Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

persida":3ob2h35r je napisao(la):
Ovakav pogled imaju svi stanari lamela 3,4,5 koje gledaju na Koloseum a placamo svi odrzavanje celog kompleksa. Ovo je mnogo, mnogo ruzno, nemam reci. Lipe bi bile najbolje resenje.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
Nedopustivo i bez ikakvog razloga ovakav propust. SVE JE MOGLO DA SE OZELENI KAO NA RENDERU! A povrh svega sto cemo svi placati zalivanje, kosenje, odrzavanje... BETONA!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=635375#p635375:1ye6b24g je napisao(la):
Mazailunja » Pon Jul 01, 2019 8:37 pm[/url]":1ye6b24g]Ako cuvar ima ispravnu informaciju...rece mi ziva ograda...To bi bilo bas lepo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Pricali ste pre neki dan o ovome...

Ps. Nadam se da sutra ide asfaltiranje te strane. Juce su trebali lampione sa strane vrtica da postavljaju...
Ako neko sutra prodje pored naselja, neka postavi neku sliku...
 
jeremija":z2jeglrt je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=635375#p635375 je napisao(la):
Mazailunja » Pon Jul 01, 2019 8:37 pm[/url]":z2jeglrt]Ako cuvar ima ispravnu informaciju...rece mi ziva ograda...To bi bilo bas lepo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Pricali ste pre neki dan o ovome...

Ps. Nadam se da sutra ide asfaltiranje te strane. Juce su trebali lampione sa strane vrtica da postavljaju...
Ako neko sutra prodje pored naselja, neka postavi neku sliku...
To rece cuvar pre desetak dana....a sada stanari koji su se raspitali imaju na zalost druge informacije!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Bilo bi bas bezveze da nema nikakvog zelenila. Majke mi sama bih otisla da zasadim. Vidim da su stavili vec ovaj sljunak, samo da izruce asfalt i gotovo!
Nije ostavljeno mesta za zelenila.
 
Od kada smo kaparisali stan pratim ovaj forum i sve primedbe ljudi, bilo je sitnica, a i većih propusta i sve je na kraju manje više sređeno. Ali stvarno je nezamislivo da se prelepo ozeleni drvećem strana na koju gleda nekolicina stanova iz lamele 1, 3 i 6 (tako i treba da bude), a da se samo navuče betončina i iscrtaju parking mesta na strani na koju gledaju skoro svi stanovi lamela 3,4,5 i plus ta strana gleda na oronuli magacin. Stvarno se nadam da će neko od ljudi koji se pitaju u vezi sa ovim učiniti nešto kako bi ceo kompleks izgledao kao što je i predstavljeno.
 
Slazem se da je bilo vise propusta...

*Garaza za koju niko nije pominjao dimenzije
*Dvoriste za koje kaze Jelena iz WTC-a da su od pocetka znali da ce dobar deo pripasti vrtic
*Staza za ulaz u lamelu 2 ako se ne varam
*Sad i zelenilo koje ocigledno nece ni postojati na strani Koloseumama

Sve amo saznali u hodu... A ako se u zom delu uradi samo betom i zelenilo u saksijama to nece ninasta liciti... Svakako nista ne moze da zameni drvored

O sitnicama da i ne govorim...
Poziv za sve da se izborimo za zelenilo... Posebno za ljude koji ce svaki put kad otvore prozor gledati u beton i oronulu kuglanu.

P. S. ukoliko postignu dogovor trojica vlasnika placa gde je kuglana tu ce doci zgrada... BICE KASNO ZA DRVECE :(
 
Jedino da sruše privatnu osnovnu školu Kosta Vujić koja je br. 56 odmah do nas pa da onda zidaju zgradu a to će se desiti verovatno onda kada i ja dobijem sedmicu na lotou... :wink: Isto važi i za ulicu koja navodno treba da ide od nas do Cara Dušana samo što je taj plac “šuma” ima jedno 10 vlasnika i to će se isto destiti kad na vrbi rodi grođže...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=636992#p636992:1mtljqz9 je napisao(la):
Fatma » Ned Jul 07, 2019 11:28 am[/url]":1mtljqz9]....
file.php

Bruka i sramota. Slažem se sa Vama da Merin i World Trade moraju da srede i tu stranu. Potpuno je apsurdno da sa jedne strene imamo lep sređen drvored i travnjak a sa druge ovaj užas. Ako će im drveće pojesti previše dragocenih parking mesta onda mora bar neka viša živa ograda ili slično.
 
