Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Sto bi se reklo, meni nesto tu smrdi.... a oni nece da kazu pravi razlog... Ali sta god da jeste nas se otarasiti nece. Mi samo hocemo ono sto smo naravno, i platili.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Podržavam sve ideje da se strana prema Koloseumu učini pogodnijom za ljudsku habitaciju!
 
Vazno je potvrditi potpis na email-u kako bi on bio vidljiv. U suprotnom, peticija kao da nije potpisana.
 
I ja potpisao ali mi uopšte nije stigao nikakav mejl iako sam naravno ostavio i email adresu. Proveravao sam i spam folder.
 
Ispravite me ako gresim jer ne znam kako ide sa ovim internet peticijama ali mislim da ime i prezime ne moze da ostane sakriveno sa obzirom da se radi na neki nacin o internoj stvari gde se mora znati da li je taj neko vlasnik stana u kompleksu i da li uopste ima pravo glasa. Pisem ovo jer vidim da su dva potpisa sakrivena tj. korisnik je odlucio da ne prikaze svoje ime na internetu...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639562#p639562:1a68daus je napisao(la):
LukaM » Uto Jul 16, 2019 11:31 am[/url]":1a68daus]Ispravite me ako gresim jer ne znam kako ide sa ovim internet peticijama ali mislim da ime i prezime ne moze da ostane sakriveno sa obzirom da se radi na neki nacin o internoj stvari gde se mora znati da li je taj neko vlasnik stana u kompleksu i da li uopste ima pravo glasa. Pisem ovo jer vidim da su dva potpisa sakrivena tj. korisnik je odlucio da ne prikaze svoje ime na internetu...

Poenta je da se vidi ime i prezime... :gobb:
 
Ni meni nije stigao nikakav e- Mail. Najbolje je na skupstini stanara da se to pokrene, naravno sto pre to bolje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639565#p639565:3lyeg8wy je napisao(la):
cipiripi » Uto Jul 16, 2019 12:43 pm[/url]":3lyeg8wy]Ni meni nije stigao nikakav e- Mail. Najbolje je na skupstini stanara da se to pokrene, naravno sto pre to bolje.

Pogledajte “junk” ili “spam” folder.
 
Potpisano. Odmah stigao mejl. I tek kad stigne mejl i vi potvrdite, tad je potpis vazeci - imajte to u vidu.

Sto se tice sakrivenih potpisa, imate opciju da ne prikazete potpis javno (slika ispod). U svakom slucaju, siguran sam da autor peticiji moze interno da vidi sve podatke, sto je na kraju i poenta.
 
Drage komsije, potpisano!!!

A isto se tako nadam da cemo kao i moje sadasnje komsije iz Stepe biti aktivni i složni oko važnih stvari za nase naselje, a i okolinu:)
 
Potpisano!!!! Ajmo komsije i sa druge strane, i vama ce solidarnost trebati.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
persida":rmthvsgb je napisao(la):
Potpisano!!!! Ajmo komsije i sa druge strane, i vama ce solidarnost trebati.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
Potpisano... podrska iz Lamele 2


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Potpisano i potvrdjeno iz Lamele 2.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639526#p639526:1hvjafp6 je napisao(la):
zemun-ac » Uto Jul 16, 2019 10:20 am[/url]":1hvjafp6]Wlada, to je tacno ali dosta bi doprinelo izgledu. Mi i ne zamisljamo da sakrijemo zgradu pored. Samo zelimo neko drvo ili zivu ogradu kako bi ublazili prizor koji ne znam da li se nekome dopada. Kasnije, dosta bi sprecilo da se podize prasina i valjda je lepse da osetimo miria lisca na prolece nego miris asfalta :) P.S mislim na lisce lipe

Ne znam zasto stanari iz drugih lamela ne zele da nas podrze. Opet je ovo nas kompleks i svima je u interesu da lepo izgleda. Inace, mi placamo punu cenu odrzavanja kao i svi ostali a imamo samo goli asfalt.

Evo ja sam kupio stan u lameli 6, orjentisan prema dvorištu i potpuno podržavam komšije koje su okrenute ka Koloseumu. Samo recite šta i gde treba da potpišem....
Takođe, nemam problem, ako se svi tako dogovorimo, da sami finansiramo zelenilo i rešimo to. Računajte na mene u svakom slučaju...
 
Yellow":b5lrt988 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639526#p639526 je napisao(la):
zemun-ac » Uto Jul 16, 2019 10:20 am[/url]":b5lrt988]Wlada, to je tacno ali dosta bi doprinelo izgledu. Mi i ne zamisljamo da sakrijemo zgradu pored. Samo zelimo neko drvo ili zivu ogradu kako bi ublazili prizor koji ne znam da li se nekome dopada. Kasnije, dosta bi sprecilo da se podize prasina i valjda je lepse da osetimo miria lisca na prolece nego miris asfalta :) P.S mislim na lisce lipe

Ne znam zasto stanari iz drugih lamela ne zele da nas podrze. Opet je ovo nas kompleks i svima je u interesu da lepo izgleda. Inace, mi placamo punu cenu odrzavanja kao i svi ostali a imamo samo goli asfalt.

Evo ja sam kupio stan u lameli 6, orjentisan prema dvorištu i potpuno podržavam komšije koje su okrenute ka Koloseumu. Samo recite šta i gde treba da potpišem....
Takođe, nemam problem, ako se svi tako dogovorimo, da sami finansiramo zelenilo i rešimo to. Računajte na mene u svakom slučaju...


Slazem se za samostalno finansiranje (ako to bude izvodljivo u smislu zakona itd). Potpisao takodje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
DzoniL":2wo5addo je napisao(la):
zemun-ac":2wo5addo je napisao(la):
Wlada, to je tacno ali dosta bi doprinelo izgledu. Mi i ne zamisljamo da sakrijemo zgradu pored. Samo zelimo neko drvo ili zivu ogradu kako bi ublazili prizor koji ne znam da li se nekome dopada. Kasnije, dosta bi sprecilo da se podize prasina i valjda je lepse da osetimo miria lisca na prolece nego miris asfalta :) P.S mislim na lisce lipe

Ne znam zasto stanari iz drugih lamela ne zele da nas podrze. Opet je ovo nas kompleks i svima je u interesu da lepo izgleda. Inace, mi placamo punu cenu odrzavanja kao i svi ostali a imamo samo goli asfalt.
Ja dajem punu podršku, smatram da imate puno pravo da se bunite što je ispalo ovako traljavo, potpisaću svaku peticiju i kao što rekoh prilikom primopredaje reći ću da je strana kod Koloseuma jedna od stvari kojom nisam zadovoljan kako je urađena. To što meni stan gleda ka dvorištu ne znači da ne želim da ceo kompleks bude lepo sređen. Nadam se da je od mene dosta.
Sva podrska lamelama koje gledaju na Coloseum! I nas stan ne gleda na Coloseum, ali sam objavivsi desetak slika pre 3 nedelje skrenula paznju na ovaj problem, premda vecina u tom trenutku nije bila svesna da ce ovako ispasti. A nije mi jasno kako nema ni osvetljenja????

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vrh