Šta je novo?

Gradska magistralna saobraćajnica Novi Beograd - Surčin

Koliko sam ja razumeo današnji obilazak on tugovori o završetku do kraja godine
Screenshot_20220921-235435_Instagram.jpg
 
ako su završili eksproprijaciju i u narednih petnaestak dana završe trasiranje, mislim da je sasvim realno da se završi saobraćajnica do kraja godine, da se pusti u saobraćaj tokom januara, dinamika zavtršetka radova zavisi najviše od eksproprijacije, prema ovoj izjavi naslutilo bi se da je ipak završena eksproprijacija, ili bar postignuti dogovori oko problematičnih parcela blizu kružnog toka u Vojvođanskoj
 
prema ovoj izjavi naslutilo bi se da je ipak završena eksproprijacija, ili bar postignuti dogovori oko problematičnih parcela blizu kružnog toka u Vojvođanskoj
Ne bih se baš uzdao u Monine izjave, taj čovek je van vremena i prostora. Kao da bi mu bio prvi put da lupeta rokove koji nemaju veze sa životom.
 
Molim? Gde? Kako? Rekao bih da si ga ili loše čuo ili ti je netačno rekao. Jel rekao da će na raskrsnici sa priključkom biti kružni tok?
 
Pristup iz Vinogradske preko kruznog toka sto je i logicno jel kako drugacije resiti prikljucenje vozila koja idu nazad za Vojvodjansku
 
A ja se pitam bas,zasto tu toliko prosiruju radove,nema potrebe toliko siroko da ciste teren.A ono zbog tog kraka.
 
Ako nema denivelacije, daj šta daš.

Mada, nikada mi neće biti jasno zašto na projektima ove veličine i važnosti štedimo na ljudskom rešenju. Kao da nas uvek neko namerno zeza.. Valjda je protiv religije uraditi sve kako valja...
 
Dali je počelo asfaltiranje deonice! Koliko sam razumeo ranije postoje trebalo je da počne u petak. Dali ima kakva i formacija i dali neko od forumasa koji žive tu može da to proveri.
 
Ево опет мали видео.
Мало сам закаснио па се не види.
Али шуму у коју сам зумириао су почели да крче.
Па ето овако то изгледа данас
 
Брза саобраћајница са кружним током? То није опасно?
 
То је тамо где крст или има још негде? Давно нисам возио туда...
 
Vrh