Iz kog razloga bi ljudi rušili ogradu da bi ostavili nešto što je znatno ružnije nego pre rušenja. Ne bi bilo zgoreg da malo uključimo mozak pre ovog akontacionog pljuvanja investitora.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=637159#p637159:sj4vljo0 je napisao(la):
BBB » Ned Jul 07, 2019 11:19 pm[/url]":sj4vljo0]Ne bi bilo zgoreg da malo uključimo mozak pre ovog akontacionog pljuvanja investitora.
:kk:

Ako bi investitor posadio drveće u toj visini koju želite, šta biste radili na jesen i zimu kada lišća nema na drveću?

https://www.youtube.com/watch?v=1vDX_4sw46Q
Na 1:31 se vidi ulaz u lamelu 2.

Do sada je sve uradjeno kvalitetno i vidi se da se investitor trudi, ali bi trebali da proverite da li se tu planiraju tuje. Ostaje da vidimo i kakav će objekat dobiti obezbedjenje kompleksa.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=637159#p637159:1lst70i8 je napisao(la):
BBB » Ned Jul 07, 2019 11:19 pm[/url]":1lst70i8]Iz kog razloga bi ljudi rušili ogradu da bi ostavili nešto što je znatno ružnije nego pre rušenja. Ne bi bilo zgoreg da malo uključimo mozak pre ovog akontacionog pljuvanja investitora.

Ocigledno da ne pricamo o istim stranama...
Pricamo o placu na kom je Koloseum i restoran, u vlasnistvu je trojice ljudi koji su zainteresovani za izgradnju stanova ukoliko sa nekim investitorom postignu dogovor. Jednog od njih licno poznajem...

Nadam se da ce izgledati dobro ali kao sto rekoste, ukljucimo mozak i razmislimo... Zemlje nema sto znaci da nema ni drveca. U saksijama tuje ne mogu porasti kao drvo koje ide preko nekoliko metara u visinu...
A sta je problem zasaditi drvece?
 
Ako mislite na parcelu 11416/1 (koja je celom dubinom parcele naspram našeg kompleksa) deluje po katastru da je tu priličan haos oko vlasništva i prava korišćenja. Pisao sam već da se tu polako uknjižava Univerzitet Union pa mi i deluju kao najjači kandidat za sve potencijalne buduće akcije.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=637232#p637232:29h3xui3 je napisao(la):
dekius » Pon Jul 08, 2019 10:19 am[/url]":29h3xui3]Ako mislite na parcelu 11416/1 (koja je celom dubinom parcele naspram našeg kompleksa) deluje po katastru da je tu priličan haos oko vlasništva i prava korišćenja. Pisao sam već da se tu polako uknjižava Univerzitet Union pa mi i deluju kao najjači kandidat za sve potencijalne buduće akcije.

Ne, za taj plac znam da ima mnogo vlasnika i u skorije vreme se nece nista graditi. To je plac koji izlazi na Cara Dusana. Strana koja gleda na Koloseum je pomenuta... Upravo ona sa slike koja jos nije zavrsena.

O njoj sam pricala :)
 
Zida se dosta baš u zadnje vreme oko nas... gore oko crkve, preko puta i pored škole Gornja Varoš.
Iza ugla u Svetotrojčinoj niče novo gradilište odmah do one nove zgrade u kojoj je m2 u prizemlju 1720 EUR. :D

Primetio sam i neki bager u subotu preko puta nas sa leve strane ka Dobrovoljačkoj... sve u svemu biće tesno i vrlo je moguće da će naružiti celu ulicu i čitav taj kraj oko nas ali šta je tu je... mi tu ništa ne možemo. :(

Meni lično su sve te zgrade neopisivo ružne (mislim da novogradnju po Zemunu). Nema šanse da bih kupio stan u nekoj od tih zgrada jer oni imaju još mnogo da vežbaju dok ne naprave zgradu koja valja i koja liči na nešto. Svi bi sada da zidaju oko nas i da ''nagare'' cenu pa da zarede lovu ali ne ide to tako... mislim da je naše naselje 3 klase iznad ali bukvalno po svemu tako da će sigurno biti broj 1 Zemunu a i šire. :gobb:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=637320#p637320:3feb3rxu je napisao(la):
Fatma » Pon Jul 08, 2019 2:35 pm[/url]":3feb3rxu]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=637232#p637232:3feb3rxu je napisao(la):
dekius » Pon Jul 08, 2019 10:19 am[/url]":3feb3rxu]Ako mislite na parcelu 11416/1 (koja je celom dubinom parcele naspram našeg kompleksa) deluje po katastru da je tu priličan haos oko vlasništva i prava korišćenja. Pisao sam već da se tu polako uknjižava Univerzitet Union pa mi i deluju kao najjači kandidat za sve potencijalne buduće akcije.

