490698#p490698:1ipo72p1 je napisao(la):
stf » Чет Нов 09, 2017 1:21 pm[/url]":1ipo72p1]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490673#p490673:1ipo72p1 je napisao(la):
fjerinic » 09 Нов 2017 10:30 am[/url]":1ipo72p1]Folićev drugar iz klupe 100%
Čemu ovaj maloumni komentar?

Da vidim tebe rođače pred kamerama prvi put da pričaš o svojoj struci pa da vidiš kako bi se nalupetao ...

Maloumno je tvoje skakanje na svaki pomen nekoga iz vladajuće garniture.

Svakom ko ima dva oka u glavi (zbog pojave) i uši da čuje (gluposti koje izlaze iz usta dotičnih) je jasno moje poređenje.
Instant-arhitekte su raširena pojava o kojoj ne treba da se ćuti. O čemu će da priča ispred kamere osim o svojoj struci i projektu koji je navodno potpisao? (opet: videti Folićev lažni CV)
 
Пар неостварених индивидуа са форума очито имају опсесију Фолићем и то је ваш лични проблем карактера и комплекса и неизлечив је. И не, није тачно да браним све из владајуће гарнитуре, то је само сцена коју си сам умислио у рођеној глави. У пар наврата сам бранио Фолића из колегијалности и сад сам стао у одбрану такође колеге који не видим какве везе има са "владајућом гарнитуром" ...

А теза о "лажном CV" ми је тек смешна и јадна. Па зар постоји на овом свету реалан и тачан CV? Ако си ти икада слао некој фирми свој CV да ли си послао тачан до зареза или си га фризирао? То је то општезаступљено лицемерје и оптуживање конкретних људи за "грехове" које је и тужилац починио барем једном у животу.

Да ли си уопште свестан да CV расписивачима конкурса за радно место уопште не служи за оно чему ти очигледно мислиш да служи. Сваки наручилац посла је итекако свестан да не постоји реалан CV али се они свакако траже јер је наручиоцима посла итекако битан начин фризирања CV-а јер он говори послодавцима о способностима и интелигенцији онога ко конкурише. Да ли је написана истина је мање битно од технике написане лажи.
 
Ajd da vas prekinem malim ofom.
Posto sam 23 godine i televiziji, nagledao sam se jako pametnih i ucenih ljudi, profesora, doktora, naucnika, lingvista (...) koji kada se popale kamere i reflektori ne mogu da sastave jednu smislenu prostoprosirenu recenicu, kao i glupaka i slicnih logoreicara koji tek tada odvezu jezik i mogli bi 'drzati banku' do jutra...

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
слажем се. мислим да говор пред камерама нема везе са образовањем/интелигенцијом. једноставно, некога баш брига, а неко има трему од тога. као и када се говори пред више људи, иста прича, неко не би могао ни једну просту реченицу да изусти, а неко би могао сатима да прича
 
Nego, kad smo vec kod Folica, evo malopre saznah da tu firmu koja izvodi radove drzi njegov rodjak.

Cekam sad dezurne drvene advokate da me pitaju cemu takvo maliciozno iznosenje cinjenica I da mi objasne da nema tu nikakvih mutnih poslova nego je posredi cista slucajnost.
 
Momce mi to znamo vidjeli smo gradjevinsku tablu
Da li mislis da su ostali clanovi porodice koji su svi arhitekte trebali da batale struku i da krenu da sade krompir mozda ....
 
A šta ti koj moj ulećeš u raspravu koja te se uopšte ne tiče? Jel tebi neko nešto rekao? Ja se obraćam ovom što pati od Stokholmskog sindroma pa glumi drvenog advokata političarima i šarlatanima oko njih. Presušila mu tema o BnV, umorio se od raspravljanja o načinu raspravljanja u raspravama, pa sad ide po drugim temama i đipa čim neko napiše nešto loše o vladajućoj garnituri i njenim saradnicima.
 
Ovo je komedija sta ja citam na ovom forumu. Cenio sam neke postove clana STF jer je dosta realan i umeren pogotovo za BNV, ali ovaj poltronizam ga unistava.

Folic je poslao 80% laznu (izmisljenju) biografiju kad je konkurisao za javnu funkciju i to se opravdava zato sto "poslodavac" to omogucava. O cemu ti pricas covece...

To da branis zbunjenog kolegu pricaj nekom drugom, iznad mog posta je bilo nekoliko koji su protiv doticnog, neki su reagovali dosta grublje nego ja, a ti si se uhvatio za moj komentar jer sam pomenuo sina od Dekana arh. fakulteta u Pristini.
 
