Šta je novo?

Gradski mobilijar i urbana oprema

Na stanici 77,67 i 65 kod usca imaju dupli bilbordi to jest jedan na drugom,da li je to dozvoljeno?NIsam video nidge u gradu pa pitam.
 
zaffa11":n51s08pr je napisao(la):
podseća na onu metalnu konstrukciju iz koje startuju konji na hipodromu :|
samo što su njihovi konji prostojniji, i kupaju se češće, šalu na stranu, interesantno stajalište, štiti putnike od vode, blata, bljuzgavice, pikavaca itd. Ova stajališta kod nas samo izgledaju lepo, uopšte nisu funkcionalna!
 
Vusko mogo bi da odradis dobro spajanje teme ove i one sto sam ja otvorio o kandelabrima i banderama i jos dostad duplih tema
dsc00372.jpg

dsc00370.jpg
 
Vu;ko, sve je dozvoljeno kad je Alma Quattro u pitanju.
 
Razmišljanje o javnim površinama sedamdesetih....

23w9yrq.jpg
 
Homere hvala na ovom prijatno sam iznenadjen da je neko uopste kod nas o ovm razmisljao i napravio studio mada na zalost ta opstina stari grad nije dosledan sama sebi primjer napravili su fine tezge na tockovina za prodoaju na kalemegdanu to je naplacivala jp beogradska tvrdjava onda je opstina rekla nemoze to tako micemo da naplacujemo smanjila borj tezgi sa 20 na 10 i dodala svoja dvije limenke kisoka na kalis odvratna i ruzna a 10 ljudi koji su radili legalno i placali poreze ovoj drzavi na finim tezgama otjerala u divlje prodavce na kraju kenza kod bibljoteke grada.Jer je neko uzeo IMT za te 3 limene konzerve.
 
e samo me zanima koliko će da ostane ovakva sa sve daske i naslon.
 
dsc05066.jpg

Bandere od nigdje kroz nijgjde uz stazu utabanu novi beograd
 
dsc05255.jpg

dsc05254.jpg

dsc05252.jpg

dsc05250.jpg

dsc05249.jpg

Klupice nisu lose ali su jako lose pricvrscene za podlogu samo su pikovane za komad armature ukucan u behaton
 
direktor":29gnazwn je napisao(la):
Klupice nisu lose ali su jako lose pricvrscene za podlogu samo su pikovane za komad armature ukucan u behaton
Неко ко је мало "елегантније" попуњен, кад буде сео на крај ове клупе има да је сломи, због овако косо и лоше причвршћених и постављених ногара !
 
Stubici u dimitrijali mnogo dobro izgledaju
dsc09761.jpg
 
direktor":2fgz55fd je napisao(la):
Stubici u dimitrijali mnogo dobro izgledaju
dsc09761.jpg
Kada bi ih cele ulice uradili da vise ne parkiraju kola po uglavnom uskom trotoaru,eh...
 
dsc02986.jpg

simpatican vozdovacki kiosk sa uklopljenim frizderima
 
Vrh