Šta je novo?

Gradska magistralna saobraćajnica Novi Beograd - Surčin

@Реља, како то семафору Гандијевој улици да се убрза за скретање у Гандијеву улицу ? У истој улици да скреће у исту улицу !
Gago, u prethodnih nekoliko postova se pričalo o proširenju Jurija Gagarina i stigli smo do saobraćajnih problema na raskrsnici sa Gandijevom (raskrsnica = "semafor")... sve je u kontekstu, ako se pažljivo prati.
 
Nema nekog znacajnijeg napretka.
Screen Shot 2022-04-05 at 12.36.30 AM.png
 
Ma lik nema blage sa upravljanjem drona. Čak mi se čini da ponekad okači onaj video koji se kešira na telefon u toku snimanja, pošto su mu rezolucije užasne.
 
Danas sam opet malo snimio. Recite mi dali su vam ovakvi videi uopste interesantni i dali da nastavim da snimam na tipa nefeljnom nivou. Ili ne.
@Гобао, укњижен плусићћћ
Снимај наравно, али онолико колико ти твоје време дозволи. Слажем се са @Великим Блекијем1 да снимаш хоризонтално, више ћеш детаља снимити, а такође кад снимаш са леве на десну страну и обрнуто, иди камером полако, немој онако брзо да снимаш, како би око могло да се привикне и види цео снимак.
 
@Гобао, укњижен плусићћћ
Снимај наравно, али онолико колико ти твоје време дозволи. Слажем се са @Великим Блекијем1 да снимаш хоризонтално, више ћеш детаља снимити, а такође кад снимаш са леве на десну страну и обрнуто, иди камером полако, немој онако брзо да снимаш, како би око могло да се привикне и види цео снимак.
Hvala gago. Sve sugestije notirane
 
Vrh