Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Izvinjavam se, u samom predugovoru nije naznaceno da li je gornja ili donja klackalica.

To su mi u mejlu/ponudi napisali.

Nije tu jedini problem skucenost, ima tu i odrzavanja, popravki nakon isteka garancije i sl.

Ali bolje i to nego juriti mesto na ulici, meni je toga dosta iskreno.
 
Ne mogu da se postave donja parking mesta u klackalici na veću visinu, ako garaža nema odredjenu visinu. :kafa:
Garaža ima kanalizacione instalacije na plafonu, osvetljenje, protivpožarni sistem i ne znam kako ste zamislili da klackalica ima veću visinu.
 
Nismo ništa zamislili, nismo ni znali da li smo gornje ili donje jer to NE PIŠE. Poenta je da to treba da bude naznačeno ili predočeno, pa ko hoće nek onda uzme. Ovako smo platili istu cenu za dosta nefunkcionalniji prostor
 
Da, vrlo nekorektni su tu bili ljudi iz Merina.

Ali klackalice su na zalost takve i na drugim mestima. Bas sam skoro video kako to izgleda u "lux" zgradi na Bulevaru, ista visina.
 
Andjelka777":ruorfszm je napisao(la):
Nismo ništa zamislili, nismo ni znali da li smo gornje ili donje jer to NE PIŠE. Poenta je da to treba da bude naznačeno ili predočeno, pa ko hoće nek onda uzme. Ovako smo platili istu cenu za dosta nefunkcionalniji prostor

Upravo tako. Danas me njihov agent ubedjuje da mi je receno, a ja znam da nije. Koliko vidim, i ostali su prevareni. Moj auto je srednje klase, visok 166 cm. Dakle, ne vozim ni dzip ni spejs satl da bi mi palo na pamet da u ovakvom objektu ne mogu da parkiram svoj skromni automobil.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trebalo bi se konsultovati s advokatom da li imamo pravo na raskid ugovora bez penala ili smanjenje cene, pošto nemamo istu stvar (parking na klackalici gore) a plaćena je isto a to nigde nije navedeno.

I kako može da bude 12 m2 i gore i dole kad je dole visina 165 a gore 200?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615354#p615354:1gqsp1d0 je napisao(la):
Andjelka777 » Sre Apr 10, 2019 2:17 pm[/url]":1gqsp1d0]Trebalo bi se konsultovati s advokatom da li imamo pravo na raskid ugovora bez penala ili smanjenje cene, pošto nemamo istu stvar (parking na klackalici gore) a plaćena je isto a to nigde nije navedeno.

I kako može da bude 12 m2 i gore i dole kad je dole visina 165 a gore 200?


12m2 vam je površina gde parkirate.
 
Zbog prirode posla pratim Beobuild forum, najvise stambenu novogradnju. Odlican sajt za dobijanje odredjenih informacija.
Svaka cast osnivacima ovog sajta!
Na forumu za svaku novogradnju ima pozitivnih i negativnih razmena misljenja, negativnih komentara, dobrih ideja ali i teskih gluposti... Kupci stanova u Gornjem Gradu su "pobednici". Toliko hejtera na jednom mestu da to nije normalno. Stvarno ne bi voleo da su mi ovakve komsije.
Od pocetka se negoduje oko svega: lose plocice, ruzna boja parketa (dok niste poceli da obilaze stanove), vrtic im smeta... Da li je buka oko stadiona.... sada oko klackalica...
Budite srecni sto ste imali priliku da kupite bilo kakvo parking mesto. Ne znam po kojim cenama ste placali ali cisto da znate trenutne cene parkinga u novogradnji u BG su OZBILJNO VISOKE (nenormalne)...
 
ma, neka kupci budu srećni što uopšte investitori hoće da im prodaju stanove...
 
