Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Verovatno, kao i dosta toga u ovom gradu pod parolom: čemu ovo služi a uz to i ne radi.

Pasarela je u poluispravnom stanju, kažem poluispravnom zbog liftova koji ne rade.

Sad zamisli da se ukinu prelazi i da moraju ljudi da se penju uz i niz stepenice da bi prešli ulicu
Invalidi u kolicima, majke sa malom decom u kolicima i sl

Zato mislim da se ti prelazi nikad neće ni ukinuti.
Jedino što možda nekad biti ukinuti je levo skretanje iz Paštrovićeve u Radničku ali prelazi će se ostati
 
Nece ostati jer će da se ruši kifla ka brdu i drugačije ce se organizovati saobracaj i onda će pasarela dobiti pun smisao
 
Verovatno, kao i dosta toga u ovom gradu pod parolom: čemu ovo služi a uz to i ne radi.

Pasarela je u poluispravnom stanju, kažem poluispravnom zbog liftova koji ne rade.

Sad zamisli da se ukinu prelazi i da moraju ljudi da se penju uz i niz stepenice da bi prešli ulicu
Invalidi u kolicima, majke sa malom decom u kolicima i sl

Zato mislim da se ti prelazi nikad neće ni ukinuti.
Jedino što možda nekad biti ukinuti je levo skretanje iz Paštrovićeve u Radničku ali prelazi će se ostati
Zamisli tako funkcionise svuda u svetu.. negde podzemno a negde nadzemno. Mi srbi smo bre toliko lenj narod da parkiramo kola na ulaz trznog centra, palimo kola za 100m, tako da nam je sve problem. A posle se kuka kako je guzva.. ne moze nam se ugoditi
 
Znam, prolazim svaki dan tuda, ima već koliko, 3-4 godine ako ne i više kako je autobusima zabranjeno preko nje da idu na B.Brdo.

Za 3-4 god su mogli novu kiflu da naprave a ne saobraćajnicu.

Sad čak nema ni najava da će se to raditi u skorije vreme.

Obično počnu da najavljuju i da se slikaju svaki dan pa za godinu-dve krenu radovi koji se kilave 3-4,5 god pa ih nekako završe za 7-8 god.
 
Pa svakog pojedinacno pa da o grupi doneses sud. Glupo je diskriminisati osobe sa invaliditetom koje bi prelazili pasarelu da nisu lenje pre nego sto ih upoznas.

Uvek podjem od sebe, ne bih voleo da mi neko kaze da nisam lenj, a da ne zna nista o meni.
 
Suma sumarum

Imaš problem (kifla i paštrovićeva)
Napraviš TC gde nikako nije smelo.
Imaš stari problem a napravio si i novi (nerešiv).
Potrošio si pare i povećao gužvu.

PS Daj ne lupajte gluposti. Ko će nomalan da se penje 50 stepenika gore i 50 stepenika dole ako može na prelaz. Da ne pričam o kategorijama ljudi koje to objektivno i ne mogu.
 
Pa svakog pojedinacno pa da o grupi doneses sud. Glupo je diskriminisati osobe sa invaliditetom koje bi prelazili pasarelu da nisu lenje pre nego sto ih upoznas.

Uvek podjem od sebe, ne bih voleo da mi neko kaze da nisam lenj, a da ne zna nista o meni.
???

Osobe sa invaliditetom su nažalost uskraćene za neke stvari kao što je npr penjanje stepenicama. Zato već duže vreme država (društvo) radi/gradi razne olakšice za njih. To se zove humani odnos prema sugradjanima a nikako luksuz, Izgradnja pasarele sa 100 stepenika bez lifta je praktično ponižavanje.
 
Pa svakog pojedinacno pa da o grupi doneses sud. Glupo je diskriminisati osobe sa invaliditetom koje bi prelazili pasarelu da nisu lenje pre nego sto ih upoznas.

Uvek podjem od sebe, ne bih voleo da mi neko kaze da nisam lenj, a da ne zna nista o meni.

Nisam upoznao svakog pojedinacno, ali upoznao sam ih mnogo, pa sam zakljucio da nismo lenji da koristimo pasarelu bez lifta, vec je u pitanju fizicka nesposobnost. Dovoljno je sto mi je zivot u Beogradu svakodnevna borba sa infrastrukturom, ne trebaju mi jos i Beobuild filozofi.
 
Čekaj, polako, neka ide po redu, prvo liftovi na mostu na Adi pa onda na pasareli:ROFLMAO:

Šalim se ali ti liftovi ne bi potrajali ni nedelju dana da rade, što zbog bahate omladine, što zbog opšte bahatosti i ono najvažnije što ih niko ne bi održavao.

Zato i neće da ih puste u rad jer znaju da treba da se plaća održavanje i da neće niko za džabe da ih održava što bi oni najviše voleli.
 
treba da ova drzava konacno pocne novcano da kaznjava bahate balavce i roditelje im, pa cemo mozda i liciti na civilizaciju, za sve moguce sto moze se kazni. Sedim na semaforu zena lagano uzima STAKLENU pikslu i prazni je kroz prozor auta na sred puta.
 
Završen je spoj sa tržnim centrom, ali sam naleteo na zaključana vrata, pa nisam mogao da uđem. Posle sam iznutra video otključana vrata i radnika obezbeđenja, pa izgleda da sam ih malo aktivirao. No, kod vrata je neki čovek na merdevinama "čačkao" nešto na plafonu, pa mi je jasno što je bilo zaključano (Vrata su sa neprovidnim staklom, pa se ništa ne vidi sa druge strane).
iHVP7s8.jpg

WNj3Siu.jpg
 
Sad zamisli da se ukinu prelazi i da moraju ljudi da se penju uz i niz stepenice da bi prešli ulicu
Invalidi u kolicima, majke sa malom decom u kolicima i sl
Zamišljam kako se jadni ljudi penju uz stepenice na pasareli kod Deligradske, jer niko nije razmišljao da ugradi lift i napravi pešački prelaz. ;)
 
Има месец дана како су завршили спајање.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Vrh