Bitno da se bobic mjesao u svoju funkciju a da nista nije ni radio ...
 
Ovo je ODLICNO, sve vise lepih prizora na ulicama grada u zadnje vreme, samo nek se ovakav trend nastavi.
 
Fasada obnovljena, ali i potpuno promenjena. Očigledno je ovako bilo jeftinije.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=491107#p491107:2cm6s11n je napisao(la):
Bender Rodriguez » 10 Нов 2017 03:46 pm[/url]":2cm6s11n]A šta ti koj moj ulećeš u raspravu koja te se uopšte ne tiče? Jel tebi neko nešto rekao?
Како те бре није срамота да се било коме обратиш на овај начин будући да ти имаш обичај чешће но било који други форумаш да улећеш непозван у расправе које те се не тичу и то обавезно ђоном?

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=491355#p491355:2cm6s11n je napisao(la):
fjerinic » 11 Нов 2017 02:45 pm[/url]":2cm6s11n]
To da branis zbunjenog kolegu pricaj nekom drugom, iznad mog posta je bilo nekoliko koji su protiv doticnog, neki su reagovali dosta grublje nego ja, a ti si se uhvatio za moj komentar jer sam pomenuo sina od Dekana arh. fakulteta u Pristini.
Неки су реаговали грубље а ти си реаговао малоумно, зато сам и реаговао. Очито никад пред камере ниси стао, а баш бих волео да те видим. Ја сам за разлику од тебе пред камерама био, и зато умем да препознам када особа пред њима блокира. Први пут сам се налупетао, други пут ђене, ђене, а тек трећи пут сам причао како треба...
 
Hah, ko mi kaže. Maliciozni patuljak koji ide okolo i davi ljude do besvesti raspravljajući o načinu raspravljanja u raspravama i vodeći beskrajne kampanje odbrane protuva svih mogućih vrsta.
Ajde idi malo drvi na temi o BnV.
 
Najava novog restorana u Bristolu (?) Ekipa Mladost/Ludost
 
"Минелова зграда на углу Краља Петра Првог и Цара Лазара продата је и биће хотел; почели су радови на улазу из ул. Цара Лазара; банка ту само изнајмљује просторије у приземљу:
"
Sašabg sa SSC
 
J*** ih hoteli pa dokle više?? Postoji li ulica u centru bez hotela?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=495750#p495750:1ozzgwyb je napisao(la):
And7rey » Sat Nov 25, 2017 10:41 pm[/url]":1ozzgwyb]J*** ih hoteli pa dokle više?? Postoji li ulica u centru bez hotela?

Nije mi jasno sta je lose u tome sto se otvaraju hoteli? :?
 
E od Minelove zgrade treba ocekivati hotelcinu, samo ne znam dokle ce ta banka tu biti. To sto pre najuriti motkama odatle a fasade zgrade osveziti, dovoljno je samo to jer je zgrada u veoma dobrom stanju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=495757#p495757:1r821oir je napisao(la):
Max15 » Ned Nov 26, 2017 12:20 am[/url]":1r821oir]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=495750#p495750:1r821oir je napisao(la):
And7rey » Sat Nov 25, 2017 10:41 pm[/url]":1r821oir]J*** ih hoteli pa dokle više?? Postoji li ulica u centru bez hotela?

Nije mi jasno sta je lose u tome sto se otvaraju hoteli? :?
Problem je da će za par godina svaka druga zgrada postati hotel nekih tajkunčina ako se ovo nastavi. Gradska vlast toleriše sve veću koncentraciju hotela po užem centru iako nema potrebe za njima.
 
Ja nemam ništa protiv otvaranja hotela, ali mi je malo glupo što se otvara toliko puno luksuznih, a tako malo osrednjih hotela. Bilo je priče o tome po novinama više puta. U suštini, Beogradu fali više osrednjih hotela, ne samo zbog klasičnih turista nego i zbog kongresa, događaja... I odavno se skreće pažnja da postojeći lux hoteli posluju sa stoje polu prazni i da više zarađuju od izdavanja sala i restorana nego od izdavanja soba, te da bi valjalo da se otvori više njih sa 2 ili 3*, a ne sa 4 i 5. Ali avaj, ovde niko neće da ima hotel sa 2 ili 3 nego svi oće da budu Trampovi i zato imamo višak ultra lux hotela a manjak ovih osrednjih.
 
Vrh