Johnny84":23kbvlh7 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615256#p615256 je napisao(la):
žake » Sre Apr 10, 2019 9:36 am[/url]":23kbvlh7]Standardno parking mesto smo platili 11000, klackalice nismo ni razmatrali, zbog visine našeg automobila

Ladno 11.000 EUR a bilo je 6.000 EUR u promo periodu do 31.12.2017. strašno koje dranje...
Pogledaj početak teme, negde od februara je 11,000 bilo. Kada sam ja pitao u aprilu, navodno nije bilo uopšte sem za kupce penthousea ... koji tada još nisu bili na prodaju.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615384#p615384:2ax2zina je napisao(la):
nbg_011 » Sre Apr 10, 2019 3:19 pm[/url]":2ax2zina]Zbog prirode posla pratim Beobuild forum, najvise stambenu novogradnju. Odlican sajt za dobijanje odredjenih informacija.
Svaka cast osnivacima ovog sajta!
Na forumu za svaku novogradnju ima pozitivnih i negativnih razmena misljenja, negativnih komentara, dobrih ideja ali i teskih gluposti... Kupci stanova u Gornjem Gradu su "pobednici". Toliko hejtera na jednom mestu da to nije normalno. Stvarno ne bi voleo da su mi ovakve komsije.
Od pocetka se negoduje oko svega: lose plocice, ruzna boja parketa (dok niste poceli da obilaze stanove), vrtic im smeta... Da li je buka oko stadiona.... sada oko klackalica...
Budite srecni sto ste imali priliku da kupite bilo kakvo parking mesto. Ne znam po kojim cenama ste placali ali cisto da znate trenutne cene parkinga u novogradnji u BG su OZBILJNO VISOKE (nenormalne)...

Preteran komentar, u svakom smislu.

Kao prvo, da nema tih ljudi koji kupuju stanove (čitaj: nas), investitori bi mogli da promene profesiju. Uvek, u svakom poslu, imate zahtevnije kupce, i kad kupuju cipele od 3.000 dianra, a ne stan od xy hiljada evra. I imate pravo da vam se ne sviđa sve što nije kao na renderu ili u ugovoru.

Ja se lično nisam bunila oko pločica/parketa, ali ovo za klackalicu jeste problem. I niko ne može da mi kaže da je isto ako ste gore ili dole, pošto gore ne morate da se saginjete i lupate glavom o plafon i možete da parkirate i viši auto. Pritom nije nam rečeno koja je visina i da ima uopšte razlike između gornjeg i donjeg mesta. Ovo nam je čak i preporučeno (sad je jasno zašto). A cena je ista??? To nema logike
 
Meni je rečeno da je niži donji nivo klackalice, mada sam to znao.

Kažete da nije verno "renderu". Pogledajte zvaničnu sliku kompleksa Gornji grad.
http://gornjigrad.rs/img/garaza/Garaza_3_1.jpg

Pogledajte visinu iznad dva vozila na donjem nivou. :dil:
Kako je predočeno, tako je i uradjeno u stvarnom objektu.
 
nbg_011":2n6s680h je napisao(la):
Zbog prirode posla pratim Beobuild forum, najvise stambenu novogradnju. Odlican sajt za dobijanje odredjenih informacija.
Svaka cast osnivacima ovog sajta!
Na forumu za svaku novogradnju ima pozitivnih i negativnih razmena misljenja, negativnih komentara, dobrih ideja ali i teskih gluposti... Kupci stanova u Gornjem Gradu su "pobednici". Toliko hejtera na jednom mestu da to nije normalno. Stvarno ne bi voleo da su mi ovakve komsije.
Od pocetka se negoduje oko svega: lose plocice, ruzna boja parketa (dok niste poceli da obilaze stanove), vrtic im smeta... Da li je buka oko stadiona.... sada oko klackalica...
Budite srecni sto ste imali priliku da kupite bilo kakvo parking mesto. Ne znam po kojim cenama ste placali ali cisto da znate trenutne cene parkinga u novogradnji u BG su OZBILJNO VISOKE (nenormalne)...

Mene bi bilo sramota da ovo danas napisem prevarenim ljudima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615124#p615124:2evra5b9 je napisao(la):
Saska » Uto Apr 09, 2019 6:18 pm[/url]":2evra5b9]Najnoviji info: dobre vesti donekle- ipak se razmislja o rampi ispred lamele 3 za parking mesta, i o dvoristu za stanare, ili cemo deliti pola sa vrticem ako oni hoce tako, a u slucaju da oni nece onda ce celo dvoriste biti nase!