Ne, za taj plac znam da ima mnogo vlasnika i u skorije vreme se nece nista graditi. To je plac koji izlazi na Cara Dusana. Strana koja gleda na Koloseum je pomenuta... Upravo ona sa slike koja jos nije zavrsena.

O njoj sam pricala :)
Da budemo sigurni da se razumemo :), na mapi je plavo obeležen krug novih ulica oko GG. Na koju parcelu vaš poznanik polaže pravo i želeo bi na njoj da gradi?
 
Po katastru ova 11416/1 ima 17 pod parcela i gomilu vlasnika koji opet dalje dele prava na mnogim od tih pod parcela.
Kad sam već tu, 11419 ima 5 pod parcela podeljenih na 4 vlasnika
11421/1 sličan broj vlasnika

Nećemo mi skoro dobiti izlaz na Cara Dušana, ali valjda takođe to znači da "nam" neće skoro poseći šumu :)
 
unedfined":2de67rkt je napisao(la):
Po katastru ova 11416/1 ima 17 pod parcela i gomilu vlasnika koji opet dalje dele prava na mnogim od tih pod parcela.
Kad sam već tu, 11419 ima 5 pod parcela podeljenih na 4 vlasnika
11421/1 sličan broj vlasnika

Nećemo mi skoro dobiti izlaz na Cara Dušana, ali valjda takođe to znači da "nam" neće skoro poseći šumu :)
Mogu da se kladim da suma nece jos dugo a ulicu neka prave na drugom mestu. A mi se ovde zalazemo za zelenilo koliko se secam, skretosmo sa teme.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=637366#p637366:9lfkv4q4 je napisao(la):
persida » Pon Jul 08, 2019 5:13 pm[/url]":9lfkv4q4]
unedfined":9lfkv4q4 je napisao(la):
Po katastru ova 11416/1 ima 17 pod parcela i gomilu vlasnika koji opet dalje dele prava na mnogim od tih pod parcela.
Kad sam već tu, 11419 ima 5 pod parcela podeljenih na 4 vlasnika
11421/1 sličan broj vlasnika

Nećemo mi skoro dobiti izlaz na Cara Dušana, ali valjda takođe to znači da "nam" neće skoro poseći šumu :)
Mogu da se kladim da suma nece jos dugo a ulicu neka prave na drugom mestu. A mi se ovde zalazemo za zelenilo koliko se secam, skretosmo sa teme.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

Upravo.... :sesir:

Ljudi zaista treba da insistiramo da nam zasade drvece... Zato pozivam sve komsije koji gledaju na Koloseum i ostale koji zele da nas podrze... Samo zajednickim snagama mozemo da se izborimo za ono sto su nam predstavili.
Ne bi trebalo da dozvolimo da izgubimo zelenu povrsinu i drvece zarad parking mesta...
 
Samo trebate svi iz lamela 3,4 i 5 da pošaljte taj skrinšot Merinu.
 
Kad smo vec kod toga kako je trebalo da izgleda, da pomenemo i ogradjeni deo dvorista koji je pripao vrticu
:bash:
A zna li neko da li ce i gde postojati rasveta oko/unutar kompleksa?
 
Jasno se vidi da nema nigde parkinga,sta da se radi kad ozbiljni ljudi koji zive poslednjih 20 god. ovde i dalje veruju u bajke renomiranih investitora
 
Napisala sam Merinu pismo vezano za zelenilo sa strane3/4/5 lamele. Cekam odgovor i nadam se nekom resenju. Dosad su izlazili u susret i trazili resenje, pa se nadam da ce i kod ovog posumljavanja izaci na dobro.

Vezano za parking. Vidi se na renderu da je predvidjeno parkiraliste kod lamele 3/4.
 
Vrh