Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

6e6d976d5f6d3a6e727d2d42943c05c2.jpg
 
Zahvalan na fotkama... Ovo ce stvarno biti najlepsi i najbolje pozicionirani shopping centar u Beogradu, bez dileme. Iskreno ne volim ih, ali ovo je vredno divljenja.
 
Dobra stvar je sto nije kutija, ali isto tako je fascinantno na kakvom mestu i tlu je izgrdjen. Ako nastave ovako bice sigurno moj favorit. :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=571862#p571862:2xuylrub je napisao(la):
Armatura » Sre Okt 03, 2018 7:23 pm[/url]":2xuylrub]Daj neka urade metro kada su vec usli u fazon...
Realno :D
 
Ne mora ni metro, nek bar iskopaju tunel ispod Pozeske za automobile, a gore da napravimo pesacku zonu.
 
Ako ne budu uradili pasarelu to ce im biti veliki minus, u svakom smislu.
 
Tu je godinama koncetracija ljudi velika tokom sezone ade. I masa uredno ceka semafor da predje ulicu. Nece u tcu da dele dzaba stvari pa da se ljudi zalecu bezglavo ka njemu. A ljudima koji pozele da pretrce ulicu pasarela je gora varijanta od semafora.
 
Mislim da je pasarela za onakvu lokacij neizbezna, i kad je rec o bezbednosti i kad je rec o tome da im prilaz samom trznom centru bude sto jednostavniji ljudima koji budu dolazili sa ove strane grada.

Ono sto se vidi na renderu jeste da bi i vizuelno ona tu bas lepo legla.
 
Pa bila je pasarela na renderu nadam se da ce da je urade
 
Sumnjam. Negde sam skoro čuo nekoga iz GTCa da je otvaranje Q1 2019, ne verujem da će uraditi pasarelu u dva kraka do tada. Možda samo ka stanici ka gradu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=572300#p572300:1wh4f0yd je napisao(la):
Kartograf » Pet Okt 05, 2018 12:13 pm[/url]":1wh4f0yd]Sumnjam. Negde sam skoro čuo nekoga iz GTCa da je otvaranje Q1 2019, ne verujem da će uraditi pasarelu u dva kraka do tada. Možda samo ka stanici ka gradu.

Veruj mi da je mnoooogo manji problem uraditi pasarelu nego otvoriti trzni centar do Q1 2019.
Nemoj zbog toga gubiti nadu. :)
 
Slazem se zasluzeni plusici ;)
 
Ksenija, da li kaniš postati hroničar izgradnje GTC Ada Mall-a?
 
GOJE, ako se računaju samo fotografije bez stručnog komentara, spremna sam da i dalje škljocam pa sve do otvaranja i moje prve posete. :D
 
Vrh