Izvinite, ne mogu da se otmem utisku i da napisem jedno bravooo za ovo, mada treba i sa druge strane da bude rampa,a ?
I za dvoriste i za rampu :shok: :kk: :kk:
 
Da, sve pohvale za rampu!!! Bilo bi strasno da imamo,, javni parking,, oko zgrade.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
A isto vazi i za dvorište.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615408#p615408:38gq47yx je napisao(la):
jeremija » Sre Apr 10, 2019 5:09 pm[/url]":38gq47yx]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615124#p615124:38gq47yx je napisao(la):
Saska » Uto Apr 09, 2019 6:18 pm[/url]":38gq47yx]Najnoviji info: dobre vesti donekle- ipak se razmislja o rampi ispred lamele 3 za parking mesta, i o dvoristu za stanare, ili cemo deliti pola sa vrticem ako oni hoce tako, a u slucaju da oni nece onda ce celo dvoriste biti nase!

Izvinite, ne mogu da se otmem utisku i da napisem jedno bravooo za ovo, mada treba i sa druge strane da bude rampa,a ?
I za dvoriste i za rampu :shok: :kk: :kk:
Sa druge strane nece moci rampa koliko ja znam, zvog vrtica!
 
Pa sta onda znaci na jednoj strani :roll:
A i sto ne zbog vrtica, ima parking i van naselja, neka se tu parkiraju :?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615392#p615392:1hcdhfp5 je napisao(la):
Andjelka777 » Sre Apr 10, 2019 2:38 pm[/url]":1hcdhfp5]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615384#p615384:1hcdhfp5 je napisao(la):
nbg_011 » Sre Apr 10, 2019 3:19 pm[/url]":1hcdhfp5]Zbog prirode posla pratim Beobuild forum, najvise stambenu novogradnju. Odlican sajt za dobijanje odredjenih informacija.
Svaka cast osnivacima ovog sajta!
Na forumu za svaku novogradnju ima pozitivnih i negativnih razmena misljenja, negativnih komentara, dobrih ideja ali i teskih gluposti... Kupci stanova u Gornjem Gradu su "pobednici". Toliko hejtera na jednom mestu da to nije normalno. Stvarno ne bi voleo da su mi ovakve komsije.
Od pocetka se negoduje oko svega: lose plocice, ruzna boja parketa (dok niste poceli da obilaze stanove), vrtic im smeta... Da li je buka oko stadiona.... sada oko klackalica...
Budite srecni sto ste imali priliku da kupite bilo kakvo parking mesto. Ne znam po kojim cenama ste placali ali cisto da znate trenutne cene parkinga u novogradnji u BG su OZBILJNO VISOKE (nenormalne)...

Preteran komentar, u svakom smislu.

Kao prvo, da nema tih ljudi koji kupuju stanove (čitaj: nas), investitori bi mogli da promene profesiju. Uvek, u svakom poslu, imate zahtevnije kupce, i kad kupuju cipele od 3.000 dianra, a ne stan od xy hiljada evra. I imate pravo da vam se ne sviđa sve što nije kao na renderu ili u ugovoru.

Ja se lično nisam bunila oko pločica/parketa, ali ovo za klackalicu jeste problem. I niko ne može da mi kaže da je isto ako ste gore ili dole, pošto gore ne morate da se saginjete i lupate glavom o plafon i možete da parkirate i viši auto. Pritom nije nam rečeno koja je visina i da ima uopšte razlike između gornjeg i donjeg mesta. Ovo nam je čak i preporučeno (sad je jasno zašto). A cena je ista??? To nema logike


"Kao prvo, da nema tih ljudi koji kupuju stanove (čitaj: nas), investitori bi mogli da promene profesiju. Uvek, u svakom poslu, imate zahtevnije kupce, i kad kupuju cipele od 3.000 dianra, a ne stan od xy hiljada evra. I imate pravo da vam se ne sviđa sve što nije kao na renderu ili u ugovoru."
Apsolutno se slazem... Izgleda da je sve kao po renderu: http://gornjigrad.rs/img/garaza/Garaza_3_1.jpg

"Ovo nam je čak i preporučeno (sad je jasno zašto). A cena je ista???"
Ako ste mogli da birate, zasto niste drugo mesto odabrali?


Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio prethodnim komentarom
 
nbg_011":2vg8g7f5 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615392#p615392 je napisao(la):
Andjelka777 » Sre Apr 10, 2019 2:38 pm[/url]":2vg8g7f5]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615384#p615384 je napisao(la):
nbg_011 » Sre Apr 10, 2019 3:19 pm[/url]":2vg8g7f5]Zbog prirode posla pratim Beobuild forum, najvise stambenu novogradnju. Odlican sajt za dobijanje odredjenih informacija.
Svaka cast osnivacima ovog sajta!
Na forumu za svaku novogradnju ima pozitivnih i negativnih razmena misljenja, negativnih komentara, dobrih ideja ali i teskih gluposti... Kupci stanova u Gornjem Gradu su "pobednici". Toliko hejtera na jednom mestu da to nije normalno. Stvarno ne bi voleo da su mi ovakve komsije.
Od pocetka se negoduje oko svega: lose plocice, ruzna boja parketa (dok niste poceli da obilaze stanove), vrtic im smeta... Da li je buka oko stadiona.... sada oko klackalica...
Budite srecni sto ste imali priliku da kupite bilo kakvo parking mesto. Ne znam po kojim cenama ste placali ali cisto da znate trenutne cene parkinga u novogradnji u BG su OZBILJNO VISOKE (nenormalne)...

Preteran komentar, u svakom smislu.

Kao prvo, da nema tih ljudi koji kupuju stanove (čitaj: nas), investitori bi mogli da promene profesiju. Uvek, u svakom poslu, imate zahtevnije kupce, i kad kupuju cipele od 3.000 dianra, a ne stan od xy hiljada evra. I imate pravo da vam se ne sviđa sve što nije kao na renderu ili u ugovoru.

Ja se lično nisam bunila oko pločica/parketa, ali ovo za klackalicu jeste problem. I niko ne može da mi kaže da je isto ako ste gore ili dole, pošto gore ne morate da se saginjete i lupate glavom o plafon i možete da parkirate i viši auto. Pritom nije nam rečeno koja je visina i da ima uopšte razlike između gornjeg i donjeg mesta. Ovo nam je čak i preporučeno (sad je jasno zašto). A cena je ista??? To nema logike


"Kao prvo, da nema tih ljudi koji kupuju stanove (čitaj: nas), investitori bi mogli da promene profesiju. Uvek, u svakom poslu, imate zahtevnije kupce, i kad kupuju cipele od 3.000 dianra, a ne stan od xy hiljada evra. I imate pravo da vam se ne sviđa sve što nije kao na renderu ili u ugovoru."
Apsolutno se slazem... Izgleda da je sve kao po renderu: http://gornjigrad.rs/img/garaza/Garaza_3_1.jpg

"Ovo nam je čak i preporučeno (sad je jasno zašto). A cena je ista???"
Ako ste mogli da birate, zasto niste drugo mesto odabrali?


Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio prethodnim komentarom

Mene niste uvredili, samo bi trebalo da Vam bude jasno da nikome nisu prezentovane dimenzije klackalica. Niti na bilo kom mestu pise specifikacija parking mesta sa bitnim karakteristikama, a vrlo je bitno ako recimo sa Fiat 500 l ne mozes da udjes na mesto koje si platio i vise nego sto ti automobil kosta. Drugo, da li zaista treba da razmisljam da li cu automobil srednje klase moci da uparkiram, pazi sad, na regularno i za to predvidjeno parking mesto u novoj zgradi viseg kvaliteta!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema to veze sa višim kvalitetom zgrade, već su to klackalice koje se ugradjuju u većini objekata u Srbiji. To su standardne klackalice.
 
Filipini":1ii7eepi je napisao(la):
nbg_011":1ii7eepi je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615392#p615392 je napisao(la):
Andjelka777 » Sre Apr 10, 2019 2:38 pm[/url]":1ii7eepi]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615384#p615384 je napisao(la):
nbg_011 » Sre Apr 10, 2019 3:19 pm[/url]":1ii7eepi]Zbog prirode posla pratim Beobuild forum, najvise stambenu novogradnju. Odlican sajt za dobijanje odredjenih informacija.
Svaka cast osnivacima ovog sajta!
Na forumu za svaku novogradnju ima pozitivnih i negativnih razmena misljenja, negativnih komentara, dobrih ideja ali i teskih gluposti... Kupci stanova u Gornjem Gradu su "pobednici". Toliko hejtera na jednom mestu da to nije normalno. Stvarno ne bi voleo da su mi ovakve komsije.
Od pocetka se negoduje oko svega: lose plocice, ruzna boja parketa (dok niste poceli da obilaze stanove), vrtic im smeta... Da li je buka oko stadiona.... sada oko klackalica...
Budite srecni sto ste imali priliku da kupite bilo kakvo parking mesto. Ne znam po kojim cenama ste placali ali cisto da znate trenutne cene parkinga u novogradnji u BG su OZBILJNO VISOKE (nenormalne)...

Preteran komentar, u svakom smislu.

Kao prvo, da nema tih ljudi koji kupuju stanove (čitaj: nas), investitori bi mogli da promene profesiju. Uvek, u svakom poslu, imate zahtevnije kupce, i kad kupuju cipele od 3.000 dianra, a ne stan od xy hiljada evra. I imate pravo da vam se ne sviđa sve što nije kao na renderu ili u ugovoru.

Ja se lično nisam bunila oko pločica/parketa, ali ovo za klackalicu jeste problem. I niko ne može da mi kaže da je isto ako ste gore ili dole, pošto gore ne morate da se saginjete i lupate glavom o plafon i možete da parkirate i viši auto. Pritom nije nam rečeno koja je visina i da ima uopšte razlike između gornjeg i donjeg mesta. Ovo nam je čak i preporučeno (sad je jasno zašto). A cena je ista??? To nema logike


"Kao prvo, da nema tih ljudi koji kupuju stanove (čitaj: nas), investitori bi mogli da promene profesiju. Uvek, u svakom poslu, imate zahtevnije kupce, i kad kupuju cipele od 3.000 dianra, a ne stan od xy hiljada evra. I imate pravo da vam se ne sviđa sve što nije kao na renderu ili u ugovoru."
Apsolutno se slazem... Izgleda da je sve kao po renderu: http://gornjigrad.rs/img/garaza/Garaza_3_1.jpg

"Ovo nam je čak i preporučeno (sad je jasno zašto). A cena je ista???"
Ako ste mogli da birate, zasto niste drugo mesto odabrali?


Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio prethodnim komentarom

Mene niste uvredili, samo bi trebalo da Vam bude jasno da nikome nisu prezentovane dimenzije klackalica. Niti na bilo kom mestu pise specifikacija parking mesta sa bitnim karakteristikama, a vrlo je bitno ako recimo sa Fiat 500 l ne mozes da udjes na mesto koje si platio i vise nego sto ti automobil kosta. Drugo, da li zaista treba da razmisljam da li cu automobil srednje klase moci da uparkiram, pazi sad, na regularno i za to predvidjeno parking mesto u novoj zgradi viseg kvaliteta!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Moj savet je da pokušate da prodate to mesto kada se uselite ukoliko investitor ne izadje u susret na bilo koji nacin. Potraznja uvek postoji, mozda neko sa manjim autom prihvati to kao resenje.

Pozdrav...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615599#p615599:jfxtoa7y je napisao(la):
dobarkomsija » Čet Apr 11, 2019 9:48 am[/url]":jfxtoa7y]Ima li neko info za potpisivanje ugovora,lamele 5,6,1?

Komšo, još uvek ništa... pitao juče... :(
 
